Nadobro ztracený

Nadobro ztracený https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21504/bmid_nadobro-ztraceny-NQD-21504.jpg 4 293 80

Kriminální thriller vypráví příběh mladého muže, pátrajícího po zmizelé přítelkyni a nezvěstném bratrovi, podezřelém z vraždy. V malém městečku v New Jersey byla nalezena znásilněná a uškrcená studentka, bývalá spolužačka a první láska hlavního hrdiny románu. Policie považovala za pachatele vraždy jeho staršího obdivovaného bratra, jehož krev byla identifikována na místě činu. Než mohl být obviněn, podařilo se mu uprchnout, a tak případ nebyl nikdy uzavřen. Po jedenácti letech se hrdina společně se svým přítelem a mladší sestrou zavražděné dívky pouští do pátrání na vlastní pěst, neboť se objevily nové stopy, svědčící o bratrově existenci. Tíživou situaci mu ještě zkomplikuje náhlé nevysvětlitelné zmizení jeho přítelkyně, o kterou se začne zajímat policie. Postupně začíná odhalovat nečekané souvislosti všech záhadných událostí a je stále více vtahován do krutého a nelítostného světa organizovaného zločinu, korupce, obchodu s drogami a prostitucí. Má se také stát nástrojem osobní msty jednoho z vedoucích představitelů FBI.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Gone for good , 2002

m2056
08.09.2017 4 z 5

Nezklamalo ale trochu mě to připadalo chvilkama jako Mrtvá z Nevady.

Paja1709
05.09.2017 5 z 5

Pani tak to byla zase jizda.Coben jako vzdy nezkalmal.To je proste Pan spisovatel.Az do posledni stranky proste nevis nic.

Liduka
23.08.2017 3 z 5

Kniha se mi celkem líbila, ale připadalo mi, že tam bylo nakonec až moc zvratů a celkově to na mě působilo dost překombinovaně. Za mě tři a půl hvězdičky

konicekbily
10.08.2017 4 z 5

Od tohoto autora jsem se nechal pěkně vodit za nos, jsem četbou "nadobro - úplně ztracený". Toleruji rozvláčnost některých pasáží - a těším se na další knížku!

LibraryGirl
07.08.2017 5 z 5

Celou dobu si myslíte, že víte...ale na poslední stránce zjistíte pravý opak. Coben si s vámi pěkně pohrává, vede vás v bludišti a nechá odbočit i do slepých uliček, ale nakonec se nad vámi slituje a zasadí ránu z milosti. Tohle byla exkluzivní jízda. Smekám a těším se na další knihy od Cobena:-)

Danago
03.08.2017 4 z 5

Všechno je jinak...... to knížku přesně vystihuje .

Dousabel
25.07.2017 4 z 5

Starý dobrý Coben. Četla jsem tuto knihu už před několika lety, tak jsem si ji u příležitosti nového vydání přečetla znovu. Je pravda, že oproti novějším titulům mi děj místy přišel trochu rozvláčnější, je tam pár mrtvých míst a kniha se dá v pohodě odložit, což u těch novějších dílek prakticky nejde. Ale i tak, skvělý thriller, jak jinak u pana Cobena :)

kneslova
10.07.2017 4 z 5

Bravurní příběh jako vždy od tohoto výborného spisovatele, ale přesto má lepší knihy, za mne tak 4,5 hvězdiček, tihle hrdinové mi nijak k srdci nepřirostli

11lucie
15.06.2017 5 z 5

Já tu knížku miluju .

barusak1
05.04.2017 5 z 5

Ač mi chvílemi přišlo, že se to táhne, tak nakonec jsem byla unešená a nadšená. Konec byl šokující, skvělý, rychlý. Prostě skvělá kniha a těším se na další od autora

Jája92
24.02.2017 5 z 5

Další brilantně napsaná kniha od mého oblíbeného autora. Umí perfektně vykreslit charaktery postav a dokáže udržet čtenáře v napětí do poslední chvíle.

moudivlacek
18.12.2016 4 z 5

Už jsem četla pár knih tohoto autora a je pravda, že každá kniha umí povědět příběh, který nějakým způsobem vždy silně zaujme, bylo to i u tohoto čtenáře.
Je pravda, že jsem tu knihu odložila a nevěděla, jestli má cenu ji číst, přišlo mi to takové zmatené, ale po pár stránkách se to konečně začalo prudce měnit. Skvěle vylíčené postavy, hlavně jejich pocity, jako kdyby byl autor v jejich hlavách. Od začátku jsem milovala Willa, je to taková čistá duše, která nemůže uvěřit zlu a možná ani zpočátku nechce. Konec je opravdu vystupňován až do vrcholného napětí hrdiny citů Willa i vás, čtenářů. Je mi líto, že Will musel poznat tak krutou pravdu, ale jak sám tvrdí, lepší krutá pravda než nevědět, na čem člověk je.
Mohu jen tuto knihu doporučit.

adelaska
12.08.2016 5 z 5

Souhlas s komentářem pode mnou - do poslední chvíle nevíš nic. Perfektní, Harlan opět nezklamal.

Miruš
19.02.2016 5 z 5

...do poslední chvíle nevíš nic...

ovpana
28.01.2016 4 z 5

Hezké čtení, zajímavý děj , napínavé až do konce.

Kamienkova33
26.10.2015 4 z 5

Kniha sa mi páčila, aj keď chvíľami som bola zmätená, ale možno to bolo spôsobené prekladom.

proton
02.02.2015 4 z 5

Slušná zápletka,nepředvídatelné, bavila jsem se až do konce.

Bagriela
21.12.2014 5 z 5

Skvělá knížka! Nečekané, alespoň pro mě, rozuzlení. Akční části popsané poutavě, nenuceně. Dávám pět hvězdiček.

mirka7503
17.10.2014 5 z 5

Já jsem si půjčila v knihovně, tak to zkus :-) Stojí to za přečtení....

Moniks
10.01.2014

Je tato kniha sehnatelna i v češtine ?