Námi to končí

Námi to končí
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424873/bmid_nami-to-konci-R6Y-424873.jpeg 4 3136 3136

Občas právě ten, kdo nás nejvíc miluje, dovede nejvíc ublížit. Lily to neměla v životě vždycky jednoduché. Ušla ale dlouhou cestu a teď žije v Bostonu a rozjíždí vlastní business. K tomu se ještě seznámila s dokonalým a neskutečně přitažlivým neurochirurgem Rylem. Vypadá to, že jí všechno vychází na jedničku. Ryle je do Lily blázen, pronásledují ho ale traumata z minulosti, kvůli kterým se jejich vztah komplikuje. Když se navíc do Lilyina života vrátí její láska z dětství Atlas, všechno, co si tak důkladně budovala, se začíná rozpadat…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

It Ends With Us , 2016

LenkaGonn
18.03.2019 5 z 5

Rozhodně krásná a čtivá kniha. Jsem z ní naprosto nadšená. Měla jsem jí za den přečtenou a nemohla jsem se odtrhnout. Byla jsem pyšná na hlavní hrdinku, že nakonec udělala toto statečné rozhodnutí. Na konci to bylo až moc zidealizované. Přesto krásná a super nezapomenutelná kniha.

surikata246
18.03.2019 4 z 5

Knížka pěkná a hlavně poučná.Je dobré o těchto tématech psát a obětem násilí otevřít oči.

Ninde
17.03.2019 5 z 5

Jediným dechem,Colleen Hoover zbožňuji a její knihy zrovna tak.

zdehan
13.03.2019 5 z 5

Nádherná kniha ale ke konci dost smutná ale i takový je život stojí za přečtení.

klara3009
09.03.2019 5 z 5

Přečteno jedním dechem.

Karola050716
07.03.2019 5 z 5

Řekla bych, že už jsem od Colleen četla lepší knížku, ale to bude spíš povahou příběhu, kdy Lily prostě dělá věci, se kterými zvenku úplně nesouhlasíte, na druhou stranu o ukázání té nečernobílosti autorce šlo...jinak úžasný popis emocí, jako vždycky, čtení je jak horská dráha...ty deníkové záznamy, to setkání s Rylem na střeše..dokonalosti sama a ten zvrat v patnácti vteřinách, panebože...ve výsledku super, jen to občas bolí číst.

MizNaďa
04.03.2019 3 z 5

Příběh vypráví o tom co se opravdu děje některým ženám, myslím si, že autorka vystihla situaci jak by se správně měla žena v takové situaci zachovat ačkoliv je to někdy poněkud těžké.
Jinak ke knize.. kniha se mi dobře a hodně rychle četla, líbilo se mi propojení dvou příběhů, který se nakonec slije do jednoho.
Ryle - Atlas, nakonec si vybrala správně!:)

medlovice
03.03.2019 5 z 5

!!! Pozor SPOILER !!!

Příběh začíná tak krásně .
Ryle , krásný živočišný chlap, vzdělaný , svalnatý. Představovala jsem si ho jako chlapa o kterém si žena myslí, jak je možné , že jsi vybral zrovna mě, jak jsem štastná. A on touží po ní a hýčká ji, zahrne láskou a péčí... a Lily, je úspěšná, začala nový život a daří se jí , pozná novou kamarádku a ta ji podá pomocnou ruku , navážou přátelství , je tu láska , úspěch , vše je krásné a růžové.
A pak se to všechno podělalo. Od první facky, od první lži , to byla jízda do záhuby. Krásný , bohatý chlap, který se neumí ovládat, žárlí jak Othello , je agresivní a pak se omlouvá a žebrá. Asi tak jako cukr, který je přidán do jedu , nebráni jedu, aby byl smrtící. Lily ztrácela cukr až jí zbyl jen ten jed . Dobře, že s tím dokázala skoncovat. Ale jen nevím, jestli tímto netrpí nejvíc malá Emmy, která bude mít víkendového tátu a možná, že jednou ji její partner taky uhodí. Protože toto nikdy nekončí.
Tuto knížku s nádherným obalem jsem půjčila moji mamce a ta mi ji vrátila s doporučením , že nespala a četla. Já ji doporučuju dál.

