Jeho banán

Jeho banán https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426978/bmid_jeho-banan-43m-426978.jpg 3 1640 1640

Objekty touhy série

Můj nový šéf má rád pravidla. Jedno z nich si ale nikdo netroufne porušit... Nesmí se mu sahat na banán. Jako vážně. Tenhle chlápek je závislej na draslíku nebo co. Jasně, že jsem si na něj sáhla. Jestli to chcete rozebírat do detailu, ve skutečnosti jsem si ho i strčila do pusy. A co je ještě horší? Sežvýkala jsem ho… a polkla. Já vím. Pěkně zlobivá holka. A pak jsem ho uviděla. Možná byste tomu nevěřili, ale když se člověk dusí něčím banánem, neudělá to na jeho majitele zrovna ten nejlepší první dojem.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

His Banana , 2018

Stellia
16.06.2020 3 z 5

Jedna z kníh, ktoré Vás síce neurazia, ale ani príliš neohúria. Zastavíte sa na pár chvíľ, zasmejete sa a ide sa ďalej...

kacenka6144
15.06.2020 4 z 5

Já se u knížky docela pobavila. Je pravda, že některé věci byly silně nerealistické - stážistka opilá na schůzce s klientem - ale já se chtěla jen pobavit a trochu si oddechnout. A to tahle knížka splnila dokonale.

2688
15.06.2020 5 z 5

Proč má ta knížka tak malé hodnocení? Vždyť to byla jízda už při třetí větě jsem se smála od ucha k uchu. Až budu mít špatnou náladu sáhnu po ní :-)

Knihomolka97
15.06.2020 4 z 5

Parádní oddechovka plná dvojsmyslů, sarkasmu, vtipných situací, samozřejmě lásky a erotiky. Čtení jsem si moc užila, ovšem i na mě už některé části byly přehnané, celkově se mi to zdálo takové urychlené a toho děje tam taky moc nebylo.
Nicméně mě se to zkrátka líbilo, zasmála jsem se, odpočinula a nemám srdce na to, abych dala méně než 4*.

Edit
12.06.2020 1 z 5

Tak jo, normálně slovní hodnocení nepíšu, ale tady si to nemůžu odpustit :D :D
Jedním slovem - děsný. Jazyk naprosto otřesný, nevím, zda je to chyba překladu (?) nebo autorky (?) nebo obojího... Absurdní dialogy, žádný děj, když už se začne něco dít - nějaký zvrat v ději myslím ;) - tak to sfouknou na 3 stranách. Už při čtení jsem dostala neodolatelnou chuť..... na nějakou kvalitní a těžší literaturu. Na banány se asi dlouho nepodívám bez záchvatu smíchu.
Jednu hvězdičku dávám pouze a jenom za to, že jsem se při protrpění této knihy (nedá se ani říct díla) docela dost a nahlas zasmála nad tím, jak je jednoduchá, předvídatelná a jedno klišé střídá druhé.

Aires
11.06.2020 4 z 5

Tahle kniha je k nakousnutí. Lahodná, sladká a vtipná tak, že ji přečtete doslova rychle a zběsile.

Chaotická a destruktivní Nataša versus robot Bruce Chamberson. Jak se může dát dohromady miliardář, co snad spolkl pravítko a chodící pohroma? Nataša je ten typ člověka, co má pátek třináctého každý den. Pokud máte poblíž nějaké červené tlačítko, které se za žádných okolností nesmí mačkat, tuhle slečnu od něj držte raději dál. Oproti tomu Bruce na první pohled vypadá jako suchar. Nataša chce však tu tvrdou sušenku nalomit a zjistit, jestli se uvnitř přece jen neskrývá trocha lahodné náplně.

Kniha je to plná klišé, ale i tak si na ní s chutí smlsnete. Má zatraceně velký náboj vtipu i erotiky. Snadno překoná i proslulé kousky jako jetřeba Božský bastard od Christiny Lauren.Je to zkrátka vynikající dezert, ideální na jedno slupnutí.

Kate S.
10.06.2020 3 z 5

Oddychovka, to ano, jen jsem podle recenzí čekala víc :-)

petusska01
10.06.2020 5 z 5

Dej sa mi pacil, dotahovanie medzi hlavnymi postavami bolo vtipne, nechybal sarkazmus a samozrejme zapletka a erotika, takze taka bezna oddychovka, ktora neurazi ale ani sa naveky nezapise do mysle :) kludne moze byt

Jajusenka
06.06.2020 odpad!

Od knihy jsem moc neočekávala a stejně dokázala zklamat. Chtěla jsem si přečíst nějakou oddechovku, u které nemusím moc přemýšlet a pobavím se. Vtipných bylo možná tak prvních pár stránek a dál už jen nekonečná nuda. Měla jsem pocit, že jsem skoro stejnou knihu četla už několikrát a tahle nepřinesla nic nového. Je to jen velmi nepodařeně okopírovaný příběh Padesát odstínů..Většinu knih si po přečtení nechávám a s radostí zařazuji do své knihovny. Tahle kniha šla ale hned po přečtení z domu.

