Jeho banán

Jeho banán https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426978/bmid_jeho-banan-43m-426978.jpg 3 1640 1640

Objekty touhy série

Můj nový šéf má rád pravidla. Jedno z nich si ale nikdo netroufne porušit... Nesmí se mu sahat na banán. Jako vážně. Tenhle chlápek je závislej na draslíku nebo co. Jasně, že jsem si na něj sáhla. Jestli to chcete rozebírat do detailu, ve skutečnosti jsem si ho i strčila do pusy. A co je ještě horší? Sežvýkala jsem ho… a polkla. Já vím. Pěkně zlobivá holka. A pak jsem ho uviděla. Možná byste tomu nevěřili, ale když se člověk dusí něčím banánem, neudělá to na jeho majitele zrovna ten nejlepší první dojem.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

His Banana , 2018

LiLinka
26.10.2021 3 z 5

Na relax příjemné čtení, avšak bez hlubší myšlenky, stokrát převyprávěný příběh stážistky a šéfa... čekala jsem víc.

haWranka
26.10.2021 2 z 5

Jeden čas to tu mělo opravdu vysoké hodnocení, tak jsem čekala, že to bude pecka. No, šlo o takový naivní a stokrát ohraný příběh jako dělaný do harlekýnky. Bylo to pohodové čtení, ale bez jakékoli pointy nebo hlubšího významu. Ideální na ty chvíle, kdy chcete vypnout mozek a nevadí vám, když omylem (nebo schválně) přeskočíte stránku.

netopýrek1985
24.10.2021 4 z 5

Pokud si chce člověk vyčistit hlavu ideální já se pobavila a vím že si jí časem zase přečtu

Ana72154
22.10.2021 1 z 5

Nechápu, že byl a je kolem knihy takový boom. Za mě neuvěřitelná slátanina.

ctuacturad
20.10.2021 1 z 5

No tak to teda potěš koště. Chápu, že jsem tu zcela omylem, rozhodně to není knížka pro muže ( rádoby vtipný dar od kolegyně ). Jen mě děsí, že to takhle opravdu mohou ženy mít. A že se jim něco takového líbí. Opravdu? Prosím, moc prosím, řekněte mi, že to není pravda. Trapné, vtipné asi jako snášení vajec, dětsky předvídatelné, nulový obsah, erotika že bych brečel. Pomóc!

dencazrnu
19.10.2021 5 z 5

Tato kniha splnila přesně to, co jsem očekávala. Oddechovka, která vás pobaví, vy si u ní odpočinete a místy se i zasmějete. Je to taková ta klasika - ona nemotora, on pan božský. Jak to asi může dopadnout? :-) Pro mě to byla příjemná změna, kdy jsem po dlouhé době četla něco jiného než thrillery, krimi nebo mordy a určitě se pustím i do dalších dílů :-) Takže kdo hledá nenáročné čtení, vzhůru do banánu :-)

BarkaS
13.10.2021 2 z 5

Spíš povídka než kniha, sice čtivá, ale hrdinové se chovají jako by byli po lobotomii (a tím nemyslím v sexuálních scénách). Příběh je celkem vtipný, ale naprosto pitomý, jednání jednotlivých postav dost postrádá smysl. Ale na jedno odpoledne (kdyby bylo třeba někde na pláži :)) ok a pak nechat v hotelové knihovně.

lena.o.knihach
11.10.2021 2 z 5

Kdo by neznal sérii Objekty touhy, která je všude vidět na instagramu? Konečně jsem se už i já dostala k Jeho banánu a udělala si vlastní názor. A jsem ráda, že jsem si knihu nekoupila, protože na mě dojem moc neudělala.

Nepřišla mi vtipná. Já se opravdu nesmála (to jsem se víc chlámala u Bridgertonových) a přitom měl být právě humor předností této knihy. Postavy mi byly nesympatické a zápletka také nestála za nic.
Jen děkuji za to, že se jedná o tak krátkou knížku, se kterou jsem strávila hodně málo času. Naštěstí se i dobře a rychle četla, jinak bych se s příběhem trápila bůhvíjak dlouho.

Prý jsou další díly lepší. Já to ale riskovat nehodlám.

Ešína
08.10.2021 4 z 5

Od Jeho banánu jsem čekala něco jiného. Ale mé očekávání bylo, že u této knihy dokážu úplně vypnout a to se taky stalo. Takže i když byl děj opravdu předvídatelný, tak jsem si čtení víceméně užila a dám šanci i dalším knihám.

Zu_zana
03.10.2021 1 z 5

2 * za to, že se kniha čte docela dobře a rychle. Doporučuji spíš jako nějakou oddechovku. Už jsem tady četla hodnocení, že je to nepovedená kombinace 50 odstínů šedi a R.Pilcher. S tím se docela ztotožňuji. Jediné, co mi teda neskutečně vadilo, že si hlavní hrdinka pořád olizovala rty.... Jinak velmi předvídatelný příběh - jediné, co jsem nepochopila, byla zápletka - přišla jako blesk z čistého nebe... měla jsem pocit, jakoby tam byla ta zápletka dodatečně vsunuta....

