Manželovo tajemství

Manželovo tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207632/bmid_manzelovo-tajemstvi-UUl-207632.jpg 4 2878 753

Ceciliin manžel se poslední dobou chová rozhodně podivně, a Cecilia teď navíc najde na půdě tenhle záhadný dopis, nadepsaný jeho roztřesenou rukou. Otevřít jen v případě mé smrti. Tess zase manžel oznámí, že se právě zamiloval do její sestřenice; no ano, té sestřenice, se kterou byly až doteď nejlepší kamarádky, protože spolu vyrůstaly jako siamská dvojčata. Rachel před osmadvaceti lety zabili dceru, Conner Whitby, který v tom má určitě prsty, si běhá po svobodě, a jako by toho bylo málo, ta protivná snacha se chystá odvézt jejího vnuka, Rachelinu největší radost, na celé dva roky do New Yorku… Tři ženy, tři Pandořiny skříňky, jeden společný osud.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Husband´s Secret , 2013

26Mirka
27.09.2016 5 z 5

Je to moje první kniha od autorky a moc se mi líbila. Mohu jen a jen doporučit.

martina.tim
25.09.2016 5 z 5

Knihu jsem přečetla během dvou dnů a musím přiznat, že i přes to, že se tomuto žánru vyhýbám, tak byla tato kniha pro mě velkou oddechovkou. Četla jsem ji s chutí a docela mě navnadila i na další podobné knížky. Autorka skvěle popsala charaktery, myšlenky a pocity zůčastněných osob, že jsem jejich trápení, zlobu, touhu, nenávist a bolest prožívala s nimi. Takže velký palec nahoru :)

maneri
14.09.2016 5 z 5

Skvělé, podobně jako Na co Alice zapomněla, jen ten konec není tak optimistický :)

jitkahav
14.09.2016 4 z 5

Kniha se mi líbila,byla napínavá,mám ráda děj,kdy se prolíná více osudů,ale akorát mi nesedí roční období-velikonoce,Velký pátek,ale mluví se o podzimu...?Jak to mají v té Austrálii?

Vlašule
13.09.2016 4 z 5

Očekávala jsem nepříliš hodnotné počtení, ale překvapivě se mi to líbilo. Zápletka zajímavá, nebyla jsem napnutá až do konce, ale věřím, že někdo může být. Nejvíc jsem byla překvapená s popisu pocitů těch žen. Opravdu z toho až mrazilo, jak věrně a pro mě představiltelně byly některé situace popsány. Určitě stojí za přečtení.

mschmidtova
10.09.2016 3 z 5

Sedmilhářky a Na co Alice zapomněla, se mi líbily víc. Tady mi chyběl pocit autentičnosti. Ačkoli je téma knihy závažné, příběh mě nechytl za srdce. Problém mi také dělaly hlavní postavy, musela jsem se vždycky zamyslet, o kom to právě čtu. Přesto je kniha zajímavá a donutí nás se zamyslet nad otázkou viny, odsouzení a odpuštění.

barusak1
07.09.2016 2 z 5

Tak moje druhá kniha s nálepkou BESTSELLER a druhé zklamání. Kniha sice měla zajímavý námět a příběh, ale jinak nudné čtení.

monika3575
01.09.2016 5 z 5

Tak! Jedna z mála knih, kdy jsem si musela rukou překrývat konce stránek, aby mi oči náhodou nesklouzly.
Nádherně vykreslené myšlenky hlavních hrdinek. Můžu mluvit jen za sebe, ale přijde mi, že autorka krásně zachytila ten náš ženský mišung v hlavě.
Jeví se to jako typické čtení pro ženy, a proto jsem zvědavá, co na to řekne manžel.
A ten epilog. ....Úchvatné :).

