Noční lov

Noční lov
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/332637/bmid_nocni-lov-EAm-332637.jpg 4 3519 3519

Jedné horké červnové noci je detektiv šéfinspektor Erika Fosterová přivolána k brutální vraždě. Oběť, vážený praktický lékař, je nalezen ve své posteli udušený. Zápěstí má svázaná a oči pod průhledným sáčkem upevněným těsně pod hlavou vypoulené. O několik dní později umírá za podobných okolností další muž a Erika společně s kolegy Petersonem a Mossovou tuší, že čelí sériovému vrahovi. Ten své oběti sleduje a vyčkává na vhodný okamžik, kdy udeří. Co mají oba mrtví společného? Existuje v jejich minulosti nějaké tajemství, které by je mohlo spojovat? A co je spojuje s vrahem? Erika dělá vše pro to, aby Nočního lovce zastavila a dopadla, i když opět riskuje a dostává se do konfliktů s nadřízenými. A navíc možná vrah začíná sledovat i ji...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

The Night Stalker , 2016

Detektif
11.03.2019 odpad!

Co to bylo??? V životě jsem snad nic horšího nečetla. Takhle by to dopadlo, kdyby mi někdo řekl, ať večer sednu k počítači a napíšu do rána knížku. Strašný.

zeja
07.03.2019 5 z 5

Opět se skvěle četla, takže doporučuji. :-)

Lenoulinka
03.03.2019 5 z 5

Další kniha, která mě pohltila a musela jsem ji rychle rychle přečíst. Erika mě baví.. Je taky svá jako Kim od Angely Marsons. Ale když porovnám série a z toho knihy, které jsem přečetla, tak pro mě jsou jednoznačně čtivější knihy od Roberta.

adevis
28.02.2019 4 z 5

Opět parádní čtení. Parádní námět, parádní všechno!! Baví mě, jak Robert píše a dodnes mě mrzí, že jsem jeho knihy nezačala číst dříve... tak a teď hurá na Temné hlubiny! Ne kecám, dám si zase chvíli pauzu a přečtu si nějakou romantiku. Z těch thrillerů a vražd mám noční můry...:D

1bublina
26.02.2019 4 z 5

Moje třetí kniha od Bryndzy. První polovina knihy mi trvala celkem dlouho, protože se nic moc nedělo. Druhá půlka byla jako vždy napínavá.
Trochu mě začíná štvát, jak v každém díle někdo hází Erice klacky pod nohy, nebo se jí snaží z případu odvolat.

Viviana-Mori
24.02.2019 5 z 5

Dávám knize plný počet, protože mě dokázala na mnoho hodin upoutat na lůžko a vůbec jsem se díky ní nevzrušovala špinavým nádobím a jinými domácími pracemi. Za mě určitě lepší, než Dívka v ledu, mělo to větší spád a pro mě i emoce a temnější atmosféru. Jediné, co mi na takových knihách vadí je, že hlavního hrdinu vždycky chtějí přeložit, posílají ho na dovolenou, neberou ho v potaz... To je už tak strašný klišé, je to snad v každý druhý knize a je to spíš směšný. Stejně tak, že vyšetřovatel na konci zůstává na vraha úplně sám. To jsou věci, které se opakují úplně všude, chápu, že je to pak napínavější, ale když něco podobného čtete po sto padesáté, ztrácí to kouzlo. Ale i tak za mě velice dobré, užila jsem si to a některých postav mi bylo docela líto.

postrach
24.02.2019 5 z 5

Na začátku knihy.jsem nechápala o co jde.Nebylo snadné se začíst.Potom. jsem se chytla.Opět sadistický sériový vrah-vražedkyně na scéně.Žena.která se rozhodla pomstít mužům.kteří ji ubližovali.Dost nechutný a sadistický příběh i postavy.......Autor napsal postavu spisovatele Stephana.trochu podle sebe....Kniha se celkem povedla.

Havrnka
24.02.2019 3 z 5

Předchozí kniha Dívka v ledu byla více strhující. V této knize se vše odvíjí pomalu a není tak napínavá.

Sheemas
24.02.2019 5 z 5

Robert Bryndza umí psát knihy, které se skvěle čtou, mají napínavý příběh, který rychle odsýpá a v tomto případě se nám nebojí představit vraha už v polovině knihy. Velmi dobré pokračování , které pravděpodobně předčilo i první díl.

monika0092
22.02.2019 5 z 5

Topovka :) i tato knížka se mi moc líbila... Vlastne mnohem víc než dívka v ledu.. Robert má opravdu talent, jen člověka místy trošku desi, co všechno jeho mysl dokáže vyprodukovat :)

Dominika_a
19.02.2019 5 z 5

Dlouho jsem se ke knize dokopávala , a po přečtení nechápu proč. Příběh mě vtáhl okamžitě, a nechtěla jsem knížku odložit. Eriku mám ráda, její přemýšlení, chování, minulost , soucit .. Kapitoly jsou krátké , děj extrémně rychle plyne. Co nejdřív půjdu pro další díl.

czokies
15.02.2019 4 z 5

Knizku me bavilo cist, Eriku mam rada, protoze je to silna zenska hrdinka s dramatickou minulosti, nicmene jelikoz ctenar vi, kdo zabiji, chybela mi zde notna davka napeti. I tak se ale urcite vrhnu do dalsich knizek Roberta Bryndzy. Libi se mi, ze se v jeho knizkach objevuji homosexualove, imigranti a dalsi mensiny

Alizon
13.02.2019 4 z 5

Přečetla jsem velmi rychle. Svižné krátké kapitoly, vše poměrně přímočaré a nekomplikované. Nemusíte dlouho tápat kdo je vrahem - to zjistíte dost brzy. Bohužel poté kniha trochu ztrácí grády a jde spíše o boj Eriky s okolím. Trochu nevěřím, že by policistku s tak výbornými výsledky mohli nadřízení až tak podrážet, ale budiž. A ještě mi přišla až trochu úsměvná koncentrace homosexuálů v okolí Eriky;) Ale jinak dobré. Slušná detektivka a v sérii budu pokračovat - mám už co dohánět.

elfinkaa97
13.02.2019 4 z 5

Úžasná kniha se super zápletkou, se dvěma příběhama, které se časem přirozeně prolinou. Patřím mezi čtenáře, kteří né vždy (fajn, nikdy) dokážou odhadnout "pachatele" , ale tady vás to trká do očí a vlastně to je na tom to originální. Eriku Fosterovou jsem si moc oblíbila a těším se, až si konečně přečtu i její další případy :)

Crimp
13.02.2019 5 z 5

Kniha se četla velmi dobře. Po přečtení některých komentářů jsem se obávala toho, že budu vraha znát od poloviny knihy a kniha už mě nebude bavit, ale vůbec mi to nevadilo. Bylo pak možné lépe "nahlédnout" vrahovi do hlavy.

ela1972
12.02.2019 4 z 5

Toto byla moje třetí kniha Roberta Bryndzy a klobouk dolů, těším se na další.

Kátice
12.02.2019 4 z 5

Jako vždy, napínavé, čtivé.

nikiss76
08.02.2019 5 z 5

Další napínavý příběh s hlavní hrdinkou Erikou. Autor opět nezklamal. Těším se na nejnovější díly.

xnova58
08.02.2019 5 z 5

Dobré pokračování příběhu Eriky. Těším se na další díl.

Vlaďkaa4
08.02.2019 5 z 5

Od poloviny knizky jsem ji nemohla odlozit a musela docist. Velka pravda, to jaci jsme z nas udelalo okoli????.