janickaknizka
03.03.2019 5 z 5

Nikdy bych nežila z můžem co by mi fyzicky ubližoval

sabca
28.02.2019 5 z 5

Tak tady mi 5 hvězdiček nestačí. Knihu jsem dočetla a tak krásně napsaný příběh o domácím násilí jsem ještě nečetla. Několikrát jsem byla dojatá k slzám. Přesto, že se jedná o knížku pro dospívající mládež má hodně co říct všem věkovým kategoriím. Dojal mě i dovětek ze života spisovatelky. Doporučuji

barborelka
27.02.2019 5 z 5

Jedním slovem dokonalé....tak nádherně napsané že ještě ted mám husinu. Silný příběh, dokonale vykreslený děj, úžasné vyspělé postavy....Atlas, óóó Atlas co říct abych si neposlintala blahem tričko :-D
Radost číst něco takového, at už je květen a cooboo vydá další knížku x-)

andrea4865
25.02.2019 3 z 5

Krásně napsaný příběh,poutavý,čtivý,během čtení sem několikrat odhadovala konec,a stejně se netrefila,Brala bych pokračováni :D

Fixa08
24.02.2019 3 z 5

Ale jo, jako dívčí románek dobrý.

ivedoo
24.02.2019 5 z 5

Absolutně nádherná knížka, která mě dokázala opravdu překvapit. Bylo tam úplně všechno, co si od knížky představuji. Dokonce mne i dojala. Colleen prostě skvěle píše, měla jsem to za chvíli přečtené, jak to bylo napínavé.

perpe2a
24.02.2019 4 z 5

Další román mé oblíbené spisovatelky. Byla to romantika okořeněná špetkou napětí. Líbilo se mi, doporučuji.

uhlirova.t
23.02.2019 5 z 5

Naprosto úžasná kniha. Popisuje nejenom lásku, ale taky věci, které se můžou stát komukoliv (a bohužel se často dějí). Kniha je napsaná tak reálně, až jsem měla po přečtení vztek na to, co krásného ale i smutného se stalo a měla jsem pocit, jako by se to stalo mě. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Emoce ve mě budou ještě dlouho.

kikikrat
22.02.2019 5 z 5

Nahá pravda? Knihy od Colleen jsou něco neuvěřitelného.
Zažívám v nich tolik emocí lásku,nenávist, vzrušení, smutek, zoufalství, štěstí, naději..
pláču, směju se a vztekám..
Colleen nepíše jen o lásce píše o životě..

Tato kniha je pro mě velice silná. Tohle téma mi není cizí a tak bylo zvláštní o tom číst. Musím říct že co se se mnou dělo při návalu těch emocí z knihy je nepopsatelné. Nenechte se plést! Kniha není jen o lásce je o věcech, které se v životech dějí a Colleen to umí popsat. Postavy si zamilujete a nebudete věřit co vše se může stát. Nešlo mi přestat číst .. ano tu knihu jsem si zamilovala a budu se k ní vracet ale hlavně jí budu mít v paměti. Děkuji Colleen!

whiolet
21.02.2019 5 z 5

Od téhle knihy jsem toho zase tak moc neočekávala, jenže zamilovat si postavy v tomto příběhu bylo už od první kapitoly tak děsně lehké,že jsem se nechala celým příběhem doslova strhnout a stránky jsem hltala jak malá holka.
Pane bože jak já se do Ryleho zamilovala a pořád doufala i potom všem, že konec bude patřit jim!
Nakonec jsem,ale ráda, že jim autorka sladký konec upřela, protože život většinou takový není. Díky dovětku v knize o autorčině mamince, to ve mně všechny emoce z knížky jen podtrhlo.
Tohle byla skvělá knížka, kterou budu ještě nějaký ten pátek nosit v hlavě.

happy19
20.02.2019 5 z 5

"Zabránit srdci v odpuštění tomu,koho miluješ,je zatraceně těžké"..v Bostonu je přeci všechno nejlepší..Colleen ty jsi nejlepší :-*

bafuskyBaf
19.02.2019 5 z 5

Pane jooo, takovou zápletku jsem nečekala. Naprostá krásná, místy strašně smutná kniha. Opravdu se povedla.