Spouštěč

Spouštěč https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240899/bmid_spoustec-mxb-240899.jpg 4 478 151

Kdo se bojí Černého muže? Případ zneužívané pacientky se pro psychiatričku Ellen Rothovou stává noční můrou. Žena tvrdí, že ji pronásleduje Černý muž, a krátce nato beze stopy zmizí. Při pátrání se cílem neznámého přízraku stává i Ellen. Při šíleném závodu o čas je ve hře život lékařky i její pacientky. Psychiatrička stále hlouběji zabředá do labyrintu strachu, násilí a paranoie. A čas na splnění ultimáta co nevidět vyprší…... celý text

Horory Romány Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Trigger , 2009

Calibra
13.02.2017 5 z 5

Super kniha, četla se úplně sama. Několikrát jsem si myslela, že teď, teď už to vím, jak to je, kdo to je, ale vždy vedle, jak ta jedle! Velmi se mi líbilo, kdy byl popisován pohled prostoduchého Haralda, takhle to asi takoví lidé mají.

Smiley96
12.02.2017 5 z 5

Jedním slovem Perfektní! Tedy alespoň za mě. Jsem fanoušek těchto témat. Napínavé od začátku do konce. Rozuzlení dokonalé. Popis emocí a postav na jedničku. Knize prostě nemám co vytknout. Pouštím se s chutí do dalšího dílu.

tomai
09.02.2017 3 z 5

No nevim

JustWomen
06.02.2017 5 z 5

Nečekaně dobrý psychotriller, nemám moc ráda dětské postavy v hororech a thrillerech, ale tady to jinak nešlo. Překvapivý závěr, zase něco jiného než všechny ty severské masakry.

AnetHol
05.02.2017 5 z 5

Moje první kniha od tohoto autora, dokonce i první kniha tohoto "psycho-typu".... a rozhodně né poslední :) Knížka je čtivá a napínavá. Bavila mě od začátku až do konce. Doporučuji!!!

Nagadir
01.02.2017 4 z 5

První poloviny knihy byla vynikající a vyloženě mě vtáhla do děje! Bylo to napínavé, tajemné, ale pak to všechno šlo to kopru...

Avenikolas
22.01.2017 5 z 5

Napínavé čtení. Jsem ráda, když mě autor dokáže zmást. A pani Dornovi se to podařilo na jedničku.

wesulle
08.01.2017 5 z 5

Naprosto skvěle napsané. Napínavé od začátku až do konce.

Blaufik
14.12.2016 5 z 5

Tak tohle byl naprosto skvostný psychologický thriller. Hlavní hrdinka Ellen byla skvěle vykreslená. Ani na chvíli jsem se při čtení nenudila, ba naopak, byla jsem strašně zvědavá, jak to vše dopadne. Autor si se mnou krásně hrál a já mu to věřila.

kamolka
02.12.2016 5 z 5

Naprosto úžasná kniha!!! Takhle dobrou dějovou zápletku už jsem dlouho nikde neviděla. Tak půlka knihy se vydává jednou dějovou linií a pak najednou přijde obrovský dějový zvrat a všechno, co jste si dosud mysleli je v tahu :D Moc doporučuji

Princezna22
01.11.2016 5 z 5

Wow!!! Naprosto wow!! Od knihy jsem se nemohla odtrhnout,jak mě pohltila... Prostě wow.. Sice jsem docela odpadla dej jak skončí ale nevadí i tak mě kniha dost překvapila.. Wow,wow wow..

Danago
19.10.2016 4 z 5

Skvělý thriller. Celou dobu udrží čtenáře v napětí. Jak sem začala číst , tak sem knihu neodložila dokud sem ji nedočetla. Závěr mě překvapil a šokoval. Je to rozhodně nejlepší z Dornových knih.

Ella188
05.10.2016 1 z 5

Neskutečně překombinované, že už to více snad ani nešlo... Od poloviny mě kniha nebavila a poslední stránky jsem jen přelítla, abych se dostala ke konci.
Nudný styl psaní, klišé a rádoby šokující věty typu: "Ale nebylo tomu tak....."

vladi5753
28.09.2016 5 z 5

První moje kniha od tohoto spisovatele :)
zaujal mě natolik,že jsem si ihned objednala a koupila i další dva díly.
Jsem moc ráda,že mi kamarádka,takto ukázala a představila dalšího spisovatele,
o kterém jsem i přes mé houfně přečtené knihy z různých témat,neměla ani zdání.
Teď už se budu těšit na to,až zas vydá něco dalšího.
Jsem víc než spokojená a Spouštěč,dokázal ve mě vyvolat živé scény z filmů,
z kterých běhá mráz po zádech,jen když vidí staré budovy psychiatrických klinik
a dřívějších metod,tzv ničení lidí k ještě většímu šílenství.
Měla jsem dnes neklidné spaní,tkž efekt knihy co do celkového příběhu,zabral u mě na 1000%.

Jitkarka
17.09.2016 5 z 5

Tak to bylo počteníčko, jedním slovem bomba. Super thriller, trochu horor, bezva děj a mega překvápko na konec.. Doporučuji.

petrzel
12.09.2016 5 z 5

Výborná kniha ,výborný děj.

Adelka123456
10.09.2016 5 z 5

Kvalitní psychothriller s prvky romantiky i hororu. Bavilo mě to od první stránky a konec jsem absolutně nečekala. Pecka, doporučuji.

sandra292
17.08.2016 4 z 5

Nevim....zacatek super napinave,strhujici tesila jsem se jak to vse dopadne konec me zklamal mam totiz dve varianty zaveru.nejlepsi je od Dorna stejne temne silenstvi

Lenka40
16.08.2016 5 z 5

Tak tuhle knihu jsem si prostě užila od začátku do konce. Napínavá ,čtivá a řádně psycho . Musím říct , že si určitě pořídím další knihy od Wulfa Dorna a doufám ,že budou stejně úžasné jako Spouštěč.

kaka
15.08.2016 3 z 5

Já nevím...díky tomu, jak knihu všichni chválí, jsem čekala bombu. Můžu ale říct, že konec jsem vytušila tak kolem 90. strany....bylo to tak překombinované, že jsem si říkala, ta ženská je blázen! :D :D :D Nebyla špatná, to ne...Ale zase takový "odvaz", jak tu někteří líčí, to podle mě teda nebyl.