Jeho banán

Jeho banán https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426978/bmid_jeho-banan-43m-426978.jpg 3 1640 1640

Objekty touhy série

Můj nový šéf má rád pravidla. Jedno z nich si ale nikdo netroufne porušit... Nesmí se mu sahat na banán. Jako vážně. Tenhle chlápek je závislej na draslíku nebo co. Jasně, že jsem si na něj sáhla. Jestli to chcete rozebírat do detailu, ve skutečnosti jsem si ho i strčila do pusy. A co je ještě horší? Sežvýkala jsem ho… a polkla. Já vím. Pěkně zlobivá holka. A pak jsem ho uviděla. Možná byste tomu nevěřili, ale když se člověk dusí něčím banánem, neudělá to na jeho majitele zrovna ten nejlepší první dojem.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

His Banana , 2018

Lucuschka
12.04.2021 3 z 5

Jednohubka. Oddychovka. Prostě čtete a nemusíte přemýšlet. Přiběh je fajn a dobře se čte. Pokud si potřebujete odpočinout, tak doporučuji. Pobavíte se u nenáročné četby a to je hlavním smyslem knihy. Rozhodně nelituji, že jsem knize věnovala svůj čas.

Ála1968
04.04.2021 3 z 5

Přišlo mi to takové málo propracované.Jakmile byla nějaká zápletka,byla hned vyřešená.At šlo o prozrazené tajemství nebo adopci,vše se vyřešilo na pár řádcích.Neurazí,nenadchne.

Lucie_Z
27.03.2021 3 z 5

Velice příjemná oddechovka. Knížka má klasický klišé příběh okořeněný trochou erotiky a také humoru. Nic speciálního jsem do knížky neočekávala, tudíž musím říci, že pro mě byla nakonec příjemným čtením.

Áža707
25.03.2021 3 z 5

Už delší dobu jsem měla chuť si přečíst něco vyloženě oddychového a jak všichni víte P. S. Nesnáším tě mě zklamalo na nejvyšší možné úrovni. Srdce netvora mi v tom taky zrovna nepomohlo. Začínala jsem mít pocit, že na mě začíná jít krize, což je trochu problém, když máte doma dvě štafety. A vlastně nevím, kdy mi přijde další.

Dneska ráno v tramvaji jsem měla velkou chuť číst a tak jsem vytáhla svého pomocníka, který obsahuje tunu (vážně ten počet přesně nevím) e-knih. Oko mi padlo na tuto knihu, kterou jsem si koupila v akci.

Přesně něco takového jsem hledala. Prostě jednoduchý, vtipný, nenáročný, odpočinkový. Jasně upřímně musím říct, že to není nic světového, ale je to takový příjemný čtení.

Příběh je jednoduchý a nic nečekaného vás zde nepřekvapí, ale přitom velmi milý. Co mě na téhle knize oslovilo nejvíc, byl lehký styl psaní, který byl vtipný a já jsem se u toho velmi pobavila.
Například:
"A pokud jsem se cítila obzvlášť podnikavě, dokonce jsem si koupila i jídlo."

„Teď zrovna ne. Nepamatuju si to. Jakmile si vstříknu do žil aspoň metrák kofeinu, možná to začne znít trošičku povědomě.“

„Vaše heslo je ‚BANÁN‘, a ne, nemůžete si ho změnit. Telefon je váš stejně jako můj, takže si pečlivě rozmyslete jakékoli sextování.“

Postavy byly takové normální a v podstatě podobné jako v knihách stejného žánru. Nataša je skromná, chce se se životem poprat sama a přitom je to taková truhlička, kterou si oblíbíte. Naopak Bruce je pan dokonalý, který má rád svůj pořádek a řád. Tyhle dva vypadají jako své přímé opaky, které by spolu nemohli skončit, ale všem je jasný jak to nakonec dopadne.

Já si čtení doopravdy užila! Pokud se nechystáte na tento přivézt, tak si dejte pozor na banány až půjdete někam na stáž. :D

⭐ 3/5

Red-haired
24.03.2021 3 z 5

Řeknu to jednoduše, je to totální kravina, která mě strašně bavila. :D

Jedná se o krátký, jednoduchý (až stupidní a absurdní) erotický román z kancelářského prostředí. Řídí se klasickým schématem – bohatý chlap, chudá holka, přitažlivost level 1000 a máme z toho knihu. Hlavním zdrojem humoru jsou dvojsmysly, což křičí už obálka s jeho banánem, že jo…
U této knížky náramně pobavíte a rozhodně si odpočinete, jen ji nesmíte brát moc vážně. :)

Knihomolka10942
23.03.2021 3 z 5

Hezká knížka, taková oddechovka pro ženy... Nicméně se mi zdálo, že příběhu chybí nějaká zajímavější zápletka. Ve čtvrtiny knihy se dalo uhádnout, jak do dopadne.

