Jeho banán

Jeho banán https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426978/bmid_jeho-banan-43m-426978.jpg 3 1640 1640

Objekty touhy série

Můj nový šéf má rád pravidla. Jedno z nich si ale nikdo netroufne porušit... Nesmí se mu sahat na banán. Jako vážně. Tenhle chlápek je závislej na draslíku nebo co. Jasně, že jsem si na něj sáhla. Jestli to chcete rozebírat do detailu, ve skutečnosti jsem si ho i strčila do pusy. A co je ještě horší? Sežvýkala jsem ho… a polkla. Já vím. Pěkně zlobivá holka. A pak jsem ho uviděla. Možná byste tomu nevěřili, ale když se člověk dusí něčím banánem, neudělá to na jeho majitele zrovna ten nejlepší první dojem.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

His Banana , 2018

narisa
21.04.2020 5 z 5

Paráda :). Kniha se mi moc líbila, ze začátku jsem se hodně nasmála, pak kniha zvolnila a plynula v poklidné romantice. Bruce se mi moc líbil, byl vážně sladký. Nataša byla také skvělá a byla jsem ráda, že nedošlo k nějakým extra velkým zvratům. Opravdu velmi pohodová záležitost :).

petulkapeta
19.04.2020 5 z 5

Vtipna kniha,nasmala jsem se s kapkou erotiky,fajn oddechove počtení

Danago
17.04.2020 4 z 5

Doporučuji ženám, které rády čtou romantickou a zároveň erotickou literaturu. Pro mě to byla milá odpočinková knížka, s trochu přiměřeného humoru. Jelikož erotiku nevyhledávám přiznávám se, že tyto pasáže jsem přeskakovala. Takže jsem reálně přečetla jenom ten příběh, který byl mile romantický a samozřejmě velice předvídatelný. Přesto nebyl hloupý a pobavil. Ideální odreagování od každodenního stresu.

Leniii
16.04.2020 5 z 5

Čtivé, vtipné, romantické, erotické, zábavné..ideální knížka do dnešní doby :-) zapomenete na vše a jen čtete, bavíte se :-)

Aleen
16.04.2020 5 z 5

Vtipné, romantické a příjemně erotické a navíc velmi pěkně povedená obálka; jak se ten banán pěkně leskl a přitom to celé vypadá tak elegantně... Tahle knížka mi sedla jako prdelka na nočníček :-) Asi jsem teď něco podobného vyloženě potřebovala. Zařadila se k mým oblíbeným Čmelákům v srdci a Nabíječi s Roštěnkou. Na erotické romány si nepotrpím, ale občas mám období, kdy trocha sexíku v textu přijde vhod a tahle kniha byla to pravé. Všechny postavy byly propracované natolik, nakolik si žánr žádá a vesměs sympatické. Příběh srozumitelný, ač mírně předvídatelný, ale to se asi tak nějak dá čekat. Naprostá spokojenost!

Gabiika9
16.04.2020 5 z 5

Kniha prectena jednim dechem. Proste uzasna. Tesim se na dalsi dily. ????

Mitchie_95
15.04.2020 4 z 5

Mně se to líbilo. Bylo to docela milý a oddechový čtení na večer. Absolutně nic jsem od toho nečekala, snad jedině děsnou blbost, ale nakonec to bylo lepší. Docela dobře jsem se pobavila a absolutně nelituji toho stráveného času s touhle knížkou.

LilliBell
13.04.2020 5 z 5

Skvele, vtipne, iskrive..

zuza_cte
12.04.2020 odpad!

Hra na erotický román. Kniha měla zajímavou anotaci a já čekala něco víc ,než prvoplánový předvídatelný děj, že hrdinka po jednom ani ne sblížení padne hrdinovy do náruče a nechce psát článek. Kniha je čtivá, ale chybí tomu drive a jiskra intimity,romantiky a pár rádoby scének a hezký řečiček to nezachrání.
Slabý průměr a knihu nedoporučuji.

