Než jsem tě poznala

Než jsem tě poznala https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155109/bmid_nez-jsem-te-poznala-Gq9-155109.jpeg 5 8351 2069

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Me Before You , 2012

cérka
05.05.2015 5 z 5

Já taky tušila, ale tak strašně moc jsem nechtěla...Poplakala jsem si, zároveň musím říct NÁDHERNÁ KNIHA. Děkuju.

lucka4906
03.05.2015 4 z 5

Tušila jsem jak příběh dopadne, i když jsem doufala, že se pletu. Krásně čtivá poutavá knížka, skoro jsem se od ní nemohla odtrhnout.

lukyli154
03.05.2015 5 z 5

Úžasná dojemná kniha, která mě vtáhla do děje. Po dlouhé době se mi stalo, že jsem se těšila na další kapitolu, jak malá holka. Věděla jsem, jak to pravděpodobně dopadne, ale stejně jsem se slzám neubránila.

Katuska88
02.05.2015 5 z 5

Toto je mé druhé setkání s touto úžasnou spisovatelkou.
Po zkušenosti s Posledním dopisem jsem již poznávala rukopis autorky a konec byl pro mne poměrně předvídatelný... a přesto jsem si zabrečela.
Kniha je nádherně čtivá, příběh je silný a chtě nechtě musíte přemýšlet nad tím, kdo by vám vkročil do života nebo jak by se směr vašeho života změnil, kdyby se stalo... něco.

evago
01.05.2015 5 z 5

smekám před PANÍ spisovatelkou....nejkrásnější kniha,kterou jsem kdy četla,krásně napsaná,dojala mne a dlouho na ni nezapomenu, jednou se k ní určitě vrátím...a ta spotřeba kapesníků....

jitka7
27.04.2015 5 z 5

Nádhera, nejlepší kniha, kterou jsem četla. Prostě úžasnéééééééééé

Coucouha
25.04.2015 5 z 5

Skvělý příběh, super čtivá kniha, velká spotřeba kapesníčků...Byla to první kniha, kterou jsem od Jojo četla a už vyhlížím do které se pustím příště :-)

snehurka27
20.04.2015 5 z 5

Za mě nejlepší kniha, kterou jsem kdy četla. Začnete číst a nebudete moci přestat..

nejpet
19.04.2015 5 z 5

No co dodat? Nevím, jestli mě někdy nějaká kniha tak dojala. Velmi silný příběh, skvěle napsané (jak jinak od této autorky).

LilliBell
19.04.2015 5 z 5

Pre mňa jedna z najlepších kníh z tohto žánru. Skvele napísané. Perfektná autorka.

Petra85
18.04.2015 5 z 5

Kniha byla uzasna, dohnala me az k placi. Tesim se na filmove zpracovani :-) snad bude aspon trochu pekne jako kniha.

i_vanička
15.04.2015 5 z 5

Nádherný a silný příběh. Je to už víc jak rok, co jsem knihu dočetla a stále si vše vybavuji velmi přesně včerně vlastních pocitů. Bez této knihy bych si asi nikdy neuměla představit jak moc mohou být lidé "krásní".

lea1805
14.04.2015 5 z 5

Tesim se na filmove zpracovan..i s vybere Willa v hlavni roli jsem spokojena! :-D tak snad se film podari :-D

Hanusseecka
14.04.2015 5 z 5

Wow! Tahle kniha mě psychicky hodně rozhodila. Knihu jsem otevřela ráno s tím, že si přečtu jednu, dvě kapitoly a půjdu něco dělat. Nakonec se stalo to, že jsem četla celý den, všechny povinnosti šli stranou a já nevstala celý den z postele. Nakonec jsem brečela...neuvěřitelně moc. Takový ten pocit, když člověk čeká dobrý konec, jako skoro v každé knize či filmu a on nepřijde. Tato kniha mi pomohla si uvědomit, jak to někteří lidé mezi námi mají těžké. Nikdy jsem si nevšimla, jak složitý a znemožněný pohyb mohou lidé na vozíčku při pohybu městem mít. Trochu mi je při vzpomínce na knihu smutno, ale zároveň jsem šťastná za to, jak mě její příběh posunul dál. Hodně silný příběh...nebojím se a troufám si i říct, že ovlivnil můj život.

Simáček
13.04.2015 5 z 5

Neskutečně silný příběh, ani si v hlavě nedokážu utřídit myšlenky, jaký pocit ve mě vlastně zanechal. Mám dlouho o čem přemýšlet. Pro mě zatím nejlepší autorčina kniha.

vertunka
11.04.2015 4 z 5

Kniha je napsána moc pěkně, je to čtivé. Já osobně jsem potřebovala jen dva dny na přečtení. Příběh je nádherný a zatím v knižním světě neokoukaný. Jediné co se mi nelíbilo (proto 4 hvězdy) je konec. Je očekávaný a proto se nedostavuje žádná euforie. Prostě to dopadne tak, jak lze předpokládat zhruba od poloviny knížky. Ale i tak doporučuji přečíst.

Christienne
10.04.2015 5 z 5

Skvělá kniha, pěkný příběh. Četla se dobře.

Barumic
09.04.2015 4 z 5

Hodně podobné téma jako u filmu Nedotknutelní.

hanouch
09.04.2015 5 z 5

Troufám si říct, že tohle je nejlepší knížka, kterou jsem četla. Člověk si občas potřebuje přečíst nějakou tu "slaďárnu", ale takhle mě naprosto dostala - smutná a vtipná zároveň. Rozhodně doporučuju! ;)

Markét.t
08.04.2015 5 z 5

Skvělá kniha. Úplně jsem se sžila s hlavními hrdiny. Krásně se četla, měla spád. Vtipná a zároveň i smutná. Ze začátku mě Willův úmysl celkem zaskočil, ale nakonec jsem ho vlastně dost chápala. Doporočuju :)