Někdo cizí v domě

Někdo cizí v domě https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360875/bmid_nekdo-cizi-v-dome-c7k-360875.jpg 4 3069 904

V téhle útulné čtvrti spokojených domovů zůstávají nebezpečné lži uzavřeny za dveřmi… Shari Lapena, autorka thrilleru roku 2017 Manželé odvedle, přichází s dalším rodinným dramatem plným tajemství a nečekaných zvratů, které nikdy nepřestanou překvapovat. Karen a Tom Kruppovi jsou šťastní – vzali se teprve nedávno a vlastní nádherný dům poblíž New Yorku. Jednoho dne se Tom vrátí domů a zjistí, že Karen zmizela – její auto je pryč a zdá se, že odjela ve spěchu. Nevzala si dokonce ani kabelku, telefon, doklady. Krátce nato se Tom dozví, že Karen měla nehodu a leží v nemocnici s otřesem mozku a ztrátou paměti. Po čase se Karen, odhodlaná vyléčit se a zapomenout, vrací s Tomem domů. Ale zdá se, že se tam něco změnilo. Něco není v pořádku. Někdo tam byl. Někdo cizí. Jenže v tomhle domě je každý cizí. Každý má něco, co by podle něj mělo zůstat skryto. Něco, kvůli čemu by raději vraždil, jen aby si to mohl nechat pro sebe...... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

A Stranger in the House , 2017

Lethania
06.06.2018 3 z 5

Další kniha od autorky knihy Manželé od vedle byla stejně nudná a předvídatelná. Příběh postrádal napětí, takže o nějaký 'bestsellerový' thriller rozhodně nešlo. Závěrečný zvrat ale překvapil.

85098211
06.06.2018 5 z 5

Podle mého názoru je tato kniha o dost lepší a určitě i čtivější než autorčina prvotina Manželé odvedle. Příběh je napínavý a má spád. Po jisté době sice více (nebo méně) tušíte, kam asi budou události směřovat, ale to knize neubírá na poutavosti. A se samotným rozuzlením si autorka hezky pohrála - je totiž neočekávané a rozhodně vás překvapí ;-).

yetti74
06.06.2018 5 z 5

Za mě dobrý. Kniha má spád, je napínavá. Taková oddechovka, není tam příliš postav, takže nic, nad čím by se muselo příliš přemýšlet. Na letní dovolenou jako dělané.

katushah
05.06.2018 5 z 5

Stejně dokonalá, jako Manželé odvedle. Tato autorka umí psát velmi čtivě, napínavě a vždy s převratným koncem. Těším se na její další díla.

Lavin
05.06.2018 2 z 5

Pokud to měl být psychologický román, tak mi tam chyběl hlubší ponor do psychologie postav. Jako detektivka to bylo slabé. Moc mě to nenadchlo.

Toňula
04.06.2018 3 z 5

Lehké zklamání, po autorčině prvotině jsem čekala něco podobně napínavého a překvapivého, ačkoliv, abych nekřivdila, závěr byl nečekaný a kniha čtivá..Ale jak bylo zmíněno v předchozích komentářích, žádná z postav mě neoslovila, proto celý příběh ve mně nezanechal nic hlubšího, škoda..

certik003
02.06.2018

Děj byl docela předvídatelný, ale knížka se četla dobře.

Nunynka
02.06.2018 5 z 5

Knihu jsem měla přečtenou velice rychle a bavila mě. Měla spád,četla se rychle a i postav bylo tak akorát. Přesně takové knihy mám ráda.

MT23
01.06.2018 4 z 5

Kniha byla napsaná velmi čtivě.. Co mě trochu zklamalo byla předvídatelnost, kdo co udělal.. Téměř za půlkou mi bylo jasné, jak příběh dopadne.. I tak se mi ale kniha líbila a bavila mě.. :)

esfinge
31.05.2018 2 z 5

Bestseller??? Nejak me to teda nenadchlo. Vzhledem k tomu, ze se v knize vyskytuji 3 postavy, ktere prichazeji v uvahu, ze neco provedly, 2 policajti (pochopitelne s vybornou dedukci) a jedna mrtvola, tak dej je k uzoufani predvidatelny. Posledni tri stranky zvratu knihu nezachranily, nejak jsem tak ocekavala jeste nejaky to "ale"...

em75
31.05.2018 2 z 5

Ze začátku napínavé,ale pak mě to,jak si pořád na nic nemohla vzpomenout,začalo štvát. Bylo to předvídatelné a konec mě hodně zklamal.

LittleAnnette
29.05.2018 3 z 5

Příběh mě nepřekvapil, neupoutal. Mám ráda, když je v knize postava, kterou si oblíbím, tady žádná nebyla. Pro mě oddechovka, u které jsem nemusela namáhavě přemýšlet. Čekala jsem daleko víc, když je to označováno za bestseller.

ejerabko
28.05.2018 5 z 5

Skvele napsana, čtivá knizka, kterou jsem precetla jednim dechem tak, jako Manzele odvedle...Bohuzel me zklamal zaver :-(

Lukana82
28.05.2018 3 z 5

Manželé od vedle se mi líbilo více.

Welinie
26.05.2018 2 z 5

Na mě působila stejne, jako kniha Manželé odvedle ):

postrach
26.05.2018 4 z 5

Taky se mi zdá druhá kniha lepší.Ale ani jedna není takový trhák,jak prorokovali.Stalkingačka-žárlivá Bridget,je hrozná narušitelka cizích životů a ničitelka.

JitkaHambi
24.05.2018 3 z 5

Neurazí, nenadchne, brzy zapomenu, že jsem ji četla.Od půlky děj předvídatelný,navíc mi ani jedna postava
nebyla sympatická, bylo mi úplně jedno co s nimi bude.Kniha Manželé odvedle se mi líbila mnohem víc.

Jana8774
22.05.2018 5 z 5

o 100% lepší jako prvotina autorky. Přečtené jedním dechem. Skvělý thriller.

Olous1
22.05.2018 5 z 5

První díl od autorky(manželé od vedle) jsem nečetla tak nemohu srovnávat.Ale za mě mohu jen říci, že tato kniha byla opravdová bomba.Kniha mě bavila...bylo to svižné čtení. ..mohu jen doporučit.

kalinkacz
22.05.2018 5 z 5

Další skvělý thriller, kde jsem nevěděla komu věřit a kdo za všechno může... Ty autorčiny konce v jejích knihách mě pomalu začínají zabíjet... Kniha byla tak šíleně čtivá, že jsem ji přečetla na jeden zátah a užila si každou stránku... Neskutečně se mi to líbilo a styl psaní autorky je jako hrozně dobré jídlo, hltáte a pak najednou vidíte prázdný talíř a není z čeho přidat.... Stojí za přečtení!