Manželovo tajemství

Manželovo tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207632/bmid_manzelovo-tajemstvi-UUl-207632.jpg 4 2877 753

Ceciliin manžel se poslední dobou chová rozhodně podivně, a Cecilia teď navíc najde na půdě tenhle záhadný dopis, nadepsaný jeho roztřesenou rukou. Otevřít jen v případě mé smrti. Tess zase manžel oznámí, že se právě zamiloval do její sestřenice; no ano, té sestřenice, se kterou byly až doteď nejlepší kamarádky, protože spolu vyrůstaly jako siamská dvojčata. Rachel před osmadvaceti lety zabili dceru, Conner Whitby, který v tom má určitě prsty, si běhá po svobodě, a jako by toho bylo málo, ta protivná snacha se chystá odvézt jejího vnuka, Rachelinu největší radost, na celé dva roky do New Yorku… Tři ženy, tři Pandořiny skříňky, jeden společný osud.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Husband´s Secret , 2013

SeverusSnape
17.05.2016 5 z 5

Kdo si počká ten se dočká.Nápaditá kniha se smutným koncem.A bacha prolínají se postavy

martinkaLLL
11.05.2016 5 z 5

Čtenář se nesmí dát odradit na začátku. Vydržte, jen co spisovatel představí příběhy hlavních postav, tak pak to stojí za to. Nádherně napsané a výborný nápad.

Aneleh
04.05.2016 5 z 5

Nádherná kniha a ten závěr! Každý by si měl přečíst, neboť někdy odsuzujeme člověka, aniž víme, co všechno za jeho jednáním může být a jak to vlastně bylo doopravdy. Kniha k zamyšlení a přemýšlení, která se musí číst pomalu a vnímat každou její řádku. Zajímalo by mě pokračování životů všech zúčastněných.

Mefdetka
04.05.2016 4 z 5

Chvilku mi trvalo, než jsem knize přišla na chuť. Hlavně ten začátek byl pro mne dost zmatený. Nicméně poté, co jsem se začetla, jsem byla ráda, že jsem ji neodložila. Příběh graduje, postavy jsou propracované. Autorka dle mého dobře vystihla vývoj postav, což knize přidalo na důvěryhodnosti.

1Annie
03.05.2016 5 z 5

Úžasná kniha, ve které jde nejen o odhalování tajemství, ale také o to, jak se s nimi dokáží hlavní hrdinky vyrovnat a o tom jak může jeden čin změnit a ovlivnit tolik životů. Velmi napínavý příběh.. zhruba od poloviny knihy jsem prostě nemohla přestat číst. Autorka velmi dobře vykreslila postavy a bylo jednoduché se s nimi sžít, fandit jim a prožívat s nimi jejich životy. Sedl mi styl vyprávění, zajímavé myšlenky, těším se na další autorčina díla a vím, že si knihu jednou přečtu znovu:)

"Padnout do osidel lásky je snadné. Padat dovede každý. Udržet se, to je to, co je na tom tak těžké."

Vitnerová
26.04.2016 4 z 5

Nejprve jsem knihu vůbec nechápala. Postupem casu jsem tomu začala přicházet na kloub a posledních 50 stran jsem zhltla za 10 minut.
Kniha je zajímavá, čtivá a napínavá. Proto určitě doporučuji a ráda si knihu jednou přečtu zas. ☺

Hope80
25.04.2016 5 z 5

Opravdu skvělá kniha, zatím pro mě jedna z nejlepších knížek, která mě tak dostala, že jsem ještě dalších 14dní nemohla začít číst nic jiného.

koniklecka
25.04.2016 5 z 5

Skvělá kniha kombinuje čtení pro ženy s promyšleným dramatem a skvělou zápletkou. První, co jsem od autorky četla a hned jsem si musela pro další.

