Noční klub. Díl první

Noční klub. Díl první https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1057/bmid_nocni-klub-nocni-klub-i-ZEv-1057.jpg 5 2496 333

Noční klub série

Chcete přežít příštích tisíc let? Potom byste si měli přečíst tuto knihu. Nechcete-li, i pro vás mám dobrou zprávu - místa na hřbitovech výrazně zlevní. První polovina nového příběhu Jiřího Kulhánka je plná sveřepých slov, sveřepých tajných organizací, sveřepých zabijáků, sveřepého černého humoru a samozřejmě nemohu opomenout neméně sveřepý recept na dlouhověkost. Vy, kteří dáváte přednost ekonomicky výhodnému místu pod tisem, nebuďte smutní, my ostatní na vás příštích tisíc let nikdy nezapomeneme...... celý text

Patapuf
15.05.2016 5 z 5

Za mě 6 hvězd... bohužel nejsou v nabídce.... myslím že pan Kulhánek je mimo klasické hodnocení... Nebudu tu popisovat děj... prostě si to přečtěte a udělejte si vlastní názor....

hubacek7605
04.05.2016 5 z 5

Bomba.není dál co dodávat

Kolombovka
03.05.2016 5 z 5

moje první kniha z oblasti sci-fi, kterou mi půjčil známý. A od tý doby jsem se zamilovala do sci-fi a do výtvorů pana Kulhánka Děkuji :-)

Andy.93
28.04.2016 5 z 5

Kulhánek je zkrátka pan spisovatel. Skvělá kniha, stejně tak druhý díl. Jen mě mrzí, že se knihy nedají koupit, pokud tedy za ně nechcete dávat 3.000 Kč a výše.

toni-az
26.04.2016 3 z 5

Kulhánka mám fakt rád, ale tahle kniha je zatím trochu zklamání. Ne že by to neodsýpalo, přečetl jsem to extrémně rychle, ale přijde mi to tentokrát trochu jalové, humor většinou dost za každou cenu a chování postav často úplně nelogické. Navíc prvních sto stránek je tak nějak zmatených a trochu od věci. Doufám, že druhému dílu budu moct dát o hvězdičku víc.

QEDS
07.04.2016 5 z 5

Tuto knihu je snad už zbytečné komentovat. Pro fanoušky Kulhánka nutnost a pro neznalé autora vřele doporučuji přečíst. Skvělá akce, super humor, postavám sedí dialogy a hlavně vše do sebe krásně zapadá. Tato kniha je jako celek opravdu povedená.

Erezka
23.03.2016 3 z 5

Nemůžu si pomoct, ale chvílime mi to přšilo zbytečně zdlouhavé. Skvělé hlášky, napínavé, vtipné, ale kdyby to místo dvou tlustých knih byla jedna nebo dvě tenčí, líbilo by se mi to víc.
Nicméně rozhodně doporučuji pro všechny, kdo mají rádi akci a skvělý ostrý nekorektní humor :-)

xrobicek
05.03.2016 5 z 5

Moje prvé stretnutie s autorom a aj žánrom na základe komentárov tu dole, teda som do toho šiel s rešpektom
Nelutujem však ani sekundu strávenú s Nočným klubom. Šialená jazda, odporúčam všetkým!

sinuhetII
23.02.2016

Noční klub, bomba. Četl jsem cca před deseti lety a pořád si vybavuji tanky v ulici Milady Horákové:-)
Díky Kulhánkovi jsem začal číst i fantasy. Noční klub je podle mě lepší i než Pán věže (ale než Píseň krve, to ne):-)

kloin
22.02.2016 4 z 5

Vybral jsem si knížky z "čtenářské výzvy" a nebyl jsem zklamán. Půjdu i do dalších dílů.

alzbeta4340
22.02.2016 4 z 5

Bavil mě začátek z Prahy, další děj odehrávající se v jižních mořích se mi zdál trochu slabší. Nicméně přečetla jsem rychle, nejspíš mi to nedá a opatřím si i druhý díl. Kdybych měla knihu shrnout dvěma slovy, napsala bych, že to je čtivý krvák.

dpxcz
07.02.2016 5 z 5

Kniha nadupaná akcí, která mě nepustila až do konce. Výborný spád, humor... Prostě rozhodně stojí za přečtení...

HeinrichJager
28.01.2016 5 z 5

Jediné, co mi na nočním klubu vadilo je hláška "rybo blbá" z druhého dílu. Pokaždé, když čtu Noční klub znova a znova, mi tam tato formulace nedává smysl. To je vše.

Romanka89
22.01.2016 1 z 5

Upíří tematiku mám ráda a tak sem si na doporučení kamarádky přečetla (nedočetla) tuhle knihu. Kulhánek asi opravdu není pro všechny, nebavilo mě to, snažila jsem se, ale asi ve třičtvrtě knihy jsem prostě přestala. Nezaujal mě styl psaní a navíc mám asi prostě radši klasičtější upíry ;-).

tony64
26.12.2015 4 z 5

"Jses,jako malej kluk!'',rekla mi zena,vypnula svoji lampicku a prikryla se perinou,az po bradu. Tak dopadl jeden z mych veceru s Kulhankem v posteli.Ale co nadelam,kdyz se od dobrodruzstvi s tak skvelymi postavami nemuzete odtrhout.Jsem proste malej kluk.

PeterSch
26.12.2015 5 z 5

Kulhánek rozjel geniální koncert krve a akce. Stvořil dokonalé dílo kterému v tomto žánru není rovno. Pokud se bude v budoucnu vybírat kniha, pro povinnou četbu 21. století přimlouvám se za tuhle. Je tak moc syrová a stylová až to bere dech, dlouho jsem nečetl nic lepšího!

Takua
23.11.2015 5 z 5

Noční klub I a II je ... nemůžu najít slova,číst to je jako brát drogu.Prostě nejde přestat a když přestanete číst,tak se nemůžete dočkat kdy se znova ponoříte spět do děje.A je jedno že čtete Noční klub po čtvrté.A poté doporučuji Vyhlídku na věčnost,která je stejně skvělá a peklo už vám nepřijde tak strašné,jak jste si ho představovaly :-) A bonus k tomu .Setkáte se tam s hrdiny Nočního klubu...

lazarus
16.11.2015 5 z 5

Po Stronciu (má prvotina od pana autora) jsem nečekal nic zvláštního a zábavného. Jaký to hluboký omyl !!! Noční Klub je luxusní řežba, kterou by Blade neudýchal. Mraky dobrých nápadů, neotřelé hláškování pomalu na každé stránce a příběh jenž vás donutí zapomenout na jídlo, povinnosti, sex a vůbec všechny všednosti každodenní. Doporučuji každému, kdo si chce užít kopec zábavy a srandy k tomu, i když pravda, trochu krvavějšího zrna!
Díky pane Kulhánku a pokud se jednou rozhoupete vydat knížku znovu, nejlépe jako Kantos Nočního Klubu, slibuju, že budu stát ve frontě na koupi na první pozici.

VEROXYL
24.10.2015 5 z 5

nemam rada modernych upirov,nemam rada sci-fi,nemam rada krvaky....to platilo kym som nespoznala kulhanka. uz som precitala vsetko.uplne.a surne potrebujem viac

dadako
23.10.2015 5 z 5

Moje první knížka od Kulhánka. Číst jsem se jí rozhodl na základě komentářů zde. Nejprve jsem k ní přistupoval s rezervou, ale to mi dlouho nevydrželo a po pár prvních stránkách se mi podařilo naladit na způsob vyprávění a kniha mě chytla. Rozhodně to za přečtení stojí.