popeluška
31.08.2016 5 z 5

Manželovo tajemství bylo napínavé až do konce ......super čtení...rozhodně doporučuji si přečíst :-)

tess.de.veles
29.08.2016 5 z 5

Myslela jsem, že místo Polly to odskáče Connor.....no, neodskákal...:)

kika 13
27.08.2016 4 z 5

Dobrý děj,ale za ten konec jsem musela nedat pět hvězdiček.
Přečteno jedním dechem a je o čem přemýšlet.
Někdy je lepší nevědět........

wooloong
26.08.2016 4 z 5

Knížka o vině a trestu. Do Dostojevského to má daleko, ale špatná knížka to není. Dobře se četla, postavy sice jednaly a mluvily místy trochu papírově, ale to vyvážilo pár opravdu pěkných okamžiků a myšlenek.

zuzi1162
23.08.2016 5 z 5

Nádherně napsaná kniha. Určitě si od autorky přečtu i něco jiného.

Martasek5
22.08.2016 4 z 5

Po předešlých Sedmilhářkách jsem od teto knihy
neměla moc velké očekávání.. Začátek byl slibný, třetina slabší, ale konec mě dostal. Tato kniha je důkazem toho, že za "blbost" se platí

Joyce24
18.08.2016 4 z 5

Poprvé jsem knihu začala číst a už přes 1.kapitolu se nemohla přenést. Na druhý pokus jsem už byla úspěšnější a knihu přečetla celou a nemohla se od ní odtrhnout, jak mne zaujala. Jako hlavní postavy vystupují tři ženy, jejichž osudy se vzájemně prolínají a konec celého příběhu je velmi zajímavý. Určitě si ještě ráda přečtu další knihy od této autorky.

natkaf
18.08.2016 5 z 5

Tahle kniha si mě získala. Autorka znovu ukázala, že se skvěle vyzná v lidském charakteru a psychologii - ani jedné ženské hrdince jsem nezáviděla její postavení, protože atmosféra z jejich proémů se na mě plně přenášela. Zvraty tu byly tak nečekané, až se mi pokaždé tajil dech. Jak to mohla autorka všechno vymyslet? S tím pro mě souvisí skvělé gradování děje a napětí na konci. Vážně neskutečné! Od Liane už jsem četla Sedmilhářky a proto jsem věděla, že minimálně styl psaní mi ta knize bide sedět. Od té ženské by mě snad bavila i učebnice fyziky. Taky mi přišlo super ozvláštnění v podobě Berlínské zdi. Knihu všem moc a moc doporučuju.

kamiša
15.08.2016

V životě mě žádná knížka \"nepohltila\" tolik, jako právě Manželovo tajemství. Než si nějakou knížku koupím, nejprve si pročtu recenze, většina lidí psala, že prvních 80stran je nezáživných, ale mne naskakovala husí kůže už od 1.kapitoly.
Opravdu vynikající knížka:-)

avalonek
10.08.2016 5 z 5

Naprostá spokojenost.Život každého člověka má své plusy i mínusy.Krásné příběhy ze života,které se mohou přihodit i nám.Má to vše,co má příběh mít.

Raysee_97
31.07.2016 5 z 5

Tři příběhy o lásce, o důvěře, o vztazích, o životě. Všechny, které se propletly tak dobře, že jsem to skoro ani nezaznamenala. Pro mě byla tahle knížka skvělá. Bavilo mě, jak mě donutila přečíst si některé odstavce znovu a zamyslet se 'nad věcí' z jiné strany, z pohledu jiných. A barvité popisování pocitů a myšlenek? Prostě paráda. Na knihu jen tak nezapomenu a směle ji budu doporučovat dále.

PS: Jediné, co mě na knize štvalo, bylo jméno John-Paul ... Příště prosím buď Johna, nebo Paula :D

Hakl54
26.07.2016 5 z 5

Knížka se mi velice líbila. Je ještě lepší než Sedmilhářky. Ze začátku se mi trochu pletly postavy, ale pak jak se děj rozmotával začalo to být přehlednější. Každý hrajeme pro svět okolo nějaké to divadýlko, ale jací jsme opravdu rozkrývá mistrně Liane Moriarty.