Spouštěč

Spouštěč https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240899/bmid_spoustec-mxb-240899.jpg 4 478 151

Kdo se bojí Černého muže? Případ zneužívané pacientky se pro psychiatričku Ellen Rothovou stává noční můrou. Žena tvrdí, že ji pronásleduje Černý muž, a krátce nato beze stopy zmizí. Při pátrání se cílem neznámého přízraku stává i Ellen. Při šíleném závodu o čas je ve hře život lékařky i její pacientky. Psychiatrička stále hlouběji zabředá do labyrintu strachu, násilí a paranoie. A čas na splnění ultimáta co nevidět vyprší…... celý text

Horory Romány Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Trigger , 2009

NymphMaeve
19.04.2018 4 z 5

Polovina knihy celkem nudná, i když jsem se sem tam trochu bála, prostě jsem čekala víc. Poslední třetina naprosto nabytá informacemi, všeobjasňující a tu jsem četla na jeden zátah, prostě jsem nemohla přestat. Proto 4/5, kdyby ta druhá polovina nebyla taková, jaká byla, dala bych mnohem méně.

Lenka40
07.04.2018 5 z 5

Tak tuhle knihu jsem si prostě užila od začátku do konce. Napínavá ,čtivá a řádně psycho . Musím říct , že si určitě pořídím další knihy od Wulfa Dorna a doufám ,že budou stejně úžasné jako Spouštěč.

SimonaP
02.04.2018 2 z 5

No nic moc, jak to asi je mě napadlo v půlce knihy a zbytek už mě nebavil...

kaja3190
27.03.2018 3 z 5

Čekala jsem něco více hororového, ale kniha mě překvapila a bavila mě.

Kyioko
25.03.2018 5 z 5

Kniha mně velmi upoutala, nejprve jsem si myslela že jde o slendermana a pak se to mi to vyvrátilo. Úžasné čtení doporučuji si tuto knihu přečíst!

Evišťátko
21.03.2018 5 z 5

Vynikající děj, napínavý od začátku do konce a jsem ráda, že jsem neviděla film a po pravdě ani o to nestojím. Protože ač námět je jistě skvělý, myslím si , že zážitku z knihy by se těžko vyrovnal.

mulder
18.03.2018 4 z 5

Nebyla to špatná kniha, určitě si najde spoustu spokojených čtenářů, ale nečetla se moc dobře, neměla pro mě potřebné napětí a spád.

lenkaabooks
17.03.2018 1 z 5

Zvládla jsem 140 stran a končím. Kniha mě jakkoliv nezaujala, styl psaní mi nesedí, mráz po zádech necítím, vlastně z knihy necítím nic. Nerada odkládám nedočtené knihy, ale tohle fakt ne.
Přečetla jsem si vesměs pochvalné komentáře a znovu knihu otevřela. Prolétla jsem zbytek stránek a ... Kdyby se zápletky ujal někdo jiný, mohla z toho být dobrá kniha. Takže 1* za snahu.

KuroHaru
16.02.2018 4 z 5

Velmi originální a neotřelá zápletka, napínavý děj. Místy docela psycho.
Přesto mi to při čtení někde drhlo, řekla bych, že to bylo dáno tím, jak je kniha napsána, prostě to tak úplně hladce a čtivě neplynulo, jak to mám ráda. Ale možná je to jen můj subjektivní dojem.
Kvůli originalitě si však zřejmě přečtu i další autorovy knihy, které se taky tváří jako pořádné psycha.

Zoy
15.02.2018 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila, dá se říct, že jsem ji přečetla jedním dechem. Je hrozné, co se může dít v podvědomí člověka z traumatu, které zažil v dětství, či dospívání. Lidská mysl bude vždy neprobádaná oblast, už jen proto že jsme každý jiný a na každého člověka působí stres jinak. Samozřejmě si myslím, že byla místa v knize, kdy to už bylo trošku přestřelené

JitkaHambi
13.02.2018 2 z 5

Mám ráda knihy i filmy z psychiatrických léčeben, líbí se mi ponurá atmosféra a tak jsem tuto knihu prostě musela mít!A takové velké zklamání.Žádné napětí, prostě nic.Co to jako mělo být?Přišlo mi to celé divné, chvílema jsem i přeskakovala stránky a byla jsem ráda, když jsem byla konečně u konce knihy.Toto opravdu ne :-(

efka.saf
03.02.2018 4 z 5

Pozor SPOILER!

Na knihu jsem se zpočátku velmi těšila. Již před nějakou dobou jsem četla od tohoto autora Mrazivé ticho a ačkoliv děj si již skoro nevybavuji, pořád si pamatuji to nadšení, které mě po dočtení zaplavilo. Toto nadšení se zde nedostavilo, i když knihu i tak považuji za zdařilou.

Ráda si pročítám komentáře od ostatních čtenářů, než sáhnu po nějaké knize a sem tam mi nevadí ani nějaký ten spoiler, ale čtenářce Ainslee se bohužel podařilo vyzradit v jedné větě celou podstatu zápletky a to mě tentokrát asi hodně ovlivnilo. Bylo mi skoro až nepříjemné číst a zároveň vědět. Samozřejmě i tak mi autor připravil na závěr moc dobře vystavěný příběh a ještě nějaké to překvapení navíc, ale bohužel to asi moje celkové hodnocení ovlivnilo.

Varování č. 2 SPOILER!
Ale i přes zajímavé vyústění příběhu mi chybělo větší osvětlení např. Elleniných zranění. Suma sumárum, pěkné 4 hvězdy.

akdar72
30.01.2018 5 z 5

Zajímavé, z psychiatrického pohledu jistě možné, ovšem laikovi to celé připadá neskutečné...

i.stefany
02.01.2018 4 z 5

Tak tohle tedy byla jízda. Napínavý psychothriller z prostředí psychiatrické kliniky. Skvěle popsané postavy, uvěřitelné dialogy, bravurně vykreslené emoce, díky nimž je napětí udržováno až do samého konce. Vše promyšleno do nejmenšího detailu.

ivana1975
29.12.2017 4 z 5

Pani... Super kniha... Velmi dobre sa cita a hlavne sa mi velmi pacilo, ako vas autor nechava v napätí do poslednej chvile.

Ainslee
21.12.2017 5 z 5

Knihy z prostředí léčeben miluju, takže se mi ani tahle nevyhla. Vyústění zápletky mě zklamalo, čekala jsem trochu něco jiného. Ale kniha byla napínavá od začátku do konce, četla se skoro sama a chvílemi mě až mrazilo což se mi často nestává. Kniha splnila účel, oprávněně zasluhuje čtyři hvězdičky.

Květ
04.12.2017 5 z 5

Zdařilý psychothriller s prvky hororu, který jsem přečetla jedním dechem. Svižný, akční, čtivý, ani chvíli jsem se nenudila. Kdo se chce trochu bát a užít si napětí, můžu doporučit. Ke konci už sice jde vytušit závěr příběhu, nicméně knížce to na kvalitě neubírá.

pavlis38
19.11.2017 5 z 5

Kniha mě dostala, ze začátku jsem se nemohl začíst, ale konec mě úplně pohltil.

Apanka
23.10.2017 4 z 5

Moje první setkání s autorem a jsem překvapená. Krásný psychothriller, který až tak moc nešokuje, ale pěkně se čte. Ten konec, mám dojem, že sem i brečela, nebo mi bylo aspoň smutno...

intelektuálka
17.10.2017 4 z 5

Tohle je náročný psychothriller. Nenechávejte v sobě spát trauma minulosti, spouštěč vás může vrátit zpátky! Napínavé!