Jeho banán

Jeho banán https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426978/bmid_jeho-banan-43m-426978.jpg 3 1640 1640

Objekty touhy série

Můj nový šéf má rád pravidla. Jedno z nich si ale nikdo netroufne porušit... Nesmí se mu sahat na banán. Jako vážně. Tenhle chlápek je závislej na draslíku nebo co. Jasně, že jsem si na něj sáhla. Jestli to chcete rozebírat do detailu, ve skutečnosti jsem si ho i strčila do pusy. A co je ještě horší? Sežvýkala jsem ho… a polkla. Já vím. Pěkně zlobivá holka. A pak jsem ho uviděla. Možná byste tomu nevěřili, ale když se člověk dusí něčím banánem, neudělá to na jeho majitele zrovna ten nejlepší první dojem.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

His Banana , 2018

Perry
06.04.2020 4 z 5

Po knize jsem sáhla kvůli obálce a dobře napsané anotaci. Bohužel očekávání bylo větší, než výsledné čtení.
Příběh je taková dobře napsaná oddychovka, ale že bych se u toho bůh ví jak zasmála? To ne.
Bylo to fajn počtení, ale nic z čeho bych si sedla na zadek :)))

JannaB
05.04.2020 2 z 5

Pro mě velké zklamání. Autorka chtěla být tak vtipná, až to vtipné vůbec nebylo.

vladka321
05.04.2020 4 z 5

Co napsat o této knize?! Patrně bych po ní nikdy nesáhla, kdyby díky koronaviru nezavřeli knihovny... V práci jsme si tedy začaly s kolegyněmi půjčovat knihy navzájem a tato je celkem v kurzu. Je to čtení mírně lechtivé, zápletka jednoduchá a v tuto dobu osvěží svojí nenásilností i mírnou najivitou. Na odreagování se to dalo :-)

TerkaM
04.04.2020 5 z 5

Tohle byla hrozně super oddechovka a jednohubka na jeden večer a já musím říct, že hlavní hrdiny jsem si zamilovala. Hrozně mě bavil ten humor a ta jiskra, co mezi nimi byla. A pokud se bojíte, že tam bude hromada sexu, nebojte se, je ho tam tak akorát a je hrozně hezky vyvážený s tím humorem. :) Takže pokud si potřebujete u něčeho odpočinout, myslím, že tahle chytrá erotická kniha je správná volba. :)

dqenisa
04.04.2020 4 z 5

Popravdě nevím co si myslet , čtení to bylo hezké, oddechove, ale občas me to nebavilo a pak se to nějak zas rozjelo, takové vlny to byli . Má to vtip . Jo jestli se chcete odreagovat a treba i trochu erotiky tak doporučuji.

blonďatá.luc
04.04.2020 4 z 5

Od knihy rozhodně nečekejte román na několik večerů - kniha je útlá, takže děj rychle utíká a za jeden večer máte dočteno. Co je mi sympatické, ve vyprávění se střídají obě hlavní postavy, které mi povahově sedly (hlavní hrdinka je navíc taková novodobá Bridget Jones). Kvůli tomu rozsahu mi to přišlo takové uspěchané a místy hůř uvěřitelné, navíc ti čtenáři, kteří očekávají nálož erotických scén, budou asi zklamaní. Když bych měla shrnout své dojmy do jedné věty: ano, jsem ráda, že jsem se do knihy pustila, a rozhodně se těším na další díl, ale že bych se z ní posadila na zadek a nedokázala teď myslet na nic jiného než na banán, se říct nedá.

Evka3814
01.04.2020 3 z 5

No jak jsem se těšila,tak proběhlo docela zklamání. Podle anotace jsem čekala že se z toho posadim na pr... a ono to bylo takové rozpačitě ujeté.

Ivet1990
30.03.2020 2 z 5

No nevím jak bych popsala tuto knihu. Kniha se četla dobře, bylo tam i dost vtipných odstavců, ale i tak to nestačilo k tomu aby ta kniha stála za víc hvězdiček.

