Nové vyhlídky

Nové vyhlídky https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/513510/bmid_nove-vyhlidky-X5Q-513510.jpg 4 332 74

Láska z Green Valley série

Když se Annie po těžké nehodě probouzí z kómatu, musí se spoustu věcí naučit od začátku. A to nejenom takové věci jako je chůze a psaní, ale musí se naučit především zase žít. Annie se chce co nejrychleji vrátit ke své práci automechaničky v dílně, kterou vede spolu s tátou v městečku Green Valley. Idylické prostředí Skalistých hor si ovšem jako svůj úkryt před novináři vybral i Cole Jacobs, seriálová hvězda Netflixu, která se tu především užírá nudou. Annie se pustí do zkoušení vánoční Betlémské hry, aby tak zachránila letní tábor pro děti, a Cole Jacobs se jí připlete do cesty jako pomocný režisér. Ti dva se ovšem nemůžou v ničem shodnout a Annie je o tolik jiná, než všechny ostatní ženy, které Cole doposud poznal. Najdou spolu vůbec někdy společnou řeč, nebo pochází z až příliš odlišných světů?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

New Horizons

Pája699
14.11.2023 5 z 5

Nádherný příběh Colea a Annie...rozplývám se ještě teď :-)

Skalisté hory....Green Valley tak to je moje srdcovka...tady jsem prostě doma :-)

Děj nabitý a krásný. Knihu jsem přečetla na lusknutí prstů. Sotva jsem se do čtení ponořila, hned byl konec. Tam mám ale zdvyžený prst :-D na mě zbytečně uspěchaný.....pár stránek navíc by si konec ještě zasloužil a snesl.

Nemůžu se dočkat dalšího dílu....doufám, že se dočkáme brzy .-)

Peetullka
12.11.2023 4 z 5

Miluju Green Valley a jeho obyvatele. Jako u předešlých dílů, čte se samo a svižně. Jen mě překvapil, podle mