Nové vyhlídky

Nové vyhlídky https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/513510/bmid_nove-vyhlidky-X5Q-513510.jpg 4 332 74

Láska z Green Valley série

Když se Annie po těžké nehodě probouzí z kómatu, musí se spoustu věcí naučit od začátku. A to nejenom takové věci jako je chůze a psaní, ale musí se naučit především zase žít. Annie se chce co nejrychleji vrátit ke své práci automechaničky v dílně, kterou vede spolu s tátou v městečku Green Valley. Idylické prostředí Skalistých hor si ovšem jako svůj úkryt před novináři vybral i Cole Jacobs, seriálová hvězda Netflixu, která se tu především užírá nudou. Annie se pustí do zkoušení vánoční Betlémské hry, aby tak zachránila letní tábor pro děti, a Cole Jacobs se jí připlete do cesty jako pomocný režisér. Ti dva se ovšem nemůžou v ničem shodnout a Annie je o tolik jiná, než všechny ostatní ženy, které Cole doposud poznal. Najdou spolu vůbec někdy společnou řeč, nebo pochází z až příliš odlišných světů?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

New Horizons

Karina_
18.09.2023 5 z 5

Po dočtení třetího dílu jsem se bála, co s Annie bude, tohle jsem ovšem nečekala, propojení postav a dějů v Green Valley naprosto žeru. Tenhle díl mě chytil za srdíčko.
Typicky romantický příběh, klasická romantická zapletka, ale čtení neskutečně krásné.

Lucie.285
12.09.2023 5 z 5

Opět neuvěřitelně krásný, romantický příběh. Chemie mezi hlavními hrdiny byla perfektní a tento a první díl řadím na stejnou úroveň. Opět nám autorka nedopřála epilog a myslím, že konec si ještě jednu kapitolu zasloužil. Ale jinak to byl krásný čtivý příběh. Automechanička Annie se snaží znovu žít, tak jako před nehodou. Je to nesmírně sympatická holka, která si v životě prošla nejednou překážkou. A potom tady máme Cola, filmovou hvězdu, která se vrací po lehkém skandálu do Green Valley. Jejich první setkání nemělo chybu. Annie obdivuje a fotí si Colovo auto, aniž by věděla komu patří a Cole si nadutě myslí, že si dělá fotku jeho. Hlavní hrdina byl vtipný, sebevědomí, dobrák a jak se o Annie staral potom, co se dozvěděl o její nehodě, bylo krásné. Moc příjemný romantických příběh, bez větších dějových zvratů. Budu se těšit na další díl a doufám, že nám autorka nabídne příště delší konec. V tomto díle se opět potkáváme s postavami z předešlých dílů, což bylo opět moc příjemné, ale u nich se žádný posun nekoná, bylo by hezké si přečíst alespoň nějaký náznak ve vývoji jejich vztahů, když epilogy Lilly nepíše :). Za mě doporučuji.

Sarah11
05.09.2023 4 z 5

Příběhy z Green Valley jsou už zkrátka taková sázka na jistotu, když si chcete přečíst něco milého, oddechového s hřejivou atmosférou. Myslím, že Lena a Ryan stále zůstávají mými favority, ale Annie a Cole a pošťuchování mezi nimi bylo taky skvělé. Ocenila jsem, že se v příběhu vyskytují postavy z předchozích dílů a můžeme nahlédnout i do jejich životů.
Za jediný mínus považuji konec, který mi oproti zbytku knihy přišel dost uspěchaný a useknutý.

badliar_id
04.09.2023 5 z 5

Tohle byl za mě zatím nejlepší díl.. Annie a Cole mi neskutečně sedli a jejich příběh mě bavil nejvíce. Nebyla ani jedna chvíle kde by mě to nebavilo, ještě jsem schválně čtení prodlužovala, protože jsem nechtěla aby to skončilo :(..
Vážně doporučuju..

Ketfl
28.08.2023 4 z 5

Tato autorka je již taková sázka na jistotu, když si chcete užít pěkný, milý a odpočinkový příběh. Rozhodně neočekávejte žádné přehnané drama a emoční vypětí, ale příběh plný pohody, který se odehrává v idylickém prostředí Skalistých hor. Na každém příběhu je hezké, že se také potkáváme s postavami z předchozích dílů, takže čtenář vidí, jak se jejich životy vyvíjí dál. Příběh Annie a Colea se mi moc líbil. Obě postavy byly sympatické, se zajímavými životními příběhy. Musím říct, že tento díl mi přišel i poměrně dost žhavý, protože chemie mezi Annie a Colem byla zatím jedna z nejlepších z celé série. Jen je škoda, že to celé trochu shazuje takový ten německý styl psaní a také to, že i když autorka zvolila starší postavy (věk kolem 25 let), tak to stejně píše pro mladší čtenáře. Díky tomu to působí, jako by hlavní hrdinové byli puberťáci a ne dospělí. V knize bylo také pár zvláštností, nad kterými jsem kroutila hlavou, přesto jsem si ale čtení užila. Wow efekt se sice nedostavil, ale i tak mi čtení vykouzlilo úsměv na tváři. Já prostě tohle malé horské městečko a jeho obyvatelé můžu. Hodnotím 4/5 a těším se na případné další díly.

IG: @vnimej_svet_knih

houdkic
25.08.2023 5 z 5

Opet fantasticky dil se skvelymi postavami, kdy je muzeme vnimat z trchu jineho pohledu. Za me osobne jedna z nej serii.

