Jeho banán

Jeho banán https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426978/bmid_jeho-banan-43m-426978.jpg 3 1640 1640

Objekty touhy série

Můj nový šéf má rád pravidla. Jedno z nich si ale nikdo netroufne porušit... Nesmí se mu sahat na banán. Jako vážně. Tenhle chlápek je závislej na draslíku nebo co. Jasně, že jsem si na něj sáhla. Jestli to chcete rozebírat do detailu, ve skutečnosti jsem si ho i strčila do pusy. A co je ještě horší? Sežvýkala jsem ho… a polkla. Já vím. Pěkně zlobivá holka. A pak jsem ho uviděla. Možná byste tomu nevěřili, ale když se člověk dusí něčím banánem, neudělá to na jeho majitele zrovna ten nejlepší první dojem.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

His Banana , 2018

Nattali.ka
14.06.2021 1 z 5

(SPOILER) Další příběh o bohatém, pohledném šéfovi a jeho nešikovné asistence, ale tentokrát velké zklamání. Začátek ušel, ale zbytek byl tak předvídatelný! Zápletka naprosto jednoduchá a banální a neustále se opakující dvojsmyslné narážky na šéfův banán byly otravné.

Lejčís
14.06.2021 2 z 5

Z první kapitoly jsem byla vyloženě nadšená! Smála jsem se nahlas, dokonce několikrát doslova vyprskla smíchy, jenže pak mé počáteční nadšení začalo upadat. Samozřejmě to bylo vtipné i dál, ale místy bohužel až nucené (banán byl fakt všude) a hlavně strašně nereálné! Co se týče erotických scén, za celou knihu jsem nepocítila ani záchvěv vzrušení, což by se mi patrně u takové knihy stát nemělo. Nemluvě o vulgárních výrazech, kterými byly nazývány ženské pohlavní orgány a které mě jako ženu vážně urážely :D možná jsem citlivka a taky za to možná může spíš překlad než samotná autorka, to se neodvažuju soudit, ale tak či tak, myslím, že ta "p*čka" a "ku**ička" nebyly úplně nutné. No... za mě spíš podprůměr, co až na ty vulgarity neurazí, nicméně také rozhodně nenadchne. Zkrátka a dobře: ploché postavy, absence pointy, jednoduchost a nereálnost děje.. pokud knihu budete číst s nulovými očekáváními a nemáte v tomto žánru moc načteno, pravděpodobně by Vás to mohlo oslovit (protože vyloženě špatné to není), ale jinak bych volila spíše jinou knihu :)

viola5163
13.06.2021 3 z 5

Podle mě neurazí, ale ani nenadchne. Hodně lidí podle způsobu uvádění této knihy usoudí, jak to musí být vtipná a čtivá kniha...bohužel. je to spíše oddychovka nad kterou se při jejím čtení pousmějete, ale ne nic z čeho by se člověk posadil na zadek nebo skončil smíchy pod stolem.
Na druhou stranu nemůžu zapřít, že se mi četla dobře a když jedete někam na dovolenou nebo se chcete odreagovat od každodenní rutiny, tak je tahle kniha dobrá na osvěžení.
Mám v plánu si přečíst další dva díly, ale už si je jen půjčím.
Docela mě zajímá pokračování, ale už si je jen půjčím z knihovny

dominika8486
07.06.2021 2 z 5

No, radši se vrátím zpět k psychothrillerům

lucie.sela
28.05.2021 2 z 5

Typický hlavní hrdina - tělo jako vytesané z kamene, čelist, o kterou by jste se mohli pořezat a pohled, kterému podlehnete. Navíc má kolem sebe tak pevné hradby asi jako dětský domeček z karet Méně typická hlavní hrdinka - přitahuje katastrofy jako magnet, neustále je sama sebou a má ostrý jazyk. Co je ovšem naprosto netypické je třetí "hlavní hrdina" a to je jak asi název napovídá banán. Opravdu se vyskytuje v každé kapitole až to člověku chvilkama přijde celkem otravné. Další čím kniha může odradit je, že se autorka snaží být neustále vtipná a ono to ne vždy vyjde (samozřejmě zde může hrát velkou roli překlad), ale pokud se to povede upřímně se zasmějete. Jako další problém může být počet vulgarismů (mě osobně v knize nevadí, ale nemusí být v takovém měřítku). Celkově se kniha četla snadno a není tak obsáhlá, takže děj ubíhá rychle. Určitě si najde své odpůrce i zastánce. U mě je to spíš takový neutrál co neurazí, ale ani nenadchne. Rozhodně to není něco co by jsem četla opakovaně :)

Pitbullka
27.05.2021 2 z 5

Tohle bylo tak hrozně plytké. Rozhovory postav mnohdy úplně zbytečné. Neustálé zmiňovaní banánu bylo už otravné. Mě bohužel příběh nebavil.

Korsika
10.05.2021 3 z 5

Kdyby kniha udržela tempo začátku, dala bych as i o hvězdičku více, takhle jsem přemýšlela, že dám i o jednu méně. Škoda. Náběh tam byl, ale autorka si nejspíš až na konci vzpomněla, že tam vlastně chybí pointa - a tou to zazdila.

johana3160
09.05.2021 3 z 5

Opravdu jen prumer. Par scen sice pobavilo, ale jinak nic vyjimecneho.