Toledo
20.03.2021 2 z 5

Tak tady jsem slapla trochu vedle, tato kniha se moc nepovedla. Cely ten příběh na mě působil proste divne, nebylo to ani vtipné ani moc romantické. Hodně věci jen tak natuknutych, ale dále už se jim autorka nevenovala (téma Valerie apod). Za mne nemastne, neslane. Určitě mne to nepřesvědčilo k druhému pokračování.

Suin
17.03.2021 2 z 5

Och , tak tohle ne. Tak moc povrchné a bez nějakého příběhové smyslu.
Nejsem ale úplný buran a dávám 2* jelikož každý kdo napíše knihu, i kdyby se neprodávala, si zaslouží uznání.

SnowCat_5
16.03.2021 3 z 5

Už když jsem si knihu kupovala jsem věděla, co mne asi čeká. A přesně to jsem dostala. Nenáročné oddechové čtení.

Lofda
15.03.2021 2 z 5

Pochopila jsem, že tahle kniha se buď líbí nebo ne. Já se přikláním k těm, co nehodnotí vysoko, protože bohužel.. Několik málo hezkých pasáží by se našlo (třeba návštěva "divadla"), ale jinak? Přečteno, odloženo a nejspíš brzy zapomenuto.

Špekyn
09.03.2021 2 z 5

Vzhledem k celkové humbuku kolem jsem čekala víc. Pár pasáží nebo slovních přestřelek je vtipných, ale že bych se za břicho popadala, to tedy opravdu ne. Děj je jednoduchý, předvídatelný a hlavní hrdina mi připadal až příliš nereálný. Nicméně jako oddychovka přijatelné.

Marodaro05
05.03.2021 2 z 5

Anotace je to nejlepší z celé knihy. Hvězdu navíc jsem dala za zajímavou obálku.

Teniskaha
02.03.2021 2 z 5

Klišé, ale to, co tuto knížku nad ty ostatní se stejným tématem povyšuje, je humor. Já to prostě zbaštila a je to fakt milá oddechovka. Erotické scény byly podle mě povedené. Konec mě však už nebavil a znovu číst nechci.

Damonka12
01.03.2021 4 z 5

Velmi vtipný erotický román. Byla jsem nadšená, jen mohl být delší.

VěraČamková
27.02.2021 odpad!

nenadchne, neurazí, přečíst, odložit

nicole1990
27.02.2021 5 z 5

Super oddechovka ????????

Moniska2410
25.02.2021 1 z 5

Moc sem od knížky nečekala a taky sem skoro nic nedostala. Chyběl mi tam ten avizovaný humor, romantika a sex. Jako oddechovka po náročnějších knížkách ano a vím, že už se k ní nikdy nevrátím. Asi pošlu banán do světa, snad se ho někdo ujme, než začne hnědnou :-)

Ahink3105
22.02.2021 1 z 5

Tahle knížka je pro mě obrovským zklamáním. Posílám ji dál, doma ji nechci, nikdy se k ní nevrátím, takže by jen zabírala místo v knihovně.

Janča88
20.02.2021 3 z 5

Oddychová knížka, od které nejde očekávat nějakou vysokou literaturu, ale z důvodu nějakého relaxu se přečíst dá. Já po takových knihách sahám hlavně ve chvíli, kdy dočtu nějakou složitou knihu a nemám hned chuť vrhnout se do další podobné. Tahle pak tedy odpovídala tomu, co jsem v dané chvíli očekávala. Ne zbytečně dlouhá, místy i vtipná.
Pár výtek ale mám. Hlavní hrdinka mi byla ze začátku poměrně nesympatická. Dle mého názoru je i dost nereálné, aby se hned od svého nástupu do firmy takového formátu chovala až tak oprskle ke svému šéfovi a zároveň majiteli...a on by jí to navíc se svou povahou toleroval.

krevetka79
16.02.2021 5 z 5

Prima oddechová jednohubka, ve které nechybí humor a troška sexu :-)

sex pro ženy erotika

2020  66%Jeho banán