Jitulevrtule
30.09.2021 2 z 5

Dvě hvězdičky za to, že se to dalo dočíst až do konce.

Nevadí mi oddechová literatura, ale tuto knihu bych směřovala spíše na náctileté nebo...kdo je vlastně cílová skupina?...

V zásadě mi přijde, že autorka vymyslela dvě erotické scény, kolem kterých napsala nějakou omáčku. Některé rozhovory a myšlenkové pochody na sebe vůbec nenavazují. Nejpovedenější je asi název knihy.

Isew
29.09.2021 2 z 5

Ono šlo opravdu o jeho banán. Začátek byl vcelku zajímavý. Průběh stokrát opakovaný. Konec očekávaný. A to je asi tak vše, co lze k této knize říct.

lenka7348
23.09.2021 1 z 5

Nepovedená kombinace "50 odstínů šedi", "Mám tě ráda, nemá tě ráda" a Rosamunde Pilcher = opět něco do tzv. záchodové knihovničky...

kristyn3833
14.09.2021 5 z 5

Začala jsem číst dnes a dnes také skončila. Panebože! Objednala jsem si další tři díly, protože mě tahle série chytla, jak dlouho už žádná ne. Úžasný humor, romantika a skvělé postavy, které se k sobě absolutně nehodí, ale i přes to spolu tvoří dokonalou harmonii

DOPORUČUJI VŠEMI DESETI!!!

adevis
13.09.2021 4 z 5

Objektům touhy jsem se hodně dlouho bránila. Po dočtení Jeho banánu absolutně nechápu proč. Jsem ostuda, že jsem se na to vrhla až teď, když dneska vyšel již čtvrtý díl. Takže… co to znamená? Že budu muset pořídit ještě zbylé tři knihy :) Promiň mami!

Od knihy jsem dostala vše, co jsem očekávala. Bylo to skvělý. Bruce i Nataša mi byli velmi sympatičtí. Příběh byl okořeněný, vtipný, i maličko napínavý. A ten konec, ten mě zahřál u srdce. Další díly už nebudu číst v práci, no i když… asi budu, je to vzrůšo! :))))

Nečekejte žádnou světobornou literaturu. Je to prostě oddechovka každým coulem a jestli čtete hodně thrillery nebo depky (jako já), tak tahle série bude přímo pro vás, na víkendový odpočinek.

MarQi25
11.09.2021 1 z 5

Přečetla jsem spíše ze zvědavosti, protože mne zaujal název knihy a podobný žánr zařazuji jako "odpočinkovou" literaturu. Bohužel to bylo opravdu velké zklamání, kdy už od prvních stran bylo jasné, jak vše bude probíhat a jak to celé dopadne. Ke vší smůle kniha obsahuje skutečně málo erotických scén, které čtenář od knihy očekává. Za mne nedoporučuji.

Talys
11.09.2021 odpad!

Neskutečně hloupé a povrchní.

zuzca.h
01.09.2021 3 z 5

Lehké klasické letní čtení u kterého prostě můžete úplně vypnout, pár vtipných momentů se tam objeví. Ve své podstatě je to moderní převyprávění klasické pohádky o popelce aneb jak chudá dívka ke štěstí se sexy miliardářem přišla a stačí k tomu tak málo a to bej motovidlo a sníst mu jeho banán :D:D

Čenichnaknihy
30.08.2021 3 z 5

To si tak máte chuť přečíst nějakou tu lechtivější literaturu a vybere si tedy knížku, která měla letos jeden z nejlépe zvládnutých marketingů. Skvělá obálka, propagace skrze bookstagramery, články na internetu. Jenže v tu chvíli jsme měli zavětřit nějaký podfuk.
Příběh založený na tom, že hlavní hrdinka snědla svému šéfovi banán a to se jako opravdu nedělá, ty jedna zlobivá holko... Plný eufemismů, ale hlavně i klišé a předvídatelných zvratů. Panička se musí přiznat, že v tomto žánru má jisté zkušenosti a tato kniha je prostě slabota, ani pár vtipných momentů to nezachrání. Znovu vyzdvihujeme marketing, jelikož i my se na něj nalákali. Ale kdo ví, pokud toužíte po nějakém tom naivnějším čtení nebo jste duší teenager a hlavně nic podobného jste ještě nečetli, třeba vám tahle knížka sedne.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Velice zábavné, romantické, pikantní počteníčko
Postavy mi sedly už od začátku..jenom mi přišlo, že tam bylo to "rozchodové drama" úplně zbytečně ale stejně jsem si tu knížku zamilovala

sex pro ženy erotika

2020  66%Jeho banán