Město padlých andělů

Město padlých andělů https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154238/mid_nastroje-smrti-mesto-padlych-andelu-XWX-154238.jpg 4 1976 176

Válka skončila, Clary se snaží stát dobrou lovkyní stínů. Nic ale není bez kazu. Někdo vraždí Lovce stínů, kteří byli ve Valentýnově Kruhu, což vyvolává napětí mezi Podsvěťany a Lovci stínů, které by mohlo vést k další krvavé válce. Simon má stále větší potíže, nemluvě o tom, že chodí se dvěma krásnými a nebezpečnými dívkami, které jedna o druhé nevědí. A na Clary s Jacem číhá jejich nejhorší noční můra. Clary totiž uvedla do pohybu řetězec událostí, které by mohly vést ke ztrátě všeho, co miluje. Dokonce i Jace.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

City of Fallen Angels , 2011

svobonís
11.06.2016 5 z 5

Tuto knihu hodnotím jako zatím nejméně povedenou. Trošku mi vadilo, že hlavní postavou této knížky je Simon, ale jinak moc doporučuji.

cuclík
05.06.2016

pro mě rozhodně stojí za přečtení když už jste začali němeli by jste skončit. Já rozhodně nelituji za koupení knih. :)

CHESS
02.06.2016 odpad!

Už po šedesáti stránkách jsem nebyla schopná přečíst další a tak jsem to vzdala a už ve čtení této série nepokračovala. Nástroje Smrti měli mít původně jen tři díly a u toho taky měli zůstat...

Jupijow
25.05.2016 3 z 5

Zatím nejslabší díl, ale stejně jdu do další knihy :D

PandaKombajn
21.05.2016 5 z 5

Díl se my líbil i když byl trochu nudnější a a pomalejší. Docela se mi líbí že autorka rozvíjela pocity a vztahy ostatních postav a jejich smíření společně. Okamžitě jsem si musela stáhnout další knihu. Jinak knize nemůžu vytknout nic kromně toho že se teda vlekla.

Charley
07.03.2016 4 z 5

Tradičně pěkný díl a líbí se mi, že tahounem celého děje nejsou pouze dvě hlavní postavy, ale nějaký ten prostor dostávají i ostatní.

Xena011
27.02.2016 5 z 5

Úžasný příběh na oddechnutí plný emocí, postupně odhalujících se tajemství a nadpřirozena.

Mark2000
25.02.2016 4 z 5

Čekala jsem, že po událostech v předchozích dílech už nebude o čem psát. Ale autorka to zase dokázala!!!!! Úžasný příběh. Jediné, co by se dalo vytknout je částečně konec, i když bez něj už by nikdo neměl chuť číst dál. ale pro ty co začali číst tuhle sérii bych určitě doporučovala pokračovat.

Valys7901
14.02.2016 4 z 5

Tady tento díl je rozhodně slabší než ostatní díly ze série, ale přesto jsem si jej užiila. :)

Michaelleka
16.01.2016 5 z 5

Skvělá kniha. Skvělá série.

milunka21
11.01.2016 5 z 5

Proc to muselo mit tak spatny a otevreny konec?ted musim hned na dalsi dil :-D :-D opet skvele a ctive

EvaSupovic
31.12.2015 5 z 5

Opět čtivé, chytlavé, i když možná ze začátku málo záživné a když se to rozjelo, byl konec :-D

Nikiny
06.12.2015 2 z 5

Jedna slečna nebo muž zde na fóru měl pravdu, měla jsem dočíst jen přechozí díl této série a brát to jako konec, jak to původně zamýšlela autorka. Ale každému se líbí něco jiného, takže kdo chce, ať čte, třeba se bude líbit... Ale stejně to dočtu až do konce, protože nemám ve zvyku nedočítat série, tak snad bude další díl lepší :)

LyP
02.12.2015 4 z 5

knížka byla dobra,akorat ten zacatek byl jako u obvyklych knihach trosku nudny

Muffi
24.11.2015 5 z 5

Knížku jsem přečetla jak na jedno nadechnutí nic moc se nedělo až na konec to bylo fakt napínaví. ppět hvězdiček.

verulik196
07.10.2015 4 z 5

Další úžasný díl, i když ne tam nabitý napětím jako předchozí díl. Příběh mi přišel zajímavý, ale když jsem se podívala zpětně, zjistila jsem, že se tam toho zas tak moc nestalo - největší rozjezd začal na konci... I tak se mi ale tento díl hodně líbil.

Roselunda 1928
30.09.2015 3 z 5

Ano, pěkný příběh nabitý akcí, ale slabší než předchozí díly.
Nemůžu tomu s čistým svědomím dát čtyři, ne-li pět hvězdiček. Když jsem démony brala jako příšery, tak to je poměrně fajn nápad. Aleka a Magnuse jsem taky dokázala překousnout. Co mi ale vadilo nejvíc, byly ty narážky na Bibli (a ještě ji píšou s malým b -,-). Strašně mi to vadilo. Proč Lilith nemohla být prostě nejmocnější druh démona? To by asi bylo moc jednoduché. Prostě, Bible a tenhle příběh jsou jako oheň a marmeláda a autorka s tím neměla vůbec začínat. Ty věci, co s Biblí měly něco společného... se velmi liší od mých představ zapasování náboženství do románu. A to mi tam strašně moc vadilo.

Ale musím pochválit konec.

Další díl si půjčím z velké části proto, že chci vědět, jak to bude se Simonem a Izzy. Jsou sladcí :3

Jordyz
11.08.2015 3 z 5

Nečekala jsem nic extra - po přečtení recenzí - takže kniha nezklamala. Pravda ani nenadchla, ale zas taková hrůza jak jsem se dočetla to nebyla.....Jsem ráda, že příběh se tentokrát točil kolem Simona:-)

Knoflík28
05.08.2015 3 z 5

Ta obálka je samo Valentýnovo dílo! Prostě ďábelská! Vždycky jsem jí vzala opačně. Jinak příběh příjemný, napjatý jako vždy. :)

Denčaa
28.07.2015 4 z 5

Tento díl byl zatím asi nejslabší. Přislo mi, že je to nějaká rozjezdová plocha pro další dvě pokračování, tak snad se dočkám pořádné dávky démonů, lovců stínů, čarodějů apod. v ještě větší akci než doposud. Hlavně mi vadilo, že je tak velká část knihy věnovaná Simonovi, jelikož, jak už jsem řekla v komentáři na přechozí knihu, tuto postavu mám ráda nejméně. I hlavně po tom co udělal té malé holce. Ale na druhou stranu se rozběhlo mnoho milostných příběhů, s protěšky, které k sobě opravdu pasují (pro mě Magnus a Alec, ale samozřejmě i Clary a Jace). Kvůli všem postavám v knize doufám, že už se Clary naučí pořádně bojovat.

andělé démoni lovci stínů pro dospívající mládež (young adult)

Cassandra Clare (p)
americká, 1973
2013  85%Město z kostí
2015  91%Město nebeského ohně
2015  87%Mechanický anděl
2013  86%Město z popela
2014  85%Město padlých andělů

Kniha Město padlých andělů je v

Přečtených3 429x