Námi to končí

Námi to končí https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376534/bmid_nami-to-konci-eNC-376534.jpeg 4 3095 3095

Občas právě ten, kdo nás nejvíc miluje, dovede nejvíc ublížit. Lily to neměla v životě vždycky jednoduché. Ušla ale dlouhou cestu a teď žije v Bostonu a rozjíždí vlastní business. K tomu se ještě seznámila s dokonalým a neskutečně přitažlivým neurochirurgem Rylem. Vypadá to, že jí všechno vychází na jedničku. Ryle je do Lily blázen, pronásledují ho ale traumata z minulosti, kvůli kterým se jejich vztah komplikuje. Když se navíc do Lilyina života vrátí její láska z dětství Atlas, všechno, co si tak důkladně budovala, se začíná rozpadat…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

It Ends With Us , 2016

MarKy95
21.09.2018 5 z 5

Úžasná. Od začátku do konce jsem knihu četla jedním dechem. Po dlouhé době kniha, která mě neskutečně dostala ♥. Rozhodně doporučuji.

Simča27
21.09.2018 5 z 5

Dokonale... Nemám slov. Tak rychle jsem knížku snad ještě nepřečetla, úplně mě pohltila....

Michaela91
19.09.2018 5 z 5

Bože. Pět hvězdiček je málo. Tahle kniha mě dostala svou otevřeností a syrovostí. Byla velmi čtivá a já jsem se od ní nemohla odtrhnout. Za mě nejlepší od autorky. Konec jsem obrečela a to se mi u knih moc nestává, doufala jsem v jiný ale život se taky neptá...

Luciecii
16.09.2018 4 z 5

První kniha kterou jsem od této autorky četla a naprosto mě nadchla.
Líbil se mi její spád a vykreslení postav. Jen konec byl možná malinko kýčovitý, ale zas na druhou stranu, kdo by ho hlavní hrdince nepřál? Atlas je hned od začátku naprostý sympaťák. Ryle ve své podstatě taky, až do toho osudného okamžiku s Lily. Ale hned po prvním incidentu bylo jasné, jak to s ním bude dál. Byl sice naprosto neodolatelný, přitažlivý a člověk se do něj dokázal zamilovat už od prvních vět, ale čím více stránek jsem měla za sebou, tím rychleji jsem se "odmilovávala". A to se mi na knížce moc líbilo, její rozmanitost. Od romantiky až po surový příběh.
Super kniha!

veveronka
15.09.2018 4 z 5

Kniha člověka donutí přemýšlet kam až je ochotný zajít.Mrzí mě jen,že nedala více prostoru na konce Atlasovi,zasloužil by si to.

salča
14.09.2018 5 z 5

NEMÁM SLOV...
Každá z knih od Colleen mě vždy naprosto upoutala.Moje top byla kniha"Bez naděje",ale tato ji naprosto předčila.Nešlo přestat číst.Odkládala jsem ji jen na nezbytně nutnou dobu.A za ten jediný den,kdy jsem ji celou přečetla,jsem byla naprosto vyčerpaná ze všech těch pocitů..
Byla to smršť emocí.
S Lily jsem se radovala, prožívala štěstí i její zamilovanost a najednou,jako když blesk udeří,nastalo těch zmiňovaných 15 sekund...Zatajil se mi dech a já jsem přímo s ní cítila tu velkou bolest,strach, nenávist a přes to všechno,stále i tu lásku.Několikrát jsem měla slzy v očích.
U věty"Už nemusíš dál plavat ,Lily.Už jsme u břehu."a poznámce autorky mi slzy už tekly proudem.
Vyprávění o Atlasovi a rodičích formou dopisů bylo skvělé.
Jednoznačně nejlepší kniha od Colleen.
Právem si zaslouží 5 *.

Terrez93
14.09.2018 5 z 5

za me velmi povedena knizka, uzasne se cetlo, stranky ubihaji a strhnou vas do deje, postavy jsem si velmi oblibila, konec dopad, ja jsem doufala. :) knizka zaslouzi plny pocet hvezdicek

lucie2952
10.09.2018 4 z 5

Kniha byla dobře napsaná. Vyprávění o Atlasovi a Lilyiných rodičích formou dopisů bylo orginální a čtivé. Konec mě překvapil, myslela jsem, že to dopadne jinak. Kniha se mi líbíla, a dala bych i plný počet hvězdiček, ale něco knize chybělo. Čekala jsem něco víc. U každé knihy od Colleen jsem si vždy alespoň jednou řekla ,,Tohle může napsat jedině Colleen.” Ale neřekla jsem si to ani jednou u této knihy. Kdybych nevěděla, že tuhle knihu napsala Colleen a někdo by se mě zeptal kdo ji napsal, tak bych řekla, že nevím. Proto musím dát hvězdičku dolů. Tahle kniha mě zklamala tím, že kniha byla napsaná, jako kdyby jí psal někdo úlně jiný.

