Nebezpečná iluze

Nebezpečná iluze https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367528/bmid_nebezpecna-iluze-Ony-367528.jpg 4 479 92

Romantický příběh plný touhy a vášně, ve kterém není nouze o zvraty a napětí. Hudson Rutherford je sexy chlap, a je si toho moc dobře vědom. Je arogantní, bohatý a vždycky dostane všechno, co chce. Právě teď potřebuje snoubenku. Rodiče ho nutí, aby si vzal rozmazlenou dědičku hotelového impéria a jeho hédonistický život playboye je v ohrožení. Jediný způsob, jak může situaci zvrátit, je předstírat, že je opravdu nefalšovaně a hluboce zamilovaný… do Mari, své třetí letošní osobní asistentky. Jenže ta s ním nevydrží ani pracovat a chce dát výpověď. Chystá se ho důrazně poslat do háje, ale on se usměje a podá jí papírek, na kterém je neuvěřitelné množství nul.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

The Perfect Illusion , 2017

warca
03.12.2019 3 z 5

Příběh se mi líbil. Hlavně tedy první část plná předstírání, napětí, laškování.
Druhá polovina byla milá, ale ne tak zaživná.

Tesset
23.11.2019 4 z 5

Taková romantická, sladká pohádka. Oddechovka na jedno odpoledne. Nic víc bych od toho nečekala.

Toledo
13.11.2019 2 z 5

Klasicky roman se zapletkou, kterou jsem jiz kolikrat cetla v podobnych (lepsich) knihach. Ma to sice spad, velice rychle jsem knihu precetla, ale chybela mi tam energie. Bylo to celkove takove ploche a i to klasicke "drama" probehlo tak nejak poklidne, ze vlastne ani nevim, co k tomu mam dale napsat. Za mne slabsi roman s touto tematikou.

TerezaMondeková
04.11.2019 3 z 5

Kniha se mi líbila. Sice to není žádný originální téma na knihu, protože téma falešná snoubenka, manželka to tady už bylo a myslím si, že v lepším provedení, ale kniha nebyla špatná. Nebyla zbytečně dlouhá, četlo se to rychle, odsejpalo to, hlavní zvrat knihy nebyl moc velký, protože bylo jenom otázkou času, kdy vyjde na povrch těhotenství hlavní hrdinky, ale co mě překvapilo bylo, proč chtěl hlavní hrdina falešnou snoubenku. To jsem nečekala. Takže nechybělo ani překvapení, napětí.
Ten vztah hlavních hrdinů se sice moc nevyvíjel... vlastně se nesnášeli, snášeli a pak si uvědomili, že se do sebe zamilovali. Vedlejší postavy se mi taky líbily, rodiče hlavního hrdiny, hlavní hrdinky... Jedinou osobu, kterou jsem nesnášela byla bývalá přítelkyně hlavního hrdiny. Mrcha! A hlavní hrdina se na začátku sice choval jako idiot, ale zase když jsem se dozvěděla důvod, proč se takhle choval, tak se nedivím. Hlavní hrdina byl ve skutečnosti hodný, milý, starostlivý, kdyby takový nebyl, tak by nepřijal cizí dítě.

margitka13
15.10.2019 5 z 5

Vypínak pred realitou.
Jednoduchý príbeh i keď podobnú zápletku poznáme z množstva filmov aj kníh. Tu mi to však nevadilo, pretože to bolo napísané pútavo aj s nemalým tajomstvom.
Veľmi sa mi páčila. Pár krát som sa k nej vrátila a ešte ju niekedy určite znovu otvorím.

nani_nka
11.09.2019 3 z 5

Hudson, otravný sviniarsky šéf, ponúkne svojej asistentke Mari výhodnú ponuku. Ak sa zaňho vydá a bude predstierať, že sa navzájom ľúbia, zaplatí jej ťažké milióny. Len keby mu Mari nezatajila jednu obrovskú vec. Ako oddychovka super kniha, áno, je tu veľa vecí, ktoré mi vadili. Ako Mari Hudsona na začiatku nenávidela a zrazu na ďalší deň na všetko zabudla. Ako po prevalení jej tajomstva, bol v jej očiach Hudson ten zlý a v podstate mi dosť vadil ako aj pri ďalšej knihe od tejto autorky strašne rýchly dej. Ale pokiaľ hľadáte oddychové čítanie, kde sa nad takýmito prkotinami netrápite, táto kniha je dobrou voľbou.

Litocha
12.08.2019 3 z 5

Čtivá jednohubka, které dost škodí nepovedený závěr - zkratkovitý, nepravděpodobný (tohle prostě chlap jen tak neskousne), naivní a sluníčkový na všech frontách. Škoda, že si autorka nedokázala vymyslet věrohodnější rozuzlení. Do cca tří čtvrtin knihy to sice není nijak originální (podobných zápletek už bylo a ještě bude) a dost předvídatelná, ale zato svižně plynoucí kniha s občasnými úsměvnými momenty.
Sečteno a podtrženo - není to nic, k čemu bych cítila potřebu se vracet, ale na odreagování za letních veder docela dobrá volba (a jejím čtením navíc nestrávíte příliš času). A jestli vyzkouším další knihu téhle autorky? Ale proč ne.

