Noční klub. Díl první

Noční klub. Díl první https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1057/bmid_nocni-klub-nocni-klub-i-ZEv-1057.jpg 5 2503 2503

Noční klub série

Chcete přežít příštích tisíc let? Potom byste si měli přečíst tuto knihu. Nechcete-li, i pro vás mám dobrou zprávu - místa na hřbitovech výrazně zlevní. První polovina nového příběhu Jiřího Kulhánka je plná sveřepých slov, sveřepých tajných organizací, sveřepých zabijáků, sveřepého černého humoru a samozřejmě nemohu opomenout neméně sveřepý recept na dlouhověkost. Vy, kteří dáváte přednost ekonomicky výhodnému místu pod tisem, nebuďte smutní, my ostatní na vás příštích tisíc let nikdy nezapomeneme...... celý text

kraah
12.04.2017 4 z 5

Kniha má tři části. První se mi až na pár pasáží líbila, druhá byla průměr a z třetí mám rozpačité pocity. Líbil se mi vnitřní boj hrdiny, ale přišlo mi, že se chová poněkud zvláštně s ohledem na svůj výcvik, zkušenosti a morálku.

Aktualizace po dočtení druhého dílu:
Po dočtení druhého dílu jsem byl nucen své hodnocení prvního dílu změnit. Výhrady ohledně chování hrdiny zůstaly, ale svět a příběh jako celek, dává najednou smysl :)

marcyk
04.04.2017 5 z 5

Úžasné počtení! Kdybych si přečetla předem nástin děje knihy, tak bych ji hned odsoudila. Není to zrovna můj žánr. Naštěstí jsem tak neučinila. Napínavý děj, zajímavé zvraty, vtipné pasáže, maximální vtáhnutí do děje. Až mi bylo líto, že není nějaké další pokračování, kromě druhé části knížky.

kalinka99
20.03.2017 5 z 5

Tuhle knížku jsem četla na doporučení a opravdu není snad, co vyčítat. Skvělé strhující pasáže a nečekanými zvraty v příběhu. Jsem nedočkavá, co přinese další díl.

Drowned
11.03.2017 5 z 5

Bavil jsem se při čekání na vlak při každodenní jízdě do práce s pravidelným spolucestujícím co kdo čteme ve vlaku. On mi dal tip na tuhle knihu. A musím uznat, že tato kniha se mi přesně trefila do vkusu. Hodně mě bavil začátek a byl jsem dost zklamaný událostmi, které se odehráli v nočním klubu. Po této události jsem byl otrávený kam se příběh rozvinul a přemýšlel zda mám ve čtení dále pokračovat, ale naštěstí jsem vydržel a přišel obrat. Knihu jsem přečetl jedním dechem. Fakt výborná kniha.

DiLay
06.03.2017 5 z 5

Naprosto dokonale čtení! Jde se na druhý díl. ☺

manioaio
06.03.2017 5 z 5

Kniha nanestesti vubec neprilaka obalkou, alespon u me tomu tak bylo, zato deje jsem se nemohla nabazit. Ok, krve bylo na me jako na zenu misty az az, ale pak clovek tak nejak otupi ;) Bylo tam vlastne vsechno, co clovek Cechy, exotika, napeti, fantaskno, zbrane, tajemno, technika, erotika, humor, pratelstvi... Za me very very good :)

Misuri
05.03.2017 4 z 5

Noční klub, vychválená kniha snad ode všech, kteří ji četli. Nevěděla jsem, co očekávat, ale tešila jsem se na ni, jak děcko do Disneylandu. Narozdíl od většiny lidí, kteří sem přispěli svým komentářem mne uchvátil začátek knihy. Představa tajného klubu ukrytého kdesi v historické části Prahy, to je pro mě rozhodně lepší téma, než jakým se kniha ubírá po neočekávaném zvratu. Vadilo mi, že se děj přesunul z českého prostředí, to mi totiž přišlo mnohem zajímavější. Taky to bylo občas trochu přitažené za vlasy. Ale budiž. Dávám čtyři hvězdičky za bezva zábavu a doufám, že u druhého dílu na návrat do Čech k Nočnímu klubu nečekám marně.

Jossie
02.03.2017 5 z 5

Rok jsem čekala na tuto knihu v knihovně a naštěstí to čekání stálo za to - drsný humor, potoky krve a k tomu tak trochu jiní upíři a k ještě mému radostnému překvapení kniha začíná otázkou, takže jsem ji s radostí zařadila do čtenářské výzvy 2017.

