Spouštěč

Spouštěč https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240899/bmid_spoustec-mxb-240899.jpg 4 478 151

Kdo se bojí Černého muže? Případ zneužívané pacientky se pro psychiatričku Ellen Rothovou stává noční můrou. Žena tvrdí, že ji pronásleduje Černý muž, a krátce nato beze stopy zmizí. Při pátrání se cílem neznámého přízraku stává i Ellen. Při šíleném závodu o čas je ve hře život lékařky i její pacientky. Psychiatrička stále hlouběji zabředá do labyrintu strachu, násilí a paranoie. A čas na splnění ultimáta co nevidět vyprší…... celý text

Horory Romány Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Trigger , 2009

dominika2585
19.04.2016 5 z 5

Opět další skvělá kniha od Dorna s dokonale promyšleným příběhem. Důvěrně známé prostředí lesní kliniky, s velmi sympatickou doktorkou Ellen. Opravdu skoro do samého konce jsem čekala kde se objeví ona zmizelá pacientka, a výsledek mě opravdu šokoval. Výborný thriller! :)

Didi15
19.04.2016 5 z 5

Přečteno v řádku pár hodin. Wulfa mám moc ráda. Skvělý příběh , i když jsem v půlce už tušila pravděpodobný výsledek . Dávám plný počet, nemohu jinak .

katerina5544
17.04.2016 5 z 5

Já jsem z knihy nadšená, přečtená za pár hodin, jedna z nejlepších co jsem kdy četla! Napínavá, téma psychiatrické kliniky super, navíc autor ví o čem mluví, spousta informací o psycho poruchách, no prostě bomba! Navíc je příběh lidský, smutný a v životě by mě nenapadl .... doporučuji!!!

Stresor
10.04.2016 5 z 5

Konečně jsem trefil do černého, hodně dobrá kniha. Nemůžu jinak než jí doporučit a dávám plný počet!

maxx
08.04.2016 5 z 5

Kniha mě ohromila a má zajímavý zvrat.... doporučuji přečíst je to strhující a napínavý děj ....

Tynule
15.03.2016 5 z 5

Super, knihu jsem četla se zatajeným dechem od začátku do konce. Doporučuji, nejlepší kniha co jsem četla

Joges
06.03.2016 4 z 5

Škoda, že Knižní klub nevydával knihy Wulfa Dorna popořadě. Zatím co druhá a třetí kniha z prostředí německé psychiatrické kliniky mě napínala a bavila, první kniha ze série (vyšla teprve nedávno), už tak dechberoucí nebyla. Autor se poprvé zřejmě inspiroval bratry Grimmovými, protože tohle byl takový „zločin v říši pohádek“ - dobře napsaný, ale méně uvěřitelný. Například začátek a záver byl zajímavý a dobře vymyšlený, ale než jsem se k závěru dostal, prokousával jsem se fantasmagoriemi, které moc nebavily. K Dornově prvotině jsem však shovívavý a ubírám jen pouhopouhý bod. Vyjde li další pokračování, určitě si ho nenechám ujít.

kosilka
03.03.2016 5 z 5

Velmi zdařilá kniha. Četla se krásně po celou dobu a po celou dobu si také uchovala napínavost. Zpočátku mě mátla a hlavou se mi honily nejrůznější teorie o tom, jak ten celý příběh může být, ale s postupujícím časem a kapitolami jsem už byla o něčem přesvědčenější a přesvědčenější. Detaily, které celý příběh doplnily, jsem byla překvapená. Je to opravdu silný příběh, se kterým lze jen soucítit. Ale pro čtenáře opravdu zážitek a pěkně napsané, příběh zaujme, baví, prožíváte s ním všechny možné emoce. Super!

Michaela01
02.03.2016 5 z 5

Kniha je naprosto úžasná.Dokáže čtenáře přímo vtáhnout do děje a konec je ohromě překvapivý.
Opravdu doporučuji! :)

Beky
09.02.2016 5 z 5

Oceňuji opět originalitu příběhu autora ... Dokonale napínavé a strhující s překvapujícím koncem, jak je u Wulfa Dorna zvykem. :)

Christianina
23.01.2016

Knížka se mi moc nelíbila, je to takové velmi zmatené. Kolikrát to nedává vůbec smysl. Ze začátku je to fajn, ale konec je chaotický a špatně promyšlený.