Někdo cizí v domě

Někdo cizí v domě https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360875/bmid_nekdo-cizi-v-dome-c7k-360875.jpg 4 3065 903

V téhle útulné čtvrti spokojených domovů zůstávají nebezpečné lži uzavřeny za dveřmi… Shari Lapena, autorka thrilleru roku 2017 Manželé odvedle, přichází s dalším rodinným dramatem plným tajemství a nečekaných zvratů, které nikdy nepřestanou překvapovat. Karen a Tom Kruppovi jsou šťastní – vzali se teprve nedávno a vlastní nádherný dům poblíž New Yorku. Jednoho dne se Tom vrátí domů a zjistí, že Karen zmizela – její auto je pryč a zdá se, že odjela ve spěchu. Nevzala si dokonce ani kabelku, telefon, doklady. Krátce nato se Tom dozví, že Karen měla nehodu a leží v nemocnici s otřesem mozku a ztrátou paměti. Po čase se Karen, odhodlaná vyléčit se a zapomenout, vrací s Tomem domů. Ale zdá se, že se tam něco změnilo. Něco není v pořádku. Někdo tam byl. Někdo cizí. Jenže v tomhle domě je každý cizí. Každý má něco, co by podle něj mělo zůstat skryto. Něco, kvůli čemu by raději vraždil, jen aby si to mohl nechat pro sebe...... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

A Stranger in the House , 2017

Terinka30
07.01.2019 3 z 5

Příběh se mi zdál takový tuctový a ničím nezajímavý. Konec knihy mi nedával moc smysl a vůbec mi tam neseděl. Manželé od vedle byli mnohem zajímavější.

klarence
07.01.2019 2 z 5

sice se dobře čte, ale za mě krapet slabší

Gejitka
06.01.2019 3 z 5

"Slabý odvar" knihy Za zavřenými dveřmi od B. A. Paris, kterou jsem četla loni v létě. Konec knihy mě překvapil a vůbec se mi nelíbil.

Sarrah
05.01.2019 5 z 5

Nevím proč, ale párkrát jsem v příběhu zahlédla podobnost s filmem "Noci s nepřítelem". Každopádně detektiv Rasbach je sympaťák a těším se na další případ :-)

michaela0098
04.01.2019 5 z 5

Kniha se vážně dobře četla a i když děj vypadal velice předvídatelně rozhodně to tak na konci nebylo.

Esmeralda168
02.01.2019 2 z 5

Tahle kniha se jako vážně stala bestsellerem?!
První a poslední, co mě na ní zaujalo, byla anotace, název, a obálka. Nějaké napětí, překvapení, šok?! Vůbec nic, teda pokud pominu poslední dvě stránky, které čtenáře spíš naštvou.
Kdo chodí Kruppovým po domě bylo okamžitě jasné, děj se nikam neposouval. Dočetla jsem jen proto, že knihy dočítám.

Ticiana
02.01.2019 5 z 5

Az do posledni kapitoly jsem nevedela, jak to presne bylo. Za mne dobra oddechovka.

Gaeberys
31.12.2018 2 z 5

Až u knih této autorky jsem si všimla, že mi vadí "er forma" vyprávění. Ačkoli možná je to jen čistě strohým stylem psaní.
Tolik málo postav a přesto tolik zvratů, alespoň v závěru. Četla se mi velmi dynamicky.
Pozor, dále to může být pro někoho spoiler:
Čistě z mého pohledu, B. byla taková kráva od prvních pár řádků, že bych ji s její zvědavostí kopla do zadku a vůbec se s takovou nánou nebavila. Jenže... Kdo z postav tam nornální byl .... :-)

Krchnaida
30.12.2018 5 z 5

Kniha se mi četla lehce, nutila mě číst stále dál. Stojí za přečtení.

MirkaProk
30.12.2018 5 z 5

Tak tato kniha se mi velmi líbila. Líbila se mi víc než manželé od vedle. Přečteno za jeden den. Kniha má spád a nutila mě číst dál a dál, abych se dozvěděla, jak to dopadne a zhruba v polovině si člověk myslí, že už ví, jak to bylo a ono ouha vše je jinak. Mám velmi ráda takovéto knihy a vřele doporučuji k přečtení

Nikol1994
29.12.2018 5 z 5

Za mě super :).

andulicka
29.12.2018 2 z 5

Líbilo se;) mám ráda spíše drsnější příběhy, ale jako oddychovka na odpoledne, proč ne,;)

kikies
28.12.2018 4 z 5

Příjemné čtení, dostatečně napínavé, zamotané... Výborný nápad, skvělá zápletka, překvapivé rozuzlení.

Jurfinka
28.12.2018 5 z 5

Výborné čtení,plne napětí

lucie6153
11.12.2018 5 z 5

Kniha se četla moc dobře. Zajímavá zápletka a konec s wow efektem. Doporučuji

Disinka
10.12.2018 5 z 5

Tak toto pro me byla ze zacatku velice "pruhledna" kniha a cim vic jsem se blizila konci tim vic jsem byla presvedcena jak to vlastne bylo... k memu prekvapeni a trosku i "zdeseni" to dopadlo iplne jinak az mi z toho spadla brada...
Vyborna kniha, dobre se cetla a mela vazne mirne prekvapivy konec... urcite doporucuji ;-)

Jirulka
10.12.2018 4 z 5

Velmi čtivé. Autorka má zvláštní dar. Už v knize Manželé odvedle jsem si myslela něco a ono to bylo nakonec jinak a to samé v této knížce. Určitě si dám pozor až od této autorky něco u nás vyjde a ráda si to přečtu!

Zuzanka46
09.12.2018 3 z 5

Díky tomu, že v knize je jen pár postav, které spočítáte na prstech jedné ruky, je vcelku jasné, kdo je ten záporák. Naštěstí tomu tak úplně nebylo a konec překvapil... Je to takový příběh o dvou šílených ženských a naivním chlapovi. Četlo se to vcelku dobře, ale i přesto jsem čekala o něco víc.

terka95
08.12.2018 4 z 5

U Manželů odvedle mi asi uškodilo, že jsem čekala naprostou pecku a dočkala jsem se spíš rozvleklého příběhu..u této knihy jsem nic nečekala a musím říct, že se mi líbila ..konec tomu korunoval :) Opět by neuškodil rychlejší spád, ale knihu mě bavilo číst, u Manželů jsem už doufala, ať se to nějak rozuzlí a kniha skončí :D říkala jsem si, že dám autorce ještě šanci a Někdo v cizí domě mi potvrdil, že se pustím i do další knihy, až u nás vyjde :) 4,5*

veronika6268
02.12.2018 5 z 5

Naprosto skvělé s velmi překvapivým závěrem. Na ty je zřejmě autorka opravdu machr. :)