JessieEx
22.04.2016 5 z 5

Extrémně napínavý příběh pro ženy o ženách a o nespravedlnosti a bubácích minulosti. Čtivé, děj rychle ubíhá, zápletka jak jinak než geniální to je Liane Moriarty. Perfektní rozuzlení celého příběhu a skvělé zakončení, které potěší každého čtenáře resp. čtenářku.

shemin
15.04.2016 4 z 5

3 ženy, 3 různé osudy, které spojuje jeden nenávratný, nezvratný okamžik. Pro mě hodně působivé, věrohodné, emotivní, čtivé. Závěrečný epilog uzavírá knihu příjemným, zamyšlujícím se způsobem.

terissa
15.04.2016 4 z 5

Velice zajímavá kniha, akorát mi trochu trvalo než jsem se v postavách orientovala, všechny mi přišly na jedno brdo se stejným mizerným osudem, ale jak jsem se do knihy dostávala a zvykla si na překladatelčin "rukopis" bylo to hned lepší. Příběh má zajímavou zápletku a skvělé zakončení, sice bych si ho představovala lehce jinak, ale za mě skvělá kniha, ke které se v budoucnu moc ráda vrátím.

konformita
14.04.2016 5 z 5

Musím souhlasit s předchozími komentáři. Ještě přidávám velmi čtivý styl. A je ku podivu, jak rychle si postavy, aniž byste nad tím museli přemýšlet, zapamatujete. Ano, a na konci GÓL. Paní Moriarty to umí a opět nezbývá nic jiného, než si ji přečíst "celou" :-)

amanek
12.04.2016 5 z 5

Do půlky se mi knížka sice líbila, ale né tak, že bych musela číst a číst. Ovšem druhou polovinu jsem přečetla, za jeden večer, nebo spíš noc. Řikala, jsem si ještě aspon jednu stránku a ještě jednu...
Postavy se mi nepletly, od začátku mi bylo jasné, kdo je kdo. Tajemství jsem uhodla, ale co následovalo pak.... To jsem vážně nečekala a nikdy bych nechtěla zažít.
Epilog super!

adulik23
10.04.2016 5 z 5

Kniha sa mi páčila, prečítané jedným dychom, určite sa poobzerám po ďalších tituloch tejto autorky :)

Pajina68
30.03.2016 4 z 5

Kniha byla zajímavá, ze začátku jsem se do ní nějak nemohla dostat, ale později děj nabral spád a konec se četl jedním dechem.

zuzi.kovar
30.03.2016 4 z 5

Kniha je fakt hodně dobrá a čtivá, epilog nemá chybu. Prostě jsou tajemství, která zůstanou tajemstvími, a má to tak být.

Jenny3
29.03.2016 3 z 5

Celé mi to přišlo hodně reálné, nechtěla bych se dostat do situace ani jedné z hrdinek. Líbilo se mi ukončení, bála jsem se otevřeného konce, ale naštěstí to autorka hezky uzavřela. Pro mě nejlepší část byla ta poslední, ve stylu - co by se stalo, kdyby Janie žila atd. Jinak jsem ale od knížky často utíkala k jiným titulům, abych si odlehčila čtení, to bylo potřeba. Proto za mě jenom 3*.

mekkejla
24.03.2016 5 z 5

Styl Liane Moriarty mi prostě sedí - tečka. Knížka mě donutila přemýšlet o věcech, o kterých, doufám, nikdy nebudu muset přemýšlet a hledat na ně řešení v reálu...

veronie
19.03.2016 4 z 5

Tři rodiny, tři příběhy, které spolu zdánlivě nesouvisí. Pro začátek toho bylo trochu moc. Díky velkému množství postav bylo těžké se v tom hned zorientovat. Ještě si zvyknout na to, že se přeskakuje z jedné rodiny k druhé a čtení nebylo ničím rušeno. Příběhy postupně nabíraly na gradaci. Konec, ve kterém se všechny osudy protnuly, byl velice zdařilý...

Sailien
17.03.2016 5 z 5

Moc hezky vymyšlený a propojený příběh tří postav a jejich rodin se vcelku nečekaným závěrem. Knížka se dobře četla a nechyběl jí ten správný drive, který udrží čtenáře bdělého v napětí a plného očekávání, co se dalšího ještě semele. K Vánocům jsem si vyprosila další dvě knihy (Na co Alice zapomněla a Sedmilhářky), na které se zatím ještě nedostalo, ale věřím, že to bude stejně příjemné čtení jako Manželovo tajemství. Kromě samotného obsahu mě naprosto učarovala propracovaná obálka knížky - bez mučení se přiznávám, že v tomto případě mě jejich marketing prostě dostal. Jakmile jsem knihu viděla v jedné z předních úhledně vyskládaných pyramid v Neoluxoru, už jsem ji měla v ruce a běžela s ní k pokladně.