Někdo cizí v domě

Někdo cizí v domě https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360875/bmid_nekdo-cizi-v-dome-c7k-360875.jpg 4 3077 3077

V téhle útulné čtvrti spokojených domovů zůstávají nebezpečné lži uzavřeny za dveřmi… Shari Lapena, autorka thrilleru roku 2017 Manželé odvedle, přichází s dalším rodinným dramatem plným tajemství a nečekaných zvratů, které nikdy nepřestanou překvapovat. Karen a Tom Kruppovi jsou šťastní – vzali se teprve nedávno a vlastní nádherný dům poblíž New Yorku. Jednoho dne se Tom vrátí domů a zjistí, že Karen zmizela – její auto je pryč a zdá se, že odjela ve spěchu. Nevzala si dokonce ani kabelku, telefon, doklady. Krátce nato se Tom dozví, že Karen měla nehodu a leží v nemocnici s otřesem mozku a ztrátou paměti. Po čase se Karen, odhodlaná vyléčit se a zapomenout, vrací s Tomem domů. Ale zdá se, že se tam něco změnilo. Něco není v pořádku. Někdo tam byl. Někdo cizí. Jenže v tomhle domě je každý cizí. Každý má něco, co by podle něj mělo zůstat skryto. Něco, kvůli čemu by raději vraždil, jen aby si to mohl nechat pro sebe...... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

A Stranger in the House , 2017

Olous1
22.05.2018 5 z 5

První díl od autorky(manželé od vedle) jsem nečetla tak nemohu srovnávat.Ale za mě mohu jen říci, že tato kniha byla opravdová bomba.Kniha mě bavila...bylo to svižné čtení. ..mohu jen doporučit.

kalinkacz
22.05.2018 5 z 5

Další skvělý thriller, kde jsem nevěděla komu věřit a kdo za všechno může... Ty autorčiny konce v jejích knihách mě pomalu začínají zabíjet... Kniha byla tak šíleně čtivá, že jsem ji přečetla na jeden zátah a užila si každou stránku... Neskutečně se mi to líbilo a styl psaní autorky je jako hrozně dobré jídlo, hltáte a pak najednou vidíte prázdný talíř a není z čeho přidat.... Stojí za přečtení!

PetK
21.05.2018 3 z 5

Taková ta klasika ve smyslu - dobře se to čte, děj odsýpá, člověk u toho nemusí moc přemýšlet, zrelaxuje... Ale za pár měsíců nebudu vědět co bylo Někdo cizí v domě, co Za zavřenými dveřmi, Manželé od vedle, Ta přede mnou... Nic z toho nebylo blbé, jen to je všechno stejné. Jak říkám, oddychovka, když potřebujete večer před spaním vypnout mozek - ideál.

katarina9k9
20.05.2018 3 z 5

Podľa mna dobrá kniha, nenadchne ale neurazí, na cesty super. Asi predvidatelny dej a koniec, ale nie tak aby to vadilo. Verím ze si nájde nadšených čitateľov. K autorke sa vrátim ak budem mat chut na niečo menej náročné

zuzis
18.05.2018 2 z 5

Tak čtivé to je, ale vzhledem k tomu, že se v knize objevují asi tak čtyři postavy, od půlky se dá čekat, jak to asi dopadne. Na cestu vlakem dobrý, ale žádná bomba.

Chmelda1975
18.05.2018

Výborná knížka,parádně se četla, a konec....ten mně dostal :))) doporučuji všem

jittik
16.05.2018 4 z 5

Docela napínavé, kniha se mi líbila a dobře se četla.
Ale zklamal mě konec, bylo to přitažené za vlasy...

kanitsuj
15.05.2018 3 z 5

Podle mého názoru není kniha o nic lepší než předchozí "Manželé odvedle". Styl psaní je velmi jednoduchý, vše je několikrát do detailu okecáváno, aby se i Ti nejhloupější čtenáři dovtípili, jak to autorka myslela. Začátek je poměrně slibný, ale potom se velmi dlouhou dobu nic neděje, závěr je uspěchaný a moc ho nevylepší ani trocha zvratů na posledních dvou stranách. Se žádnou postavou jsem nedokázala souznít, všechny mi byly spíše nesympatické a jejich konání nedůvěryhodné vzhledem k tomu, k jakým citovým kotrmelcům v jejich životech docházelo. Lapena je pro mne jednoznačně přeceňovanou autorkou, podobně jako Paula Hawkins, jak zde někteří píší. Jako by jejímu vyprávění chyběla jiskra a schopnost nabídnout čtenáři přidanou hodnotu, která dělá teprve bestseller bestsellerem.

martinkaLLL
13.05.2018 5 z 5

Výborná knížka a konec mě úplně dostal. Čučela jsem na to jak z jara. Doporučuji.

Beruska18
13.05.2018 3 z 5

Kniha byla čtivá, příběh nebyl zas až tak špatný, ale něco mi chybělo, nějaký ten moment, kdy čtenář zůstane překvapen a vzrušeně hltá stránky co bude dál.... Ale určitě tato kniha neurazí.

mirunda
12.05.2018 3 z 5

Ani neurazí, ani nenadchne. Rozhodně se nedá srovnat s autorčinou první knihou, kterou jsem doslova hltala. Příběh byl takový plytký a pro mne ne moc zábavný. Po druhé už bych se k ní nevrátila.

dlabikk
10.05.2018 4 z 5

Určitě lepší než Manželé od vedle, kde bylo celkem brzy jasné jak to je. Konec výborný, pro mne nečekaný a hodný filmového provedení. Upřímně bych ráda viděla závěr a úsměv "jedné osoby" :o)

Monni
09.05.2018 4 z 5

Dobrá kniha, jednoduchá ale chytlava. Dobře a rychle se četla, pro mne taková oddechovka. Konec jsem čekala přesně takový, ALE cca posledni 2 stránky mě dostaly. Knihu doporučuji stoji za přečtení a uz se chystám na manzele od vedle.

shay
09.05.2018 5 z 5

Tak tohle je povedené! Rozhodně lepší než Manželé odvedle, kde bylo všechno předvídatelné. U téhle knihy jsem měla taky jistou představu, jak se bude děj vyvíjet, zhruba v půlce knihy to tak i vypadalo, ale ve finále jsem zjistila, že jsem úplně vedle. Můžu jen doporučit!

wee_n
09.05.2018 4 z 5

Za mě o krapet lepší než Manželé odvedle. Autorka umí psát tak, že se knížka čte úplně sama. Člověk si v polovině vytvoří jisté teorie a ono je to nakonec úplně jinak. :)

Thamilka
08.05.2018 2 z 5

Od knihy jsem čekala víc. Kniha Manželé odvedle se mi libila víc... byla sice čtivá, ale přišlo mi, že se tam nic neděje...

romanka26
08.05.2018 4 z 5

Mně se kniha líbila. Byla čtivá a napínavá.

Lu_Si
05.05.2018 2 z 5

Za mě naprosto stejné jako Manželé odvedle ....

HaHa11
04.05.2018 1 z 5

Ještě slabší než Manželé odvedle a další důkaz toho, co všechno může získat nálepku mezinárodní bestseller! Námět by stačil tak maximálně na povídku do časopisu. Všechny tři hlavní postavy ploché, nevěrohodné a čtenáře naprosto nezajímající. Prý otevřený konec? Spíše vyvrcholení autorské bezradnosti.

Iva1988
04.05.2018 5 z 5

Precteno jednim dechem. Kniha mne velice zaujala.