Spouštěč

Spouštěč https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240899/bmid_spoustec-mxb-240899.jpg 4 478 151

Kdo se bojí Černého muže? Případ zneužívané pacientky se pro psychiatričku Ellen Rothovou stává noční můrou. Žena tvrdí, že ji pronásleduje Černý muž, a krátce nato beze stopy zmizí. Při pátrání se cílem neznámého přízraku stává i Ellen. Při šíleném závodu o čas je ve hře život lékařky i její pacientky. Psychiatrička stále hlouběji zabředá do labyrintu strachu, násilí a paranoie. A čas na splnění ultimáta co nevidět vyprší…... celý text

Horory Romány Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Trigger , 2009

Aaliyan
13.08.2016 5 z 5

Jsem neskutečně ráda, že jsem našla odvahu si tuto knihu na doporučení kamarádky přečíst. Čtivé, napínavé, dobře napsané. Sice jsem se občas bála, ale ono to asi není na škodu :-) Každopádně inteligentně a kvalitně napsaná kniha s dobrým dějem.

Bella09
04.08.2016 5 z 5

Super, kniha se mi moc líbila. Už mám koupené další od autora.

maličkán
01.08.2016 5 z 5

Tak tomu se říká psycho. Zase povedený příběh od mého oblíbeného autora. Nedá se dát méně jak 5 hvězd.

anoti
26.07.2016 5 z 5

Velmi zajímavé čtení.

škwor
24.07.2016 4 z 5

Musela jsem dvakrát číst rozuzlení, abych to nějak vstřebala... Spíš než thriller je to takový psycho.. První polovina knihy byla super. Napínavá, měla spád... Ale to rozuzlení mi přišlo opravdu překombinované, bláznivé, čekala bych od toho něco trochu jiného, ale celkově kniha nepůsobí špatným dojmem a uvidím, co přinesou další díly. :)

milunka21
18.07.2016 5 z 5

Nejlepší z Dornových knih.Jen nechápu proč u nás vyšla jako třetí když v originále vyšla jako první :-D

Hella
14.07.2016 3 z 5

Jééé, to nééé. To rozuzlení a celý konec mělo vypadat jinak. Připadám si podvedená, no fakt :-).

limetka2008
03.07.2016 4 z 5

Konečně zase dobrý psychthriller - autorovi se podařilo mistrně navodit mrazivou hrůzu bez litrů krve, kyblíků střev a podobných oblíbených "severských" nechutností. A konec celkem nečekaný, všechno hrálo do noty spíše druhé možnosti.

vladka1695
01.07.2016 3 z 5

Příběh knihy jako takový, nebyl nic vyjímečného, podobné zápletky už jsem četla několikrát a myslím, že není těžké něco takového vymyslet. Ani jsem neměla pocit, že bych se od knihy nemohla odtrhnout, nebo musela číst místo spánku. Jediné, co stálo za to, byl závěr knihy - opravdu zajímavý a velmi překvapivý. Takže lepší průměr - ale četla jsem i lepší.

PeM
18.06.2016 5 z 5

Můžu říct, že i pro mě byla zatím tato kniha od tohoto autora TOP. Dočetla jsem před pár dny a pořád ve mě zůstává velmi silný dojem. Doporučuju!

tomas2582
09.06.2016 5 z 5

Pro mě zatím nejlepší Dornova kniha. Perfektně promyšlený psychologický thriller, kde se jasně ukazuje, že je zatraceně výhoda být psychiatrem a spisovatelem zároveň. U mě nechybí v oblíbených spisovatelích.

happy-smile
07.06.2016 4 z 5

Velmi dobře napsaná knížka. Chvíli si myslíme, že se událo nějaké spiknutí, chvíli zase, že doktorka je vyšinutá. Tam a zpátky a pořád úplně nevíme, jak je to doopravdy... Napínavé od začátku až do konce. Už se těším na další Dornovy knížky.

rene6927
29.05.2016 5 z 5

Skoro jsem i zapomněl jít do práce, jak mě tak kniha dostala, svázala a nepustila.
Spouštěč si u mě právem zasluhuje zařazení do mých TOP nejlepších knížek.

sgjoli
28.05.2016 5 z 5

Spouštěč byl mým prvním seznámením s Wulfem Dornem a jsem skutečně ráda, že jsem se nakonec odhodlala k tomu, abych se do knihy pustila. To byla naprosto neskutečná jízda!
Hlavní hrdinka byla skvěle vykreslená a její osud byl výborně popsaný. A ten zvrat v jejím životě jsem opravdu nečekala! Pro mne to bylo naprosto strhující a výborně popsané a detailně propracované! Celá kniha je čtivá, akční, napínavá, nenechá vás ani na chvilku vydechnout. Pořád se zde něco děje a je to napsané tak chytlavě, že se od čtení prostě neodtrhnete. Wulf Dorn rozhodně ví, jak zaujmout a napínat své čtenáře!

haWranka
22.05.2016 4 z 5

Velice dobrá kniha, kdy člověk od začátku do konce neví, co je pravda, co jsou jen představy. Která postava je kladná, která je záporná, která je skutečná... Navíc atmosféra je velmi temná, chladná. Měla jsem rozporuplné pocity, což ale nijak nesouvisí s kvalitou románu. Určitě si od Dorna přečtu ještě něco.

Rodaw
10.05.2016 5 z 5

MILUJU WULFA DORNA!!!
Jeden z nejlepších autorů thrillerů..
Jeho knihy jsou podle mě tím nejlepším, co může fanda temných příběhů číst!!:)

jindra13
05.05.2016 5 z 5

Opravdu vynikající kniha, všem vřele doporučuji, četla se jedním dechem.

olcab
04.05.2016 5 z 5

Vynikající kniha, psychologicky propracovaná. Autor si se mnou pěkně hrál, stále jsem tápala, kdo je pachatel. No a to nejlepší nakonec. Konec knihy jsem přečetla jedním dechem, rozuzlení příběhu bylo šokující. Těším se na další autorovu knihu.

handlovas
29.04.2016 5 z 5

Paradní kniha, přečetla jsem ji jedním dechem. Rozuzlení mně překvapilo, vždycky mě poteší, když me autor oblbne :-)

gad
26.04.2016 4 z 5

Od tohoto autora moje první přečtená kniha. Skvělé čtení. Přestože jsem tušil, jak se asi věci mají, stále jsem byl napjatý, co bude dál. Doporučuji. :-)