FreshPatty
10.09.2018 5 z 5

A takhle nějak vypadá dokonalost.. Jsou knihy, které Vás do svého příběhu vtáhnou až po několika kapitolách, a pak jsou tu knihy, které to zvládnou hned v té první. Tahle to však dokáže po přečtení prvích dvou stran. Nemám, co bych vytkla. Když se ponoříte do děje, nedokážete se od něj odtrhnout. A konec? Myslím tím vysvětlení autorky? Tak tam jsem si poplakala. Ta upřímnost, ta lidskost. Víc takových knih a víc takových autorů, prosím!

Sabča92
10.09.2018 5 z 5

Asi to nejlepší, co jsem ad autorky doposud četla. Jediný mínus jsem viděla v epilogu, kdy mi jeden okamžik přišel nesmírně dotlačený a nepřirozený. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout a byla napnutá, co bude dál. Colleen píše skvělé příběhy a tato, která pojednává o dospělejší problematice mě velmi bavila. Chvilkama jsem se sice nedokázala sžít s hlavní hrdinkou, ale stejně jsem jí fandila. Všem mohu jen a jen doporučit :-)

Coucouha
09.09.2018 5 z 5

Velmi reálný a dojemný příběh ze života. Měla jsem vysoká očekávání a ta se naplnila. Skvělé!

Safienka
08.09.2018 5 z 5

Opět a zase. Colleen nezklamala! Nadšenost!

Ivuska.09
05.09.2018 5 z 5

Můj první příběh od této autorky. A hned taková nálož emocí. Mám moc ráda příběhy, které alespoň z části píše sám život. Už teď jsem si jistá, že se určitě pustím i do nějaké její další knihy.

Janynka
05.09.2018 5 z 5

Zhltnutá za jediný den,odešla jsem od ní snad jen na záchod :-D Poutavý příběh,postavy byly všechny do jedné sympatické,i se svými stinnými stránkami. Krásně vykreslený příběh,ze kterého vám bude smutno,i hezky na duši :-) Collen mám ve své knihovně celou a určitě se k jejím knížkám vrátím. Krásná knížka,od začátku,až dokonce :-)

Kayla
02.09.2018 5 z 5

Páni. Právě jsem ji dočetla a pořád jsem v šoku, co autorka dokázala vytvořit. Hodně silná kniha, i když dle mého názoru trošku předvídatelná ( jen můj pohled). Všechny postavy mi byly hodně sympatické až tak, že jsem se s nimi nechtěla rozloučit. Běhá mi ještě teď mráz po zádech, jak autorka ten příběh vykreslila tak jak je to fakt ve skutečnosti. Kniha mi zlomila ❤️

Fanagirjo
02.09.2018 5 z 5

Od autorky mam přečtené všechny její knížky a musím říct, že opět nezklamala. Je to úžasná autorka, která mě vždycky okamžitě vtáhne do děje a dokud to celé nepřečtu, tak nemůžu jít spát. Už se nemůžu dočkat další její knihy. Doporučuji všechny její knihy. Všechny opravdu stály za to!!!

blonďatá.luc
01.09.2018 5 z 5

Tuto knihu nejde nezbožňovat! Silný příběh na poměrně tabu téma, který vás prostě nenechá chladnými. Hlavní hrdinka je tak reálná, že se do ní dokážete vcítit a prožívat s ní každý řádek této dokonalé knihy. V některých momentech budete trnout hrůzou a budete zděšení, v jiných momentech vám bude jihnout srdce a vy budete zamilovaní. Je to jednoznačně jedna z nejlepších knížek mého života a vřele ji všem doporučuji,. věřím, že ani vás nenechá chladnými.

keiko33
28.08.2018 5 z 5

Ako kazda kniha od tejto autorky, aj tato vas dostane a zvlast tato. Hlavne preto, ze to pisala z vlastnej skusenosti. Prva polovica knihy vas dostane romantikou, no potom nastane zvrat a vykluje sa z toho velmi citlivy pribeh, ktory vas dostane. A aj ked vas nerozplace samotny pribeh, tak dodatok autorky urcite.

pokukl
27.08.2018 5 z 5

Tato kniha mě dostala. Je to bezpochyby nejlepší knížka, kterou jsem kdy doposud četla. Vřele doporučuji.

barca8336
27.08.2018 5 z 5

Tohle bylo neskutečné. Asi nejlepší knížka, kterou jsem kdy četla. Přečetla jsem si jen jednu větu a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Nechápu, jak to Colleen dělá?! Ale tenhle příběh jsem tak moc prožívala. Donutila mě se zamilovat do postav a donutila mě je taky nenávidět. Ke konci už jsem zadržovala slzy . Tohle mohu všem doporučit. Autorka je prostě jednička :-).