Jeho banán

Jeho banán https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426978/bmid_jeho-banan-43m-426978.jpg 3 1638 439

Objekty touhy série

Můj nový šéf má rád pravidla. Jedno z nich si ale nikdo netroufne porušit... Nesmí se mu sahat na banán. Jako vážně. Tenhle chlápek je závislej na draslíku nebo co. Jasně, že jsem si na něj sáhla. Jestli to chcete rozebírat do detailu, ve skutečnosti jsem si ho i strčila do pusy. A co je ještě horší? Sežvýkala jsem ho… a polkla. Já vím. Pěkně zlobivá holka. A pak jsem ho uviděla. Možná byste tomu nevěřili, ale když se člověk dusí něčím banánem, neudělá to na jeho majitele zrovna ten nejlepší první dojem.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

His Banana , 2018

Gabriela143
12.08.2022 1 z 5

No... dočítala som ju do konca, ale...už ten názov ma od toho dosť odrádzal (autorka mohla zvoliť nejaký iný). Bolo tam všetko, čo som čakala - nechutne bohatý a krásny chlap, obyčajná ale zato roztomilá "blondína" a nakoniec ... žili šťastne až na veky. Ako oddychovka budiš.

Janizoun
12.08.2022 2 z 5

Knížky jsem přečetla ze zajímavosti," Jeho banánem" jsem začala :-) a ačkoliv si ráda přečtu i "erotické" knížky nějak mě to nenadchlo. Oddechovka, ale pro mě to nebylo. Věřím, že někomu se tento styl knih může líbit.

Dela90
01.08.2022 5 z 5

(SPOILER) Nataša coby novinářka (redaktorka) dostane za úkol vetřít se do firmy Galleon jako stážistka a vyhrabat na Bruce nějakou špínu. Jenže hned zpočátku mu šáhne na jeho milovaný banán a najednou má tu stáž jistou. Je pro Bruce hlavní ruka a taky poskok. Bruce ji zachraňuje, jak se dá. A ona mu zato shání banán, vozí a chodí s ním na pracovní schůzky, zůstává s ním v kanceláři do noci. Napíše ten článek, nebo se ho vzdá? Dokáže ji Bruce odpustit a jakou roli v tom všem hraje banán?

Výborná oddechovka. Dostala jsem přesně to, co jsem očekávala. Nemělo to žádný hluboký příběh, ale perfektně jste si u toho odpočinuli, zasmáli se. Bylo to čtivé a já si asi Bruce zamilovala ještě víc než jeho bratra. Podtrženo sečteno, banán byl čtivý, třešničky jsem si zamilovala a zákusek stál za starou belu. Těším se na další díl, a pokud hledáte něco odpočinkového na léto či dovolenou, tak tohle je přesně ono.

"Spíš robot. Sexy, to ano, ale je jako burrito z mikrovlnky. Zvenku horké že by se člověk popálil, a uvnitř úplně ledové."

Vrrrka
29.07.2022

Nechápu proč tak nízké hodnocení.
Pro mě je tento žánr vždy oddychový a víc od něho nečekám.
Já se u knížky dobře bavila a klidně bych si ji přečetla znovu.

LadyCotton
11.07.2022 3 z 5

Naivní, těžko uvěřitelné, s notnou dávkou sexu... Jako čtení na pláž, kdy už nemáte co jiného číst tak proč ne :-) bylo fajn, že to nebylo moc dlouhé...

Prske
11.07.2022 3 z 5

Pár vtipných momentů, jinak děj velmi předvídatelný :) prostě typická nenáročná oddechovka

dyger
06.07.2022 5 z 5

Četlo se jedním dechem. Vtipné, oddechové... myslím, že jsem ji necetla jen jednou

simcat13
04.07.2022 4 z 5

Líbilo se mi to. Nenajdete v tom nic hlubšího, ale čte se to zatraceně rychle a je to celkem vtipná oddychovka. Hlavní postavy mě bavily, takže na prázdiny rozhodně doporučuju.

TheMelorry
25.06.2022 2 z 5

Na knihu jsem se těšila, že bude vtipná, plná dvojsmyslů... a ono nic. Nápad s banánem mi přišel dobrý, ale situace a poznámky, u kterých bych se opravdu zasmála, jsem našla tak tři. Nedá se upřít čtivost, takhle rychle jsem knihu už dlouho nepřečetla. Ale jinak je to podle mě spíše průměr, a to ve všech oblastech (romantika, erotika, humor).
(2,5)

Nevr
21.06.2022 2 z 5

Při čtení mě neskutečně rozčiloval přebal knihy, který se pořád rozdělával a padal mi do stránek. Jména hlavních postav mi byla nesympatická, možná proto jsem si k nim nemohla najít nějaký fajn vztah, vlastně jsem jim ani nefandila, protože ten jejich příběh byl jakýsi tupý a předvídatelný. Jako dalo se to přečíst, ale kdybych neměla další díl koupený v akci s prvním dílem, tak už po něm nesáhnu...

nela3812
09.06.2022 4 z 5

S ohledem na hodnocení jsem si od knihy příliš neslibovala, ale ve výsledku jsem byla překvapena opravdu milou a humornou oddechovkou. Knihu jsem přečetla za dvě odpoledne a užila jsem si jí od začátku do konce. Přišla ke mně ve správnou dobu a zahrála tak u mě na tu správnou notu.

