Jeho banán

Jeho banán https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426978/bmid_jeho-banan-43m-426978.jpg 3 1640 1640

Objekty touhy série

Můj nový šéf má rád pravidla. Jedno z nich si ale nikdo netroufne porušit... Nesmí se mu sahat na banán. Jako vážně. Tenhle chlápek je závislej na draslíku nebo co. Jasně, že jsem si na něj sáhla. Jestli to chcete rozebírat do detailu, ve skutečnosti jsem si ho i strčila do pusy. A co je ještě horší? Sežvýkala jsem ho… a polkla. Já vím. Pěkně zlobivá holka. A pak jsem ho uviděla. Možná byste tomu nevěřili, ale když se člověk dusí něčím banánem, neudělá to na jeho majitele zrovna ten nejlepší první dojem.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

His Banana , 2018

Ena
09.05.2020 4 z 5

Milá,čtivá a vtipná jednohubka pro knihomoly. Slupnete jedním dechem.

keiko33
05.05.2020 2 z 5

Za mna velke sklamanie. To s tym bananom bolo trapne. Pokial by to bolo spomenute 2-3 krat, tak ok. Ale skoro v kazdej komunikacii? Vacsinou dvojzmyslov bolo skor trapnych, ako vtipnych. Obalka a nazov zaujimave, no mne by sa hodil skor nazov Stazistka. Prva polovica bola dejovo fajn, no odkedy bola Natasha odhalena, to islo dole vodou. Cakala som, ze sa bude Bruse hnevat dlhsie a nakonci nejake wau. No nic take. Ten koniec bol nuda a celkovy dej totalny chaos. Takze za mna tato kniha nie.

Lenka_S
04.05.2020 4 z 5

Tohle byla taková milá jednohubka. Pokzd od knihy nečekáte nic složitého a potřebujete se odreagovat a na ničím nepřemýšlet je to to pravé. Bavilo mě "slovní pošťuchování" hlavních hrdinů. Jen jsem čekala nějaký jiný důvod, proč měla Nataša zjistit něco na Bruce, to mě fatk nesedlo.

vera5841
01.05.2020 3 z 5

Ona chudá, trochu nešikovná se strašným zázrakem dostane do jeho firmy. On neskutečně krásný milionář, který působí jako podivín, ale když se mu dostane pod kůži, pozná toho hodného slaďouše...I přes spoustu nedorozumění nakonec vše dobře dopadne a zjistí, že bez sebe nemohou být (hlavně v posteli)
Trošku klišé, že? Ale ono funguje.. Jako nenáročná pohádka pro "velké holky" Nic intelektuálnějšího nečekejte. Bohužel jsem čekala i více toho humoru.
Každopádně jako oddechové čtení na horké letní večery, proč ne!

kalimaskry
30.04.2020

Lehce se četla, humorná, erotická. Ale něco tomu chybělo.

Maki09
29.04.2020 4 z 5

Pro někoho klišé, pro někoho nudné. Upřímně, já se u knihy zasmála. Je tam láska, je tam erotika, je tam humor. Prostě pohodové čtení na odreagování. :)

Ivuska.09
29.04.2020 5 z 5

Mám toho načteného hodně a čtu knihy napříč různými žánry. Od přečtení této knížky mě málem odradily některé komentáře, které tu jsou. Ale víte co? Ono to nebylo špatné. Ano, je tam spoustu klišé - jenže to v tomto žánru vždycky, těžko vymyslíte něco originálního. Mně osobně potěšilo, že erotická linka je spíše v pozadí a erotických scén je poskromnu. Naopak tu byl příběh s pointou. Ano, některé dialogy jsou trapné, ale jiné příjemně sarkastické a vtipné. Pokud chcete jen něco čtivého a lehkého na odreagování, tak tuto knížku doporučuji všemi deseti. Mně se to líbilo mnohem více než třeba Pan Slušňák nebo série Božský.

