Přetížení

Arogantní a mocná elektrárenská splečnost kontra spotřebitelé energií a ekologické hnutí. K tomu politický extrémismus v jeho patologické podobě - terorizmu. To je dost protikladných zájmů, aby děj románu měl akční až strhující průběh. Také v tomto díle autor potvrzuje v čem je jeho přednost - dokonalá znalost prostředí a lidí i problémů dnešního světa, nenapodobitelné vypravěčské umění....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22667/big_pretizeni-0Ya-22667.jpg 4.1291
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Riopress

Overload, 1977

Kniha Přetížení

Usire

Asi nejslabší kniha Haileyho. Děj ale není tak špatný, je uvěřitelný, jen hlavní hrdina není tak kladný jak jsme zvyklí. Mnoho věcí je platno dodnes, např. zájmy velkých firem vs. ochrana životního prostředí, novinářská senzacechtivost atd.

petulik330

Tato kniha je mě docela sklamala. Mám ráda tohoto autora, ale konkrétně tuto knihu jsem se musela doslova nutit dočíst až do konce.
Pan Hayley má rozhodně lepší knihy než je tato.
U některých pasážích mi i slza ukápla. Jsem hrozná měkota. Kniha opět obsahoval vše na co jsme u něj zvyklí. Nějaké to drama, spletitost lidských osudů a lidské chování v napjatých situaci. I tady lze vidět, že si dal autor tu námahu s obhlídku prostředí.

baji42

První kniha od tohoto mistra románů, která mě trochu zklamala.

Lucie__

Nejslabší kniha od tohoto autora, kterou jsem dosud četla. Několikrát jsem váhala, zda odložit nebo dočíst. Dočetla jsem, ale velmi slabé to bylo až do konce. Většina postav v knize bláznivé nebo jak je nazvat. Části knihy s postiženou ženou úplně zcestné, dle mého názoru. Přidala bych se k hodnocení níže "odpad", ale vzhledem k tomu, že mám autora docela ráda jednu hvězdičku dávám.

Yukon777
07. březnaodpad!

Rád by som dal menej než jednu estrell, keby sa dalo. Je to taký stokaliterárny odpad, že na to škoda slov. Nevadilo by to, keby tam nebol podpísaný Majster. Zošalel? Mal skrat v rozvodni? Čo za egomaniacku sr ačku bez znalosti problematiky, zato s nepríčetným kopulovaním v králičej frekvencii, ešte aj s ochrnutou holkou, to napísal? Mal som to z knižnice. Keby bola moja, podložil by som ňou nohu stola v krčme.

archivářka115

Čekala jsem od ní víc. Zklamala mě

Rapeh

Zajímavý příběh napsaný se znalostí prostředí,mého oblíbeného autora

Paris2000
16.10.2020

Od takového autora u kterého jsem vždy nemohla knihu odložit, je tato kniha za mě nejméně působivá napínavá.

Když to srovnám Let do neznáma, Penězoměnci...