Let do nebezpečenstva

Let do nebezpečenstva https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73316/let-do-nebezpecenstva-73316.jpg 4 505 86

Posádka lietadla skolabuje po konzumácii pokazeného jedla. Aj cestujúci, konzumujúci rybu, zápasia o život. Medzi tými, ktorí jedli niečo iné je vyslúžilý pilot, a ten sa v spolupráci s navigačným centrom podujme s lietadlom pristáť...

Literatura světová Dobrodružné Thrillery
Vydáno: , Mladé letá

Flight into Danger , 1958

az007
14.06.2012 4 z 5

Souhlasím s Georginou. Tuto knihu jsem daleko lépe vnímala a vychutnávala jako "rozhlasovou hru" vydanou na cd, namluvenou E. Cupákem, G. Vránovou, J. Adamírou ... To bylo naprosto skvělé, ale jako kniha mě moc nezaujala.

georginaa
09.04.2012 5 z 5

Knihu jsem četla, ale spíše mě uchvátila na cd, mluvená známými herci - Eduard Cupák - bývalý letec, který let zachrání, Gabriela Vránová - coby letuška, Jiří Adamíra - lékař...atd. K poslechu jsem to slyšela už mnohokrát a pokaždé si to vyslechnu až do konce.

laubrino
19.02.2011 2 z 5

Nudné, předvídatelné.

Titi
30.11.-0001 5 z 5

Knihu jsem četla, když mi bylo 15, byla jsem napnutá jak kšandy :) Adamíru s Cupákem bych si ráda poslechla, ale kde pajonku, kde?

Alix
30.11.-0001 3 z 5

Mne kniha trošku zklamala. Zápletka mi připadala nějak moc jednoduchá a vlastně všechno se dalo předpokládat.

pajonek
30.11.-0001 5 z 5

klenot - zpracování několikadílné rozhlasové hry - hlavní role dva mistři mluveného slova - cupák a adamíra - doporučuji