Někdo cizí v domě

Někdo cizí v domě https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360875/bmid_nekdo-cizi-v-dome-c7k-360875.jpg 4 3077 3077

V téhle útulné čtvrti spokojených domovů zůstávají nebezpečné lži uzavřeny za dveřmi… Shari Lapena, autorka thrilleru roku 2017 Manželé odvedle, přichází s dalším rodinným dramatem plným tajemství a nečekaných zvratů, které nikdy nepřestanou překvapovat. Karen a Tom Kruppovi jsou šťastní – vzali se teprve nedávno a vlastní nádherný dům poblíž New Yorku. Jednoho dne se Tom vrátí domů a zjistí, že Karen zmizela – její auto je pryč a zdá se, že odjela ve spěchu. Nevzala si dokonce ani kabelku, telefon, doklady. Krátce nato se Tom dozví, že Karen měla nehodu a leží v nemocnici s otřesem mozku a ztrátou paměti. Po čase se Karen, odhodlaná vyléčit se a zapomenout, vrací s Tomem domů. Ale zdá se, že se tam něco změnilo. Něco není v pořádku. Někdo tam byl. Někdo cizí. Jenže v tomhle domě je každý cizí. Každý má něco, co by podle něj mělo zůstat skryto. Něco, kvůli čemu by raději vraždil, jen aby si to mohl nechat pro sebe...... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

A Stranger in the House , 2017

Peetullka
26.06.2018 5 z 5

Od začátku až do konce jsem to četla jedním dechem. Super kniha! Konec neuvěřitelně překvapil. Jedním slovem pecka!

piittii
26.06.2018 4 z 5

Po Manželech odvedle jsem čekala pecku... A ona to taky pecka byla. Od začátku až do konce. Tahle autorka na to fakt má :)

Dandy1
26.06.2018 4 z 5

Přečteno za chvilku. Nic jsem neočekávala, takže mě nic nezklamalo. Ale mám pocit, že tuto zápletku už jsem někde zaznamenala v lepším podání. Jen si nemohu vzpomenout, kde.

katerina9582
25.06.2018 5 z 5

Tak mně se kniha líbila ... přečteno jedním dechem.... hodně mi to přišlo, jako Zmizelá.. četlo se to dobře a konec mně sice nepřekvapil, ale ani nezklamal, jako tomu bylo u Manželů odvedle...

MMacicekk
20.06.2018 2 z 5

U téhle knihy jsem měla pocit, jako bych četla opět Manželé odvedle - podobné postavy, nelogické chování, bez napětí. Autorka vykrádá své vlastní knihy a vůbec se nikam neposunula. Děj sice plyne rychle, ale na přítomný čas, ve kterém autorka píše, si musíte déle zvykat. Postrádala jsem více napětí. Podprůměr.

anája
19.06.2018 5 z 5

Mě se moc líbíla první kniha od autorky,čekala jsem něco podobného, ale bylo to slabší, a mezitím jsem četla hodně lepších knih.Ale nebylo to špatné.

Lotka
17.06.2018 3 z 5

Naprostá oddechovka, rozuzlení až moc velká rychlovka. Celkové takový “plochý” příběh - příliš nenadchne ani neurazí.

Nikka710
17.06.2018

Kniha není úplně špatná, ale spíš bych ji hodnotila jako průměrnou či slabší detektivku na téma, které jste již asi mnohá četla v jiných dílech. Čte se velmi rychle, nenáročný jazyk, postačí Vám jedno delší odpoledne. Z počátku jsem byla názoru, že Manželé odvedle jsou lepší, avšak celkově jsem změnila názor, a proto tuto knihu hodnotím jako celkově zdařilejší, pokud obě srovnám.
Nejkrásnější je závěr, kdy po lásce toužící žena dostane to, co si ze srdce přála a možná tím i něco navíc!

markyticka
15.06.2018 3 z 5

Kniha se četla se dobře. Je fakt, že pravý důvod zápletky mne nenapadl. Ale po knize Manželé odvedle mne mohlo napadnout dřív, že zas šlo o peníze až v první řadě. Řekla bych, že bez odhalení v poslední kapitole bych z knihy měla lepší pocit - s otevřeným koncem a otazníky...

oolinkaa
14.06.2018 4 z 5

Super psychothriller, ale četla jsem i lepší. Ze začátku jsem se do čtení dost nutila, pak to jelo samo. Ale námět knihy se mi zdá, jak kdybych už nekdy četla. Ale jinak dobrý, 4* si to zaslouží

Lucia030
13.06.2018 5 z 5

Velmi překvapivý konec, celou dobu jsem si
myslela že Roberta zabila Brigid.

SimonaP
12.06.2018 3 z 5

Čekala jsem trochu něco jiného podle anotace. Děj byl takový rozvleklý a až na posledních stranách to dostalo spád a pak se od čtení nedalo odtrhnout, ale Manželé odvedle byla určitě zajímavější kniha.

tulcik
12.06.2018 4 z 5

Trošku předvídatelný děj, ale i tak mě kniha bavila.

klarinka9974
11.06.2018 4 z 5

Kniha se četla moc dobře, to musím uznat ale celkově to nebylo moc zajímavé. Stále se děj motal kolem těch samých postav. V celku se nic nedělo a konec? Sice překvapení ale, že bych z toho byla paf.... Škoda no. Takový jednoduchý triller.

veromat
11.06.2018 5 z 5

výborná knížka

1alena1
09.06.2018 4 z 5

Čtivé, málo postav, za což jsem byla ráda, nejsem náročná na detektivky (nemám ráda příliš postav a příliš zápletek), proto hodnotím kladně. Nechci rozebírat a opakovat mnohými přede mnou napsané, ale obě knížky od této autorky mi přijdou velmi vhodné na dovolenou.

cie
09.06.2018 3 z 5

Jako oddechovka dobrý...dost mi to připomíná knížku Zmizelá...teda její slabší odvar.

adevis
08.06.2018 4 z 5

Někdo cizí v domě mě bavila, ale jelikož čtu hodně knih tohoto žánru, maličko mi to připomínalo knihy, které mám už přečtené. To ovšem neznamená, že se mi kniha nelíbila. Příběh měl spád, skvělou zápletku a rozuzlení bylo překvapivé. U mě měla o trošku větší úspěch než autorčina předchozí kniha :)

kulatina
08.06.2018 4 z 5

Kniha mě bavilo, hlavní hrdinka se zabývá pořád svými myšlenkami, je to čtení pro všechny ženské, které rádi všechno rozpitvávají. V polovině děj trochu stagnoval, že jsem začala sledovat, kolik stran je do konce, ale ve 3/4 se to "rozseklo" a pak už jen samá pozitiva. Dávám 4 hvězdy.

MinaHawke
07.06.2018 4 z 5

Kniha mě bavila, příběh byl zajímavý, jen ten konec jsem čekala trochu jiný.