LilianaFalcon
11.04.2020 5 z 5

A mně se to líbilo! :-D Nejvíc knížce asi ublížila mediální masáž, která se okolo ní strhla. Tak se dostala do rukou spoustě lidem, kteří očekávali něco jiného. Mnohem víc humoru, mnohem víc sexu, prostě všeho mnohem víc.
Jenže ono to bylo takové mile potrhlé, bez nějakého hlubšího poselství, se zápletkou vystavěnou na střetu šéfa, který trpí dočasnou kompulzivní obsedantní poruchou, a nemotornou praštěnou sexy reportérkou v utajení.
Autorka nezacházela do přílišných detailů, spoustu věcí jen naťukla, ať si čtenář zbytek domyslí sám, a víc se tím nezabývala. Toho si moc cením, protože takhle to úplně stačilo, aby si čtenář o obou hrdinech udělal ucelený obrázek.
Během čtení jsem se přihlouple uculovala, občas uchechtla a párkrát protočila oči nad prvoplánovostí, která ale k ději seděla.
Já jsem teda od knížky dostala mnohem víc, než jsem po těch nespokojených ohlasech čekala.

jojinka7
10.04.2020 3 z 5

Přiznám se, že jsem od knihy očekávala více... rozhodně měla skvěle zvládnutou propagaci :) Dávám tři hvězdičky, protože místy mi přišel příběh nedotažený, k některým událostem došlo tak rychle, že jsem si ani nestihla všimnout, kdy k té změně u hlavních hrdinů došlo... knih vztah šéf/sekretářka, zaměstnankyně je hodně a tato pro mě nepatří k těm top (na rozdíl od Kontaktu od Moreland nebo Šéf od Keeland). Zarazilo mě, že je kniha na palm-knihách řazena v kategorii humoru, protože zase tolik jsem se nezasmála :) ale možná je to tím, že jsem před touto knihou četla Hořící měsíc, kde hlavní hrdinku také potkávaly různé vtipné náhody a u té jsem se opravdu nasmála :) Kniha se mi celkem líbila, ale znovu si již už pravděpodobně nikdy nepřečtu.

ElikaS
09.04.2020 3 z 5

Milá čtivá oddychovka, která je za chvilku přečtená. Příběh není ničím výjimečný a úplně neohromý, ale celkem jsem se pobavila.

Kantynka
09.04.2020 4 z 5

super čtivá oddcehová knížka. moc se mi líbíla :)

Anette99
09.04.2020 4 z 5

Jo, to bylo fajn. Jako oddechovka mezi krvavými thrillery a nebo náročnější klasikou se to hodilo. Místy jsem se i dost zasmála. Za večer přečteno.

Ellinek
09.04.2020 2 z 5

To byla taková hovadina, až to člověka bavilo. :D S literaturou tohoto typu nemám zkušenosti, takže jsem netušila, co mě uvnitř knihy čeká, kromě toho, že to prostě bude dvojsmyslná blbost. Což byla. Ale když od toho člověk nic nečeká a chce na chvíli vypnout od těch složitých příběhů s množstvím postav, tak je to vlastně celkem vděčný kousek. Jednoduchý, prakticky nesmyslný, postavy nemají žádné místo, vývoj, ani ta chemie není zrovna kdo ví jaká, prostě tam oba jsou a jedou po sobě hned, ale na odlehčení...proč ne. Stejně byl nejlepší Charlie, láska mého života. :D

anishta
08.04.2020 4 z 5

Jednohubka, ale hodně jsem se nasmála. Bála jsem se, že je to jen jedna z dobře propagovaný knih, ale stálo to za to. Vtipné, hodně vtipné.

Kukicka
08.04.2020 4 z 5

Sla jsem do toho s tim, ze to bude zrejme pekna traparna :-D. O to vic me prekvapilo, ze me to vlastne bavilo a v nekterych castech jsem se i s chuti zasmala. Je to spise 3,5*, ale oddechovka paradni. Pribeh pekne plynul, zadny preslazeny cukrkandl, erotiky tak akorat, postavy fajn

lusitta05
07.04.2020 4 z 5

Milé, ale krátke. Na odreagovanie a ako jednohubka na večer sa to dalo. Ale s tým banánom to už bolo trochu prehnané.

Peťa2110
07.04.2020 3 z 5

Kniha sa mi vážne páčila ale iba ako nenáročná oddychovka, mne poslúžila ako zmena žánru ktorú som potrebovala.
Dalo sa celkom dobre zasmiať. Inak je to kniha ktorá neurazí ale ani nenadchne. Oceňujem že tam nebolo prehnané množstvo červenej. Takže ak hľadáte nenáročnú oddychovku vrelo odporúčam :-)

michaela8442
07.04.2020 2 z 5

Oddechovka, kterou jsem po náročné, ale skvělé čínské sci-fi nutně potřebovala. Vtipné, místy na můj vkus až příliš dvojmyslné a lascívní. Příběhem tak trochu červená knihovna s erotickou příměsí.

sex pro ženy erotika

2020  66%Jeho banán