ReziEngli
07.05.2021 3 z 5

Taková průměrná erotická jednohubka. Nepřekvapilo, neuhrazilo. Neočekávala jsem od toho absolutně nic, jako fanoušek fantasy erotické romány nevyhledávám. Ale narazila jsem na ni v poličce v knihovně, když jsem byla vracet knihy, a vzpomněla jsem si, že jsem ji viděla několikrát na IG. Tak jsem si ji ze zvědavosti vypůjčila. Za dvě hodinky jsem měla přečteno. Když dáte pryč jednu sexuální scénu, dvě polo-sexuální a hromadu "vyzývavých" a "sexuchtivých narážek", máte najednou jen průměrný ženský román o bohatém muži, který se uzavřel před světem, a mladé ženě, nejlépe z nějakého podřadného pracovního místa, které se shodou okolností ocitne v blízkosti pohledného dokonalého pracháče, provokuje ho a nejlépe se do něj "zamiluje od první chvíle, kdy ho uviděla." Pořád nějak nevím, co na téhle literatuře všichni vidí :D Ale je to napsané celkem čtivým dojmem, uznávám že v několika pasážích jsme se celkem i zasmála (nebo spíše nahlas uchechtla), ale doma to asi nepotřebuju mít. Docela by mě ale zajímalo, kolikrát se v knize vyskytuje slovo BANÁN :D

knihomolkaL
02.05.2021 3 z 5

Milý, vtipný, romantický příběh bez nějakých velikánských zvratů. Jedna trošičku potrhlá dívka - ve smyslu Bridget Jones - jeden uzavřený a rádoby chladný byznysmen a několik vtipných situací v hlavní roli s ...., no samozřejmě, že s "banánem".

HaniSebi
30.04.2021 3 z 5

Ke knize jsem přistupovala bez jakéhokoli očekávání, takže nemůžu říct, že bych byla zklamaná. Není pravda, že už od prvních stran víte, jak to dopadne. Víte to už z anotace, ale tak pro rozuzlení záhady tyto knihy nečteme, že. 3* dávám, protože kniha splňuje svůj účel, naprosto oddychové, můžete zcela vypnout, ideální po náročném dni v práci. Nechlámete se u toho smíchy, to fakt ne, ale úsměvné momenty tam jsou. Více hvězd dát nemůžu, protože knížka vyvolává pocit, že už jste desítky takových četli. Není tam nic nového. On bohatý, strašně sexy, ona chudá, ale chytrá, strašně sexy, ale pozor, tady není panna (ačkoli daleko k tomu nemá). No asi je to osvědčený koncept, tak proč ne. Jednou z úsměvných chvil pro mě bylo i to, jak urputně se autorka očividně snažila o naprostý happyend.

klarinka9974
28.04.2021 5 z 5

Měla jsem velké obavy z toho co mě v knize čeká, ale musím říct, že mě to hodně pobavilo. U knihy se rozhodně nasmějete. I když bylo od začátku jasné jak tento příběh skončí, i tak to bylo super. Tato kniha je lehce erotická, romantická a zábavná a to je přesně to, co se vám bude hodit na jarní večery. Já se určitě chystám na další Objekty touhy.

zimolka
28.04.2021 5 z 5

Jako jednohubka na večer dobrý.

hadenka
25.04.2021

Suprová knížka,pobavila jsem se, čtení mě bavilo.

ZapisnikTerky
25.04.2021 2 z 5

Tak tohle nebylo nic moc. Nelogické situace. Chtělo by to víc zdravého rozumu a práce a kniha by na tom mohla být líp. Víc v mojí recenzi.

katka.oo
22.04.2021 5 z 5

Mě se knížka líbila, romantické, nenáročné, vtipné prostě takové oddychové počteníčko, já jsem spokojená a proto musím dát 5*.

Šárka0808
21.04.2021 5 z 5

Zabavna kniha, hezky se cetla.

Ivca05
21.04.2021 4 z 5

Zábavná oddechovka. Vtipná, romantická kniha. U knihy jsem se zasmála. Líbilo se mi, že v knize jsou dva pohledy, ze ženské i mužské strany.

Trolice
19.04.2021 3 z 5

Na zadní straně knihy je úryvek z recenzí čtenářek: "Tak moc jsem se u žádné knihy dlouho nenasmála." Četly jsme to samé? Pro mě kniha, od které jsem čekala asi něco jiného. Téma bohatý muž s nekonečně dlouhou erekcí, pro něj ta nejpřitažlivější žena, která nosí obyčejně bombarďáky, ale když dojde konečně na neplánovaný sex má krajkové kalhotky ve stejné barvě jako podprsenku (jaká náhodička:-D). No a přesladký happyend, to tu ještě nebylo :-D

Lucyk01
18.04.2021 5 z 5

Pozor, tuto knížku bych doporučila čtenářům, kteří už žijí sexuálním životem. Ale abych tady nepsala jen o tom jednomv knížce se nachází hodně humoru. Na knížce se mi strašně líbí, že jsou tam dva pohledy. A to z ženské strany, tak i z mužské. Tím pádem vidíte dva odlišné, a nebo podobné názory, myšlenky, pocity. Dost zajímavé. A zábavné.Je to taková oddychovka, kterou máte přečtenou skoro za jeden den. Velkou roli tam hranou dvojsmysly, které jsou k nezaplacení.️ Je to originální, jak už vyplývá z názvu. Ale fakt se tam jedná o banán, ale potom to autorka převedla na jiný banán Skoro celou knížku jsem se furt smála a také jsem byla zvědavá, jestli se usmíří nebo každý půjde svou vlastní cestou. Přečtěte si a uvidíte samy. Doporučuju to️, nemusíte u toho moc přemýšlet A čte se úplně samo. Za mě, pozitivní recenze!! ️

sex pro ženy erotika

2020  66%Jeho banán