martinakraus
27.03.2020 3 z 5

Předně chci hned ze začátku říct, že tohle není žánr, který obvykle čtu - dokonce je to moje první "rande" s erotickým románem. Proto je moje hodnocení čistě subjektivní a založené spíše na očekávání vs realita, než na "zkušenosti" s tímto žánrem.
Těšila jsem se na čtení plné erotických dvousmyslů a sexuálních scén.. A dostala jsem 2x orální a jednou normální sex.. Takže ne, rozhodně to nesplnilo moje očekávání :D
Knížka je sice napsaná hodně svižně, takže pokud máte náladu a čas číst, za den max dva ji máte přečtenou, ale jak říkám, udělala jsem si jako neznalec moc velké nároky na to, co od díla chci dostat.
Jo a mimochodem.. kundička a pička... Totální buzzkill! :D V momentě, kdy je docela žhavá sexuální scéna a objeví se tam takový slovo jsem okamžitě na bodu mrazu, ať už mě to předtím rozpalovalo nebo ne :D To nemáme pro dámský přirození lepší slova, než jsou tahle? Je strašný, že mužský penis nikoho extrémně nepohorší, ale jakmile zazní nějaký takovýhle slovo pro to naše místo, je to jeden cringe vedle druhýho

Ewiczka_areebah
26.03.2020 3 z 5

Od knihy jsem čekala víc. Moc se mi líbila anotace, ale kniha patří spíše k slabšímu průměru. Oddechová. Neurazí, ale ani v neuvízne na dlouho v paměti.

Chensie
26.03.2020 5 z 5

Nečtu často humorné romány, spíš se jim vyhýbám, protože mi obvykle nepřijdou vhod. I v tomto případě jsem měla obavu, že autorka humor přestřelí. Američané to mají v oblibě a mně se to nelíbí. Jenže nepřestřelila. Knihu pojala uvěřitelně, zábavně a nápaditě. Ačkoliv se nejedná o originální téma, tak mi dala skvělý zážitek. Bavila jsem se, hltala příběh. Hrdinové mi byli sympatičtí, takže za mě žádný problém. Spíš překvapení, že si mě Jeho banán (už podle názvu jsem čekala, že to bude špatné) naprosto získal. A ty rozkošné dvojsmysly... To prostě nemělo chybu. :)) Netuším, co od příběhu očekáváte, ale jestli chcete relax a zábavu, tak jste kápli na to správné čtení. :)

Bajkas
25.03.2020 3 z 5

Reklama je bohužel lepší než sama kniha. Nicméně se četla rychle, děj je rychlý a fajn,ale tímto asi končí.

7639
25.03.2020

Kniha se četla rychle, ale ničím nenadchne ani neurazí.... Čekala jsem, kdy to bude vtipné.... Něco mezi Odstíny a Bridget. Ale do situace, která panuje, je to ok.

gargamelka
25.03.2020 4 z 5

Název, který jistě upoutá. Ovoce, které patří mezi hlavní motivy a je skvělým dvojsmyslem :) Struktura knihy, která je v linii s Odstíny a Božským. Pohled třeštiprdla Nataši a Bruce, lehce erotické, úsměvné, pohodové a oddychové čtení.

Kočičáci
23.03.2020 3 z 5

Jeho banán vás dokonale navnadí už svou vtipnou anotací. Začátek příběhu potrhlé stážistky Nataši a jejího šéfíka Bruce, který si nerad nechává osahávat svoje banány jede v celkem svižném a humorném tempu. Bohužel záhy sklouzne do nudné průměrnosti, fádního děje a obyčejnosti.
Nic nového pod sluncem, neurazí, nenadchne... Jediné, co si dozajista odnesete je, že šéfovi se na jeho banán prostě nesahá!

LenkaV.1
23.03.2020 3 z 5

Příjemná oddychovka, sice příběh od začátku dost "čitelný", nicméně fajn. Pohodový mix vtipu a erotiky a klasický happy end.

Kamili
23.03.2020 4 z 5

50 odstinu sedi, ale o polovinu kratsi a psane s humorem. Literarni skvost to neni, ale presto je to prijemna oddechovka do dnesnich "nejistych" dnu.

vera4669
21.03.2020 4 z 5

Naprosto jednoduchá oddechovka u které člověk nemusí přemýšlet. Taková trochu Bridget šmrncnuté s 50 odstíny, ale v podstatě kniha splnila mé očekávání na jednoduchou jednohubku u které jsem se místy zasmála

Lucie311
19.03.2020 2 z 5

Lehké, čtivé ale krapet víc humoru jsem čekala.

Alieen
18.03.2020 3 z 5

Příjemná kniha, která ale ničím nepřekvapí. Bylo to celkem čtivé, příliš jsem si ale svět v této knize neoblibila. Kniha mi celkově neprirostla k srdci, nicméně kniha byla vhodná k odreagování, takové lehké čtení.

sex pro ženy erotika

2020  66%Jeho banán