Někdo cizí v domě

Někdo cizí v domě https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360875/bmid_nekdo-cizi-v-dome-c7k-360875.jpg 4 3065 903

V téhle útulné čtvrti spokojených domovů zůstávají nebezpečné lži uzavřeny za dveřmi… Shari Lapena, autorka thrilleru roku 2017 Manželé odvedle, přichází s dalším rodinným dramatem plným tajemství a nečekaných zvratů, které nikdy nepřestanou překvapovat. Karen a Tom Kruppovi jsou šťastní – vzali se teprve nedávno a vlastní nádherný dům poblíž New Yorku. Jednoho dne se Tom vrátí domů a zjistí, že Karen zmizela – její auto je pryč a zdá se, že odjela ve spěchu. Nevzala si dokonce ani kabelku, telefon, doklady. Krátce nato se Tom dozví, že Karen měla nehodu a leží v nemocnici s otřesem mozku a ztrátou paměti. Po čase se Karen, odhodlaná vyléčit se a zapomenout, vrací s Tomem domů. Ale zdá se, že se tam něco změnilo. Něco není v pořádku. Někdo tam byl. Někdo cizí. Jenže v tomhle domě je každý cizí. Každý má něco, co by podle něj mělo zůstat skryto. Něco, kvůli čemu by raději vraždil, jen aby si to mohl nechat pro sebe...... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

A Stranger in the House , 2017

CyrusSmith
01.12.2018

Na začátku třicáté kapitoly jsem zjistil, že mě ani nezajímá jak to skončí.

L.Helena
30.11.2018 5 z 5

Dokonalé, od začátku až do konce. Napínavý, čtivý příběh, který postupně graduje až k překvapivému konci.

Torey
28.11.2018 2 z 5

Dávám tři hvězdy, ale teda hoooodně vydřené...! Prostě americká hloupost, která se docela dobře čte... Ale ve finále ti vůbec nic nedá!

Verida
26.11.2018 2 z 5

Čtivé ikdyž pro mě trochu nuda

Renatecka
26.11.2018 5 z 5

Čtivé, napínavé, děj rychle ubíhající. Doporučuji.

Elisabeth12
26.11.2018 5 z 5

Druhá kniha byla ještě povedenější než autorky první kniha Manželé odvedle, která se mi ovšem také velmi líbila. Nemůžu se dočkat autorky třetí knihy, v originále An Unwanted Guest, která vyjde snad příští rok.

Janaves
15.11.2018 4 z 5

Slušné, mělo to spád. A pokračování by nemuselo být marné.

anája
15.11.2018 5 z 5

Manželé odvedle se mi líbili o něco víc ,ale kniha opět napínavá a spád.

Heluše852
12.11.2018 5 z 5

Kniha byla pěkná, děj napínavý, jen podle konce bych očekávala, že bude ještě pokračování. Tak uvidím....

a.k
08.11.2018 4 z 5

Karen a Tom se vzali před dvěma lety a žijí svůj spokojený život až do doby, kdy Karen při autonehodě ztratí paměť. Amnézie ale není jediný problém, otazníků je okolo této rodiny daleko víc.
Jako předešlá autorčina kniha "Manželé od vedle" i tato je v mnohém předvídatelná. Četla se lehce, jako oddechovka byla dobrá.

denisa0038
07.11.2018 2 z 5

Nic moc ,vadi mi ze je cela kniha psana ve 3osobe,jinak pribeh uchazejici

Ivka14
05.11.2018 4 z 5

Wow tohle mě fakt mile překvapilo. Děj hezky plynul a bylo to napínavé do poslední stránky.

janina66
05.11.2018 5 z 5

kniha se mi moc líbila. Velice čtivá, napínavá. Kapitoly kratší, takže děj hezky ubíhal. moc doporučuji

Faila
02.11.2018 4 z 5

Příběh se rozmotával příjemným tempem a byl dostatečně napínavý. Ke konci už na mě těch zvratů bylo trochu moc, ale knize to v mých očích na atraktivitě nijak výrazně neubralo. Četlo se to snadno a rychle, postavy byly zajímavé a dobře vypracované, stejně tak vztahy mezi nimi.

suchasusenka
01.11.2018 3 z 5

Četla se dobře, ale pro mě předvídatelná. Manželé mě vzali víc. Tohle bylo slabší.

gigi77
01.11.2018 4 z 5

Příjemný odpočinkový thriller, bez ukousaných nehtů :-). Čtivé, svižné, všeho tak akorát. Mě se to líbilo, Dokonce jsem se sama doma porozhlédla ...

kachnat
01.11.2018 5 z 5

Napínavé, odpočinkové, líbilo se mi.

peaker
01.11.2018 4 z 5

Není špatná ale dokonalá také ne.

čef
29.10.2018 5 z 5

Kniha činí dojem dlouhé četby, avšak jde pouze o klam velkého fontu tisku a silného papíru a tak se dá tato trochu více rozepsaná povídka zvládnout za velmi krátký čas. Také proto, že se jedná o prajednoduchý příběh, hodně přehledný, nekomplikovaný až průzračný. Přesto má román svoje kouzlo a zajímavé detaily, pro které může být zajímavé nějakou tu chvilku odpočinku tomuto čtení věnovat.

Anet2106
27.10.2018 4 z 5

Velmi ctiva kniha s prekvapivym koncem. Dobre se mi cela kniha precetla, byla napinava. Rozhodne stoji za precteni.