Gabriela456
12.08.2019 5 z 5

Super oddechová knížka.

tynka65
12.06.2019 3 z 5

Do poloviny mě knížka opravdu hodně bavila, ale potom to začalo jít trochu z kopce. Ta druhá půlka na mě byla moc přehnaná. Neznám chlapa, který by tohle prekousl a ještě by se ON jel omluvit!! Tam někde v polovině knížky mi začala být Mari hodně protivná. A já na ní celou dobu v duchu křičela:,, Tak řekni mu to už chudakovi! ". A když mu to řekla, šlo mi hlavou jen to, že si takového chlapa fakt nezaslouží! :)

Jaruš7
07.06.2019 5 z 5

Klasika z romantiky až za rov.
Čte se to, jako když usrkáváte Cinzano.
Autorka se zhmotnila do hrdinky podobou, jistě i povahovými rysy a vkusem ve výběru toho neodolatelného šperku, který hraje extra roli v příběhu, protože po takovém obálkovém trháku není možné nesáhnout.
Léčivá pohoda pro vyváženost zážitků.

malazluta
04.06.2019 3 z 5

Knize nejde nic moc vytknout, je čtivá, pohodová, příjemně plyne ... akorát se jedná o již "stokrát" omílané téma a tato kniha není ničím výjimečná, takže u mě asi brzo zapadne v zapomnění mezi jí podobné.

havrmoni
28.04.2019 5 z 5

Já nemůžu jinak než 5*. V duchu pohádkovo- romantickém žánru mě tento opravdu oddechový příběh nadchl. Je to tak krásně relaxační a sladký a všechno dobře dopadne a všichni jsou šťastný. Pokud je nálada na toto jako byla u mě, tak směle do toho. Kdybych tu náladu neměla a očekávala něco ve stylu Kontraktu a jemu podobných asi by mě to nebavilo.

Maruš.D
15.04.2019 3 z 5

Jednou jsem četla podobnou knihu, kde se svatba domluvila předem a musím říct, že byla o dvě hvězdy lepší. Tato kniha není špatná, nicméně je velmi nenáročná, oddechová. Námět super, jen mi to přijde nedotažené. Jak se do sebe vlastně zamilovali? Přijde mi to až moc zkrácené. Nelituju přečtení, ale znovu ji číst asi nebudu.

Mellisek
09.04.2019 5 z 5

Opravdu jednoduchá kniha oddechová, nenáročná. Pěkně napsaná, neuvěřitelný pohádkový příbeh, který nezasahuje do hloubky. Takže pro oddechové čtení jak dělané.

Lucka.79
07.04.2019 5 z 5

Tahle kniha mě příjemně překvapila, moc jsem si jí užila

lusitta05
02.04.2019 4 z 5

Aj ja mám rada takéto knihy, skvelé na odreagovanie počas všedných dní.

happy19
30.03.2019 4 z 5

Příjemná oddychovka,četla se pěkně!Jen menší poznámka..také Vám vtipem a lehce dějem připomíná Rebelského dědice?:-D

JessieEx
22.03.2019 4 z 5

Jo, jasně, já vím, že je to jen pitomá červená knihovna...ale prostě, zrovna tenhle typ příběhů na styl amerických romantických komedií mám fakt ráda! Hned mi připomněla skvělý román Má mě rád, nemá mě rád, nebo film Návrh se Sandrou Bullock a Ryanem Reynoldsem. Co na tom, že je to klišoidní a předvídatelné..? Mě to moc bavilo, skvěle jsem se zasmála. Bohužel strhávám půl hvězdičky za nevkusné erotické scény, které mohly být napsány lépe a za použití vhodnějších výrazů :/ Další půl hvězdičky strhávám za neustále chybějící uvozovky. Četl si to po sobě někdo? Pochybuji. Ale když pominete tenhle detail a nebudete čekat nic vznešeného :D skvěle se u knížky odreagujete!
Ad domina: Asi jsem natvrdlá, ale mě to právě vůbec nenapadlo. Tušila jsem nějaký "problém" ale tohle bylo super vtipné :D

lovemanner
13.03.2019 3 z 5

Lehke cteni, je to docela predvidatelny..rychle precteno, kazdopadne not bad:))

domina
22.02.2019 5 z 5

Sladká, velmi rychle přečtená knížka. Akorát že od věty Zítra přijede můj bratr bylo jasné, jak to bude vše pokračovat. Ale přesto jsem spokojená.

láska těhotenství romantika

2019  79%PS: Nesnáším tě