Hatshepsut
23.08.2023 4 z 5

Poklidná romantická linka ze skalistých hor v Green Valley. Je to pohodové čtení, kde si připomeneme toto krásné prostředí a známé postavy, které zde žijí. Přibývají nové lásky a přátelství. Série si drží svoji laťku. Není to nic akčního ani kdoví jak emočního, ale je to milé počteníčko, které potěší.

michaela5515
22.08.2023 4 z 5

Je to jako bych se vracela do známého města za známými a přáteli. Tohle ve mně Green Valley vyvolává. Příběh Annie a Jakea je třešničkou na dortu celé série a jsem moc ráda, že jsem se do toho pustila. Jsem ráda, že nám autorka poskytla samotný příběh Jakea a že víme, jak se Annie vypořádala s následky nehody. Srdcovkou pro mě zůstává Lena a Ryan.

Klaton
21.08.2023 4 z 5

Kniha se četla hezky, příběh i Annie a Cole jsou sympatičtí, člověk si je oblibi, ale tentokrat mi to přišlo malinko slabší proti ostatnim dílům

Ka.Kubi
18.08.2023 5 z 5

Čtvrtá kniha ze série z Green Valley a opět parádní čtení :)

nicola6627
18.08.2023 5 z 5

Nejlepší ze série

Drahuska12
17.08.2023 5 z 5

Jako každá kniha od této autorky byla i tahle perfektní. Nejraději bych se sama do Green Valley přestěhovala, aby i mě potkal nějaký takový romatický příběh.
Všem opravdu moc doporučuji . A já jen doufám, že vyjde další díl .:-)

klarka009
15.08.2023 5 z 5

Moji nejoblíbenější romantickou sérií se stala stoprocentně Láska z Green Valley Po každém přečteném dílu ji miluju víc a víc. Autorka dá dohromady vždy krásný příběh, který protne ještě krásnějším prostředím a super humorem. Stránky zase ubíhaly pod rukama neskutečnou rychlostí. Zatím u mě stále vede první díl Nové začátky, ale tento je hned v závěsu za ním, protože Cole s Annie spolu byly skvělý :)

evineckY
11.08.2023 5 z 5

Vůbec nechápu, proč jsem se do této série nechtěla pustit
je to 4 příběh, ale přitom můj první.
Krásná kniha z nádherné přírody -Skalnaté hory, někdy označované
také jako Skalisté hory - Rocky Mountains je pohoří, respektive řada
horských pásem, na severozápadě Severní Ameriky.
Příběh o tom, že herecká hvězda nemusí být děvkař a umí milovat.
Člověk po vážné nehodě se nesmí vzdát jako Annie a musí mít chuť do života.
Opravdu pěkná kniha a i když jasně víte, kam děj směřuje,
není tady nic plochého. Doporučuji.

Tehdy jsi mě znal deset vteřin.
Věděl jsem to po pěti.

Šokovaně jsem vytřeštila oči. Se mnou
Jenom jestli budeš chtít, řekl rychle. Nemusí to být hned.
Ušklíbl se. Předtím se ještě musím naučit vynášet odpadky.

Dellphi
09.08.2023 4 z 5

Tuhle sérii mám ráda. Autorka si drží svůj osobitý styl, a přesto je každý díl originál. První díl za mě sice stále vede, ale i tak to bylo pěkné. Romantická linka plynule běží bez větších problémů, opětovně se setkáme s hrdiny z předešlých dílů, a hlavně s městečkem, kde se mají všichni rádi a vzájemně si pomáhají. Popis divadelní hry a její moderní verze je takový super bonus :-) Rozhodně doporučuji!

havrmoni
08.08.2023 4 z 5

Za mě vede stále druhý díl. Jinak taková oddechovka se starými známými.

Banni37
06.08.2023 5 z 5

Návrat do Green Valley je už pro mě spjatý s takovou hřejivou dávkou nostalgie. Stejně jak zahřeje první sluneční paprsek barevného podzimu, nebo když zastudí první sněhová vločka. Idylické, uklidňující a ach tak romantické! K té dokonalé souhře se vždycky s radostí vrátím.

terikus
05.08.2023 5 z 5

Na Colea jsem se těšila už od druhého dílu a nezklamal mě. Miluju tuhle sérii a už se těším na Sama!

sabiburesova
03.08.2023 5 z 5

Je možné tuhle sérii milovat každou knihou víc a víc ?

veronika4937
01.08.2023 5 z 5

Do série Láska z Green Valley jsem se naprosto zamilovala už při čtení prvního dílu. A jsem moc ráda, že ani čtvrtý díl mě nezklamal. Nemůžu říct, že by příběh byl nějak originální, ale způsob, jakým autorka popisuje hate-to-love vztah Annie a Colea mě prostě hrozně baví. Ale není to jen o jejich vztahu. Miluju atmosféru tohohle městečka. Vždycky se těším, až se tam zase vrátím a potkám se se starými známými. Jo, asi je to ujetý, ale přesně takhle se pokaždé cítím.

Nové vyhlídky jsou jednohubka, kterou sloupnete za chviličku a pak vám bude hrozně líto, že už to skončilo. Doporučuji všemi deseti a nezbývá mi než čekat na další díl.

Lilly Lucas
německá, 1987