Noční lov

Noční lov https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/332637/bmid_nocni-lov-EAm-332637.jpg 4 3476 815

Jedné horké červnové noci je detektiv šéfinspektor Erika Fosterová přivolána k brutální vraždě. Oběť, vážený praktický lékař, je nalezen ve své posteli udušený. Zápěstí má svázaná a oči pod průhledným sáčkem upevněným těsně pod hlavou vypoulené. O několik dní později umírá za podobných okolností další muž a Erika společně s kolegy Petersonem a Mossovou tuší, že čelí sériovému vrahovi. Ten své oběti sleduje a vyčkává na vhodný okamžik, kdy udeří. Co mají oba mrtví společného? Existuje v jejich minulosti nějaké tajemství, které by je mohlo spojovat? A co je spojuje s vrahem? Erika dělá vše pro to, aby Nočního lovce zastavila a dopadla, i když opět riskuje a dostává se do konfliktů s nadřízenými. A navíc možná vrah začíná sledovat i ji...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

The Night Stalker , 2016

mattonka
03.03.2017 5 z 5

Kniha se mi velice líbila, je čtivá. Zaujal mě námět "Nočního ptáka" - z oběti až k vražedkyni. Na rozdíl třeba od Dívky v ledu, kde byl vykreslen klasický námět - bohatný a mocný si za své oběti vybírá dívky ze dna společnosti. Těším se na další knihu s Erikou.

kytarka
02.03.2017 5 z 5

Druha kniha od tohoto spisovatele a moc se mi líbila. Mam rada tip knih kdy si říkám ještě jednu kapitolu a půjdu spát a v závěru zjistím, že jsem přečetla 100 stran. Tato kniha k nim rozhodně patří. U knihy je zvláštní to, že vrah je znám velice brzy, ale i tak he na dále hodně zajímavá a napínavá.

Pucik13
28.02.2017 4 z 5

Čtivé, příběh Eriky a její urputnost mě baví. Byla jsem zvědavá, jestli me autor udrží i po zbytek knihy, když uz byl znám vrah, v napětí. Podařilo se mu to.

sramkovamichala
27.02.2017 4 z 5

Opět skvělá kniha od tohoto autora, nicméně první díl Dívka v ledu se mi líbil trochu více. Děj je napínavý, ale trošku předvídatelný (závěr).

S.monika
27.02.2017 5 z 5

Úžasné pokračování! Upřímně mohu říct, že to bylo ještě lepší než Dívka. Děj mi přišel děsivější, napínavější a dobře popsaný! Za mě pět hvězdiček z pěti a škoda že jich nemůžu dát více!
Mám ráda moji milovanou Erika a její celý vyšetřovací tým! Snad nám Bryndza umožní si přečíst, co nejvíce dílů!

jana3099
26.02.2017 5 z 5

Další a opět výborná detektivka - napínavá, srozumintelná, čtivá, no i dost morbidní, no a úžasná vyšetřovatelka Erika a její tým........ a na konci knihy nabídka další Temné hlubiny, už se těším ;-)

hs777
26.02.2017 5 z 5

Tuto knihu jsem si šetřila na víkend, protože jsem velmi prozřetelně předpokládala, že jakmile začnu číst, nebudu moct přestat. Podle mne ještě lepší než Dívka v ledu. Nezbývá než si přát, aby Robert Bryndza psal dál a české překlady vycházely s co nejmenším zpožděním.

triana
26.02.2017 5 z 5

Výborná kniha, určitě splnila očekávání, která jsem měla po přečtení autorovy první knihy detektivní série s Erikou Foster. Dobrá zpráva pro ty, kteří si jako já tvorbu R. Bryndzy oblíbili - autor už napsal další dvě pokračování - Dark Water a Last Breath (ta vyjde v originále až 12.4., ale už teď je jako ekniha k předobjednání na amazonu za 4 dolary), určitě budou brzy vydány i česky :-)

V28
25.02.2017 5 z 5

Noční lov potvrdil, že Dívka v ledu nebyla náhoda, těším se na Temné hlubiny.

BlackFun
23.02.2017 5 z 5

Nooo tak tohle byla velká pecka. Dívka v ledu byla výborná, ale touto knihou autor zase zvedl svou tvorbu o level výš. Erika mě prostě baví, ostatní postavy také, příběh byl skvělý (ale určité části konce mi trochu vadily, jelikož mi nedávaly úplně smysl, takže jsem musela přimhouřit oči). Nicméně kniha má zásadní vadu. Už jsem jí nedočetla

encyklopedie
22.02.2017 5 z 5

kniha dočtena, ohodnocena a budeme čekat na další knihu Temné hlubiny..
...mých oblíbených 321%

take-in
21.02.2017 5 z 5

Inspektorka Erika mě opravdu moc baví :). Další skvěle a čtivě napsaná kniha. Od první strany mě chytila a nepustila mě až do stránky poslední. Autor Bryndza se stal opravdu rychle oblíbencem mé knihovny a doufám že další dílo na sebe nenechá dlouhou čekat :).

Paja1709
20.02.2017 5 z 5

Co rict? Proste jen parada.Kniha se cetla sama.V knize nic nechybelo.Az do posledni stranky napinave.Doufam ,ze na dalsi dil s Inspektorkou Erikou nebudeme muset dlouho cekat.Za me plne hodnoceni.

Roee
20.02.2017 5 z 5

Opět parádní jízda až do poslední stránky. Robert Bryndza mě baví a bez debat ho řadím ke světové špičce současných detektivkářů. Už teď netrpělivě vyhlížím vydání dalšího dílu :-)

encyklopedie
18.02.2017 5 z 5

....není co řešit. Po Dívce v ledu je rozhodnuto, že další knihy od Bryndzy budou zdobit mou knihovnu /ne knihovničku......