Nezapomenutelná

Nezapomenutelná

Krásná hraběnka Grace a její osobní strážce – mezi těmi dvěma to jiskří od první chvíle. Půvabná, v lásce zklamaná žena, jež úspěšně řídí vlastní nadaci a hospodaří se zděděnými miliony, však musí řešit mnohem více problémů, než jen přitažlivost k záhadnému, drsnému muži, jehož pravé jméno ani nezná; je tu probíhající rozvod, nesnáze s matkou, problémy ve firmě – ale v první řadě sériový vrah, který si vyhlédl Grace jako jednu ze svých budoucích obětí. V románu Jessiky Bird nechybí ani tentokrát vášeň, napětí a poutavá dějová linie; mezi bestsellery se tedy řadí plným právem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/184147/nezapomenutelna-184147.jpg 4.1141

Nezapomenutelná (1.)

An Unforgettable Lady (2004)

Vydáno:, Baronet

Mark.

Není to zrovna perfektní autorčin výtvor, chybí k tomu taková ta uhlazenost a neotřelost děje. Při jemnějším kritickém oku to stálo za přečtení, prostě v tomto žánru není moc co vymyslet. Chválím charakter a procítěnost postav. A jako tradičně, bych místy postavy trochu propleskla.
Není to sice na celých 5*, ale v porovnání s ostatními knihami z daného žánru je to velmi pěkně napsané. Jediné, co mne mrzí, že Ward nikdy nenapíše pokračování dvou postav. U "Rose" by se vzhledem k jeho minulosti a práci dalo toho tolik vymyslet, ale to už by ovšem spadalo do jiné kategorie.

veveronka

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

niknikita
08.07.2017

Občas člověk sáhne vedle a mně se to povedlo s touto knihou o ničem a nuda na prvních stránkách mne donutila ten příběh rychle prolistovat a neztrácet čas.

dominishka
28.04.2017

Děj byl zajímavý, nicméně autorčin styl psaní mi nesedl, proto jen 3 hvězdičky...

*Pájuše*
05.01.2017

Upřímně, nebyla to vhodná kniha na start nového roku. Nicméně je to Wardovka, takže čtivost tomu nechybí. Nicméně je to trošku klišoidní příběh. Ze začátku, resp. několik kapitol, jsem absolutně hlavním hrdinům jejich chování nevěřila, přišlo mi to, jako kdyby to byla autorčina prvotina. Postupně se to zlepšilo, děj byl ale vleklý a trochu jsem se nudila.
Jako oddychovka při které nemusíte přemýšlet je to na jedničku. Nicméně hledala jsem něco jiného než romantickou parodii na hraběnku a jejího rytíře na bílém koni v 21. století.

slunko
27.12.2016

Jako oddychovka to byl příjemný standard. Děj zcela šablonovitý a očekávatelný, ale jako záplata na únavný den je kniha použitelná víc než dobře.

Za mě ale docela zklamání. Padala jsem u toho nudou. Je to tuctová romantika bez špetky humoru nebo pokusu o jakékoukoli variaci na ohrané téma. Superprincezna a Superdrsoň zjišťují, že Princeznička si vlastně dokáže své střevíčky zavázat i sama a Drsňák není až zas takový badass, jak se nám autorka snažila na počátku vsugerovat. Od autorky Bratrstva temné dýky jsem čekala podstatně víc.

Mellisek
28.11.2016

Já nevím, po přečtení hodnocení jsem byla skeptická či knihu vůbec číst, ale jsem ráda že jsem jí otevřela. Knihy tohoto typu mě už moc nepřekvapují, a proto k nim nejsem moc pasivní co se týče hodnocení. Hlavní hrdinka objevuje samu sebe a hlavní hrdina jde po neprobádaném území. Kniha se číst dala, Ward píše dobře. Takže jsem knihu měla rychle přečtenou jako oddechovka a romance dobrá volba :)

sabca
06.11.2016

První kniha od této spisovatelky. Po přečtení jedné třetiny, kdy jsem se stále nemohla začíst jsem knihu odložila.

maca5449
04.11.2015

Očekávala jsem více. Chyběla tomu šťáva v podobě humoru, vážně bych ocenila ať už situační humor nebo vtipné dialogy, cokoli! Stačilo by pár vtipných vět a celá kniha by hned měla jiný nádech.

Teď ani nevím, čím je tato kniha pro mě zajímavá. Asi jen tím, že ji napsala J.R.Ward. Vždyť tohle téma už tu bylo snad tisíckrát! Tak v čem je tahle kniha jiná? Pro mě vůbec v ničem, a to mi vadí, protože J.R.Ward to umí i líp. Mnohem líp.

Terry11
15.09.2015

Tak nějak mi v této knize chyběl humor, který nikdy naopak nechybí u Milenců. Taková obyčejná tuctovka.

