Někdo cizí v domě

Někdo cizí v domě https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360875/bmid_nekdo-cizi-v-dome-c7k-360875.jpg 4 3065 903

V téhle útulné čtvrti spokojených domovů zůstávají nebezpečné lži uzavřeny za dveřmi… Shari Lapena, autorka thrilleru roku 2017 Manželé odvedle, přichází s dalším rodinným dramatem plným tajemství a nečekaných zvratů, které nikdy nepřestanou překvapovat. Karen a Tom Kruppovi jsou šťastní – vzali se teprve nedávno a vlastní nádherný dům poblíž New Yorku. Jednoho dne se Tom vrátí domů a zjistí, že Karen zmizela – její auto je pryč a zdá se, že odjela ve spěchu. Nevzala si dokonce ani kabelku, telefon, doklady. Krátce nato se Tom dozví, že Karen měla nehodu a leží v nemocnici s otřesem mozku a ztrátou paměti. Po čase se Karen, odhodlaná vyléčit se a zapomenout, vrací s Tomem domů. Ale zdá se, že se tam něco změnilo. Něco není v pořádku. Někdo tam byl. Někdo cizí. Jenže v tomhle domě je každý cizí. Každý má něco, co by podle něj mělo zůstat skryto. Něco, kvůli čemu by raději vraždil, jen aby si to mohl nechat pro sebe...... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

A Stranger in the House , 2017

dencazrnu
23.08.2018 5 z 5

Po knize Manželé odvedle další skvělé čtení. Ač jsem na tyto knihy neslyšela úplně nejlepší ohlasy, mě to bavilo a napnutá jsem byla až do konce .

barunka.p
22.08.2018 4 z 5

Rychle čtivá kniha s překvapivým závěrem. Přišlo mi, že ale autorka natahovala děj tak moc, až mě to v půlce přestalo bavit. Kniha Manželé odvedle se mi líbila víc, ale tato špatná také určitě není.

verushka19
22.08.2018 5 z 5

Knížka se čte sama. Velmi napínavý, dobře promyšlený příběh. Konec mě opravdu dostal, super závěr.

Danca81
22.08.2018 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem

L.R
22.08.2018 4 z 5

Kniha se četla velmi dobře. Děj je místy celkem předvídatelný...

aliisalounu
21.08.2018 5 z 5

Nemohla jsem přestat číst. Skvěle napsané, žádný vleklý děj. Mám ráda takové knihy.

Hana86
21.08.2018 4 z 5

Tuto knihu řadím spíše mezi oddechovky. Napínavá byla, dobře se mi četla, ale děj pro mě byl trochu předvídatelný. Na druhou stranu některé detaily popsané na posledních stránkách překvapivé byly. Jen si nejsem úplně jistá, jestli je to taková pecka, aby měla označení světový bestseller, to je podle mě přehnané... Každopádně nelituji stráveného času... Kdo není náročný, bude spokojen jako já.

Angelicca
21.08.2018 5 z 5

Úžasně napínavý příběh, přesně podle mého gusta, kniha se četla jedním dechem, vřele doporučuji a těším se na další příběh od této skvělé autorky.

Kate S.
18.08.2018 5 z 5

Kniha se moc pěkně četla, konečné rozuzlení na posledních stranách, fajn kniha co stojí za přečtení :-)

Matne
15.08.2018 3 z 5

První půlka mě fakt bavila, ale přišlo mi, že se vše odhalilo až moc brzy. Od poloviny knihy mě už nic nepřekvapilo, v podstatě se řešili už jen dvě verze, jak to bylo. A ani jedna nebyla překvapivá a bylo mi to celkem jedno. Jinak se kniha četla pěkně.

adrika20
15.08.2018 5 z 5

První díl od autorky(manželé od vedle) jsem nečetla, tak nemohu srovnávat. Ale za mě mohu jen říci,že kniha splnila mé očekávaní,napínavá a čtivá od samého začátku,přečtená za dvě odpoledne. Od poloviny knihy jsem tušila jak to asi dopadne, ale závěr knihy mě překvapil.

Martina23
14.08.2018

Manželé odvedle byli lepší. Někdo cizí v domě je takové.... předvídatelné. Na pláž ale dobrý.

verca0794
13.08.2018 5 z 5

Napínavé, čtivé a závěr překvapí. Za mě určitě doporučuji. Libila se mi, stejně jak Manželé odvedle, nedokážu říct, která byla lepší. Oba příběhy byly dobře vymyšlené, aby čtenáře napínaly až do posledních stránek. Doporučuji!!

VeronikaNK
11.08.2018 2 z 5

Musim rict, ze tato kniha me moc neoslovila. Prvni pulka dobra, druha uz za me nic moc. Vsichni porad vypraveli to stejne a zaver pro me uplne sokujici nebyl. Musim i rict, ze se dal celkem brzy odhadnout. Tato kniha mi stacila precist 1x a vic nebude potreba! Napriklad kniha Manzele odvedle mne zaujali mnohem vice a kniha se mi moc libila.

Schamila
08.08.2018 4 z 5

Stejně fajn jako první kniha, zvláštní příběh ze života a neskutečná záludnost hlavní hrdinky, které asi začne další peklíčko, pokud něco se svým životem neudělá. Zkrátka další možnost, co život skutečně dokáže ….

PetraBery
07.08.2018 4 z 5

I druhá kniha této autorky je čtivá, nechybí napětí a dohady, co se vlastně hlavní hrdince Karen stalo a kdo stojí za vraždou neznámého (nebo známého?) muže. Jak dobře známe lidi, se kterými sdílíme osobní život? Placka na obale je dle mého nezaslouženě, ale jinak to na 4 hvězdy určitě stačí.

Marika Vanova
05.08.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě - název knihy jsem z počátku nechápala, ale pomalu se mi význam.. odkrýval a musím říct, že jsem si to užila. Ani jsem to od tohoto příběhu nečekala, ale pochutnala jsem si. Doporučuji.

reňa30
05.08.2018 4 z 5

Celkem dobré počtení.

Kackac74
04.08.2018 4 z 5

Za mě o mnoho lepší jak Manžele od vedle

Lokina
04.08.2018 4 z 5

Někdo cizí v domě nabízí poklidné, nenáročné a lehce napínavé čtení, kniha je tak ideální pro tyto slunné dny. Tento thriller se mi líbil více než Manželé odvedle, z nichž jsem měla rozporuplné pocity.
Kniha je čtivá díky strohému stylu psaní, nejsou tam zbytečné odbočky nebo dlouhé pasáže o ničem, příběh je svižný, jednoduchý s překvapivým koncem, který by si zasloužil pokračování.
Žádná hitparáda to není, ale když si knihu vezmete na dovolenou, jistě chybu neuděláte :-)