Elea
18.02.2017 5 z 5

Moje první kniha od autora. Vzhledem k tomu, že kýčovitá obálka evokuje druh literatury, o který nemám zájem, dost dlouho jsem bojovala se svou nechutí knihu otevřít. Jak jsem začala číst už to bylo perfektní, těším se na druhý díl.

hlodoslov
12.02.2017 5 z 5

Pro mne kultovní kniha. Geniální obsah má říz jak nůž značky "Solingen".

Lenka40
31.01.2017 5 z 5

Na doporučení jsem se rozhodla sáhnout po nějaké knize od Jiřího Kulhánka a nelituji toho . Noční klub jsem prostě hltala . Krásně se to četlo , děj velice zajímavý a od určitého bodu to byla jízda , kdy slova hltáte a chcete vědět jak to dopadne . Takže jakmile jsem dočetla jedničku ,tak jsem se hned vrhla na druhý díl . Doufám , že bude stejně dobrý jako ten první ne-li ještě lepší .

tygřík2
31.01.2017 5 z 5

Tuhle knihu a její druhý díl jsem zakoupila před lety na dovolenou. To bylo řečí, když jsem ji přinesla domů. Prosimtě, takovej škvár! Ježišmarjá, mami, ty ses pomátla? Vod kdy kupuješ pejprbeky? Podiv se na tu děsnou vobálku! (Mimochodem, přesně koresponduje s Kulhánkovým stylem.) A myslíte, že jsem si ji v klidu přečetla? Nejdřív ji ukořistil můj drahý. Dobře, počkám, až si vezme druhý díl. Po dvou dnech jsem nebyla dosti pohotová a vyfoukla mi ji před nosem starší dcera. Čekala jsem tedy další tři dny. Zase chyba! Než jsem se stačila připlížit k osaměle ležícímu předmětu mé knihomolské touhy, zazvonil mi telefon. A knihu ukořistila mladší dcera a když viděla můj výraz, zmizela s ní jako pára nad hrncem. Mé čekání se protáhlo o další dva dny. Ale pak jsem si konečně ukvrdlala frapíčko, natáhla se do stínu a ponořila do upířího světa. Mezitím manžel dočetl i druhý díl, ten se ocitl u starší dcery a manžel a mladší dcera pořád otravovali, že s nimi nebavíme. Jako kdyby oni se s námi před pár dny bavili! Pak mladší dcera ztichla a já věděla, že dostala druhý díl. Teď se stali osamělými manžel a starší dcera. Já pomalu dočítala ten první díl a chodila jsem za mladší, jestli už má dočteno, aby přichvátla. Pak mne vyrušovali všichni tři, že pořád ležím s knížkou a kašlu na ně. Jestli prý chci vědět, jak to skončí.
Nevím, jaké další doporučení Noční klub potřebuje. :-))

Adéla17
30.01.2017

Když ji miluješ, není co řešit.... :)

Kačí137
24.01.2017 5 z 5

Kdo nepřečte, nepochopí. Kulhánek je prostě Kulhánek :-)

mensik8673
08.01.2017 5 z 5

Naprosto mě to dostalo! Povedená kniha

denny276
07.01.2017 5 z 5

Pro mě jednoznačně nejlepší český spisovatel. Podání pana Kulhánka mě snad nikdy nepřestane bavit. Už při první jeho knize jsem si řekla, že si nemohu nechat ujít žádnou.Akce se rozvíjí hned od začátku a páně Kulhánkův smysl pro humor mi naprosto učaroval.

Mikekeller
06.01.2017 5 z 5

Nechapu jak takovy klenot muze mit tak kycovitou obalku. To je jedine minus! Dokonce si troufnu tvrdit, ze to byla jedna z top knih, kterou jsem cetl. Uz je to docela dlouho, co sem ji cetl, ale porad mam v hlave kazdy detail. Muzu dat jedine maximalni hodnoceni :)

Mutnedžemet
01.01.2017 5 z 5

Naprosto skvělá knížka, u které jsem se bezchybně bavila. Úžasně zpracované, promyšlené a dotažené až do konce.

sun.from.ibiza
10.11.2016 5 z 5

Absolutně srdcová záležitost. Když jsem tenkrát tu knihu dostala do ruky, vůbec jsem nevěděla, do čeho jdu. A jak mile jsem byla překvapená! Hned jsem se vrhla i na další knihy, které jsou skvělé téže (musím přiznat, že některé mi učarovali více - třeba Vyhlídka na věčnost, některé méně - Stroncium). Za mě ale můj nejoblíbenější spisovatel z ČR. Ten humor je prostě bezkonkurenční. V hlavě mi uvízla hláška "Vytřeštil mozek na zeď" - prostě paráda :).

hana4834
04.11.2016 5 z 5

Na to že nepreferuji český spisovatele je ta kniha výborná škoda že není k sehnání