Ashlee7
29.07.2015

Hodnotím kladně hlavně styl, jakým je kniha napsána.. Velmi dobře se četla. : ) Ze začátku jsem byla nedůvěřivá, ale příjemně překvapila. :)

Helena Lacková
10.06.2015

Skvělá oddechovka z červené knihovny. NejvětŠím pokladem autočiny tvorby pro mě zůstává BČD

muchomurka
13.02.2015

Průměrná knižka, který však měla na to být mnohem lepší. První dvě třetiny knihy mi přišlo, že autorka kus napsala, pak zapomněla, že už jednou podobnou scénu psala a napsala ji znova. Takto se to opakovalo skoro do konce. Bylo to únavné a nikam to děj neposouvalo. Přitom mohla rozpesat to, co pouze nastínila, například něco z minulosti Johna, více rozepsat situaci s otcem, o které se dozvěděla, více o rozvodu atd.
Konec knížky byl lepší, příběh měl lepší spád, ale pořád se psalo o tom samém, bylo to překotné a spousta věcí nedořečena, nedovysvětlena, opomenuta. Škoda...

EvaSupovic
12.02.2015

Nic není jako Bratrstvo :-)))))) Tohle se celkem dobře četlo, ale nic nemá na BČD od autorky :-)

Lee7
24.09.2014

Další přečtená kniha od autorky.. Nemá takový nádech jako Bratrstvo nebo Jim Heron, ale i přesto se mi četla hezky a měla důvtip. Jen konec byl rychlý.

Samira
28.07.2014

Knížka to není špatná, Ward neumí psát špatně, ale má mnohem lepší knihy. Je to klasická romantika, na sex se čeká hodně dlouho a ještě je zmíněn jen okrajově. Postavy jsou pěkně propracované, příběh se mi líbil, ale hlavní zápletka s vrahem byla jasná skoro od začátku. Jako letní oddychovka je to však příjemná knížka, moje hodnocení 3,5.

Monicay
15.07.2014

Jednoduchý příběh s předvídatelným koncem. Jelikož originál knihy vyšel v roce 2004, musím říct, že se spisovatelka v průběhu času velice zlepšila v popisu a charakteristikách postav i propracovanosti děje. Bratrstvo černé dýky už je opravdu skvělé dílo. Nezapomenutelná byl milý příběh na příjemně strávené odpoledne.

Dandulka
05.06.2014

Musím říct, že první kniha romancí byla super, druhá mě nechytla, ale tahle, v pořadí třetí, ta je opravdu úžasná!!!!! Starý otřepaný námět bohaté hraběnky a jejího osobního strážce je zde podán nově a neotřele, alespoň pro mne. Do samého konce jsem netušila, kdo je vrahem bohatých žen, osobně jsem si myslela, že je to hraběnčin manžel, ale ten se v příběhu vyskytuje jen mlhavě. Prostě jak nemám ráda romantické příběhy, tenhle mne chytil a nepustil do samotného závěru.

lenča30
11.05.2014

Romantika...já doporučuju,navíc mám ráda autorku za Bratrstvo černé dýky,takže nemúžu jinak... :-)

vaili
28.04.2014

Napětí...dobré, romantika...dobrá (nepřeslazená), erotika...dobrá. Prostě dobrá kniha, když potřebujete odbourat stres neznám nic lepšího než přečíst právě třeba tento příběh :))

sisulisa
24.04.2014

Nebolo to presne to, čo by som od tejto autorky čakala. Ničím to síce neurazí, ale ani nenadchne. Pravdupovediac, na hlavných hrdinov si po prečítaní nejak moc nespomínam, rozhodne ma veľmi nezaujali... tá kniha pre mňa nie je nazapomenutelná.

Nikolka001
23.04.2014

Jsem mírně zklamaná. Čekala jsem knihu, která mě nadchne. Bohužel se tak stalo, ale pouze jen občas. Je to romantický příběh, který není nabitý ničím napínavým, ale pouze láskou a osobností. :)

Brambram
10.04.2014

Uff, docela jsem se na ní těšila,ale nebyla tak silná jak bych čekala. Stále stejné rozmluvy o tom, jak se hrozně chtějí,ale nemůžou být spolu, hlavně postava Grace mi přišla dost nereálná, vrah mi byl jasný v půlce knihy a i ta romantika byla nějaká slabá. Achjo, autorka umí psát i líp :o(

JajaAP
30.03.2014

Skvělá kniha, která mile překvapila. Tak trošku detektivka a hlavně romantika. Super kombinace, která se moc pěkně četla a těžko odkládala. :-)

Evaevelína
30.03.2014

dá se to číst,je to romantické s erotikou,ale byli chvíle kdy mě nebavilo číst jak se maj rádi,ale nemůžou být spolu.Jinak super,děj i zápletka.