Akcula78
05.06.2020

Byla jsem dost zklamaná. Jednoduché, předvídatelné a přeslazené. Přečteno za chvíli, ale nic mi to nedalo ani nevzalo. Opakující se humor, který se časem stal trapný. Červená knihovna hadr :-(

Tesla
05.06.2020 5 z 5

I přes prapodivný název jsem přečetla jedním dechem. Vtipná a sexy kniha, pobavila. Na víkend (ani ne :-) ) skvělé čtení. Doporučuji

Mesicnililie
31.05.2020 5 z 5

Celkem jednoduchý a vtipný děj. Nenáročné a oddechové čtení. Vtipné hlášky....jeho banán:-)

Googies
29.05.2020 3 z 5

Jako no...… takový slabší průměr...

janina66
23.05.2020 4 z 5

Velice vtipná a romantická četba. Líbily se mi pohotové hlášky Nataši. Bylo to příjemná kniha. Střidání kapitol z pohledu Bruce a Nataši zrychlovalo děj knihy, kterou jsem se moc pobavila. A super epilog.

mirunda
23.05.2020 3 z 5

Byla to taková nenásilná a dost nepravděpodobná jednohubka. Možná si za týden dva nebudu pamatovat o čem byla, ale jako oddechovka se to dalo.

Petra38
21.05.2020 5 z 5

Prijemna jedno denni jedhobka ktera vas vesele naladí a pobaví. Oba hlavni hrdiny si nejde neoblíbit, ackoliv jak je kniha pomerne kratka tak neni sance je uplne poznat. I tak se ke knize jistě v budoucnu vratim. ????

Dellphi
18.05.2020 4 z 5

Vtipná a lehce čtivá oddechovka.

Pedruska01
15.05.2020 4 z 5

Anotace byla napsána opravdu zajímavě a vtipně, takže jsem se do knihy pustila. Je to naprosto lehce úsměvná oddechovka, která se opravdu rychle četla. Je to jednoduchá, vážně čtivá věc, která příjemně vyplní třeba dlouhou chvíli a svůj účel prostě splňuje.
Hlavní hrdinka Nataša s vážně netradičním jménem na Američanku, nebyla špatná. Bylo to takové nemehlo a pohroma v jednom, ale něčím musela "vynikat". Jako vždy, co mi přišlo neobvyklé byla její téměř nezkušenost a místy malé sebevědomí, které byly tolikrát zdůrazněny a zároveň její chování, které to nespočetněkrát vyvracelo, především v přítomnosti druhé hlavní, však mužské postavy. Proč? Tak to napíši tak, aby to nebylo tak moc nápadné, až se nad tím někdo pozastaví. Vždyť si to protiřečí... No nic.
Druhý hrdina, Bruce - nevadil mi, vůbec. Snad jsem si ho i oblíbila. Ta postava nebyla vlastně vůbec špatná, ale opět byla vykreslena tak, že se nad tím člověk musí zarazit. Jako vážně jen tak někdo, kdo nesnáší svého nového zaměstnance kvůli jistému prohřešku, mu po týdnu jejich "války" v klídku pomůže uklidit, přerovnat a opravit byt, zaplatit nezaplacené účty atd.? Bylo to milé, ukázalo se jak dobré má srdce a mě se to vlastně líbilo, ale krucinál - je to fakt divný. Bruce měl být trochu vykreslený jako "zlý" šéf pro svou stážistku, ale vůbec se to nezdařilo. Naopak z něho vylezl totálně hodný a obětavý chlap.
Líbila se mi myšlenka Bruceova stejného, ale vlastně úplně jiného bratra. Líbil se mi vztah Bruce s Caitlyn. Některé směry byly nové - rodiče, expřítelkyně, ale většinou to byla prostě ta šablona, která je už tak moc profláklá - šéf a jeho podřízená - od fyzické touhy, až po zamilovanost.
Přiznám se, že když jsem si uvědomila, jak je to mělký příběh, že mi to kapku vadilo, ale vysvětluje to tu délku příběhu/počet stránek. Všechno bylo rychle vyřešeno, odpuštěno. Nic se pořadně neřešilo. Opravdu někdo někomu může podraz odpustit za doslova pár dní, aniž by se necítil dotčeně, zlostně, uraženě - cokoliv? Evidentně jo. Vážně vzniká láska, opět doslova za pár dní, aniž by se tam muselo stát něco významného? Evidentně jo, podruhé.
Však, co bych vyzdvihla je konec knihy, a to epilog obecně. Žádné klišé. Opravdu žádné do očí bijící přeslazené klišé, které mi většinou pokazí dojem z celé knihy. Žádné tradiční úkony jako svatba anebo těhotenství či už přímo narození prvního dítěte. Tohle jsem tady vážně čekala, ale jsem mile překvapená, opravdu.
Bylo to sice šité horkou jehlou, ale stále si to drželo moji pozornost a čas. Splnilo to účel, a to je podstatné. Rychlý, jednoduchý a celkem milý příběh, u kterého si odpočinete. :)

silvinek
13.05.2020 4 z 5

Jak už bylo několikrát zmíněno v jiných komentářích, je to taková rychlá oddechovka na poklidný večer s knížkou. Rozhodně jsem nečekala něco s hlubokou pointou, takže jsem nebyla zklamaná, naopak jsem si čtení užila, pobavila se, párkrát se přiblble usmívala a v konečném důsledku jsem ráda, že jsem po "Jeho banánu" sáhla :-D

Ditules
12.05.2020 3 z 5

Tahle knížka má tak bizarní název, že jsem si ji musela půjčit. :D No a je to takový trošku odvar FSOG bez násilí. Jednou a dost.

sex pro ženy erotika

2020  66%Jeho banán