Zuzana08
28.04.2020 1 z 5

Vlastně to ani nechci komentovat.
Humor? A prosím vás kde? Opakující se dvojsmysl s jeho banánem, tam byl tak často, že se mi po chvíli motala hlava, jak jsem nestačila protáčet panenky!
A tolik omleté téma... On bohatý, úspěšný, svalnatý, dokonalý a ona sice možná chytrá, ale totální nemehlo bez vlastních prostředků aneb jak díky němu ke štěstí přišla.... Jako fakt? Pojďte už někdo konečně vymyslet něco elegantnějšího.
Celé mi to přišlo jako poskládané sloupky z Bravíčka na pokračování.

werastk
28.04.2020 3 z 5

Knižku som začala čítať s malou dušičkou, lebo vraj toto dielko nie je žiadne veľké terno ako sa od neho očakávalo.... Mne sa ale knižka páčila. Bola vtipná, jednoduchá, zaľúbená.... Presne to, čo od tohto druhu môžete čakať. :-)

oolinkaa
28.04.2020 2 z 5

Začátek vypadal slibně a pak to šlo z kopce. Hodně jednoduchá kniha s předvídatelným dějem. Ani jsem se moc nesmála , ty dvojsmysly mi nepřišly vtipné

Bet
25.04.2020 3 z 5

Kniha je jednoduchá, pohodová a vtipná.

Danielle22
25.04.2020 5 z 5

Oddychová kniha, která se mi moc líbila. Ty dvojsmysly (hlavně s banánem) mě vždycky pobavily. Rozhodně se těším na další knihu.

bafuskyBaf
25.04.2020 5 z 5

Docela jsem se nad knihou zasmála...:-D

bosorka382
24.04.2020 2 z 5

Neohurilo,dej bol slaby,predvidatelny,no take nemastne neslane...

maafa
24.04.2020 4 z 5

Prvních pár stran jsem si říkala, za jakou blbost jsem to utratila peníze:)...Ale pak se to rozjelo...V rámci žánru to bylo dobré, místy jsem se fakt nasmála. Je to taková trochu vtipnější a peprnější Bridget Jones...Nakonec těch peněz nelituji:).

Falda
23.04.2020 3 z 5

Ach jo. Nic nového ani překvapivého. Opět zafungovala marketingová kampaň. Děj byl neskutečně předvídatelný. Jediné co, tak některými chvílemi to bylo humorné. Jinak nic moc...

Viky007
22.04.2020 odpad!

S několika přáteli jsme udělali výzvu - Jeho banán si dokola předáváme a každý tam vpisuje své poznámky. Když ohodnotím tuto knihu z literárního hlediska, tak prostě ten odpad dát musím. To se nedalo - styl psaní příšerný, postavy jednaly iracionálně a děj to bohužel nemělo žádný (už od začátku jde jenom o sex, i když si hlavní hrdinové namlouvají něco jiného). Plus ta příšerná předvídatelnost. Po poslední stránce mám pocit, že si budu muset naordinovat nějakého Kinga, protože tolik cukru nedávám :-D.

Ovšem pokud chcete vypnout mozek a na pár hodin se něčím zabavit, je to fajn volba. Jen nad tím prostě nesmíte přemýšlet. Já jsem se teda bavila hlavně nad poznámkami svých kolegů, ale takový pitomoučký příběh občas taky neuškodí.

FairyD.
22.04.2020 4 z 5

Vtipná romantická kniha s nádychom erotiky a množstvom dvojzmyslových poznámok. Samozrejme nechýbala mini dráma a nejaké to napätie. Je to kniha ktorá neurazí, avšak je to skôr príbeh na oddych. Kniha nie je veľmi dlhá takže na riešenie väčších problémov tam nejako nie je priestor. Každopádne je to svojím spôsobom originálny príbeh, určite aspoň čo sa týka toho banánu....

margitka13
22.04.2020 4 z 5

Jednoduchá, vtipná s troškou erotiky. (Mohlo jej tam byť viacej ale to už sú moje chúťky :P )
Prečítaná za jeden večer. Veľmi dobrá na oddych.

Metiahen
22.04.2020 3 z 5

Po obrovské propagaci, kde jsem viděla knihu skoro nonstop na IG, jsem doufala v lepší zážitek. Zklamala mě...

sex pro ženy erotika

2020  66%Jeho banán