Musím však uznat, že i přes nadšení z příběhu jsem často obracela oči v sloup při chování hlavních hrdinů. Ač jejich chování vůči sobě mělo neskutečnou jiskru, bylo také často velmi hloupé a doslova stupidní. Jak rychle se naštvou, tak rychle odpouští. Hlavně když z toho kápne trochu sexu.

Humorem i to však bylo ušité téměř na míru. Trochu sarkastický a trochu hloupý humor, to je přesně moje. Tady to bylo a neskutečně mě to bavilo. A tak by to bylo i bez opakovaných narážek na banán. Vím, už název knihy odpovídá, že tu banán hraje velkou roli, ale všeho moc škodí (alespoň z mého úhlu pohledu). A btw, kdo proboha strká banány od lednice?!

Ráda bych zkusila ještě minimálně jeden díl ze série, protože mě styl psaní autorky okamžitě oslovil. Věřím, že nejen tento, ale i další její příběhy jsou oddechovou na večer, kdy si chcete odpočinou, nepřemýšlet a užít si trochu toho trapného sexuálního humoru.

Pokud chcete vypnout a nechat se unášet na vně příběhu, pak po knize určitě sáhněte, ale hluboký námět neočekávejte. Hodnotím 4/5

lucisa.n
09.06.2022 4 z 5

Dostala jsem vše, co jsem očekávala. Pohodovou jednohubku, u které jsem se nasmála, nemohla se odtrhnout a místy se i červenala :) Není to kniha, která vás poznamená, nebude ve vás rezonovat nějak dlouho, ale na odpočinek a přiložení vážných témat je naprosto ideální :)

vercatko20
06.06.2022 1 z 5

(SPOILER) Až do zhruba poloviny knihy bych dala klidně i 4 hvězdy, protože to sice bylo trochu ujetý až možná stupidní, ale aspoň to bylo vtipný.

Ale po polovině knihy, kdy se to překlopilo v romanťárnu typu “sice jsi mě zradila, ale já ti hned odpustím, ojedu tě a ještě se do tebe hrozně zamiluju a po 4 měsících si tě vezmu, i když jsi úplná nemotorná nula a já jsem nejžádanější miliardář, po kterém prahnou všechny ženy v NY - jo a vlastně s tebou budu vychovávat nevlastní dceru, kterou mi čistou náhodou dají do péče poté, co u její matky najdou kokain” jsem za každou stránkou protáčela oči.

Bože, kolosální kravina zas. Autorka měla radši zůstat u vtipu než to takhle pomrvit. Jedna hvězda jen za první polovinu knihy.

ardeas
03.06.2022 1 z 5

Zo začiatku to vyzeralo nadejne, ale potom uz to šlo od 5 ku 2... Pride mi to nesurode, kostrbate, ziadna chemia, jedine co ma bavilo bolo, keď autorke vyšlo špičkovanie medzi postavami, ale aj to bolo poskromne. Velmi podpriemerné. Ku koncu som uz skalala, len aby bol koniec.

RendyaDav
03.06.2022 4 z 5

Recenze mě odrazovali, ale i přes to jsem se pustila do čtení. A u této knihy jsem vypla, zasmála se místy, kniha mě bavila. Sedl mi styl psaní i humor. Kniha je předvídatelná , ale kdo si chce odpočinout a dobře se zasmát , tak je tou správnou volbou.
Taková jednohubka na jeden večer, s červeným vínem , když chcete vypnout.

Daduna
02.06.2022 5 z 5

Vtipné, lehké, romantické čtení. Mile mě překvapilo jak svěže je tato kniha napsaná. Četlo se to rychle a snadno. Za mě krásné oddechové čtení.

mia.com
31.05.2022 2 z 5

V podstatě všechny romantické oddechovky jsou na jedno brdo, ale občas některá vyčnívá jako lepší. Tahle to rozhodně není. Myslela jsem, že to bude erotická komedie a ono teda moc ne. Zlatá Elle Kennedy. A jestli ostatní autorčiny knihy jsou jak přes kopírák se samými pannami, tak už se do další knihy určitě nepustím.

TVer
20.05.2022 3 z 5

Fajn oddechovka, nic extra, ani na to není na těch 200 stránkách prostor. Vadila mi tam akorát postava Braedena, protože mi připadal úplně zbytečný. Místami to bylo i opravdu vtipné, to mě mile překvapilo. Znovu už si to nepřečtu, ale jako oddechovka kdy nemám co dělat, to bylo dobré.

SoňaF
19.05.2022 2 z 5

Od knihy jsem očekávala podobný děj a humor jako od Jo Watson, která má (podle mého) propracovanější jak postavy, tak příběh. Jeho banán jsem přečetla celkem rychle, ale nebylo tam nic, co by mě uchvátilo. Opravdu takové odpočinkové nenáročné čtení, které v člověku zanechalo žádnou hlubší stopu.

ZůzaSomolka
19.05.2022 2 z 5

Myslím, že dvojsmyslný název kdekoho upoutal a přiznávám, že i já byla zvědavá. Ale příběh mě docela zklamal - přišel mi přitažený za vlasy a některé scény nedávaly smysl (SPOILER: např. když Bruce uklízí a nakupuje stážistce místo toho, aby tím někoho pověřil, když pár vět předtím tvrdí, jak je pro něj čas drahocený). Přišlo mi to ploché a zjistila jsem, že mě neskutečně iritoval "pohled chlapa" - když se žena snaží popsat myšlenky a pocity chlapa holčičím způsobem. Naštěstí netrvá dlouho než člověk knihu přečte, takže to není tolik ztraceného času.

sex pro ženy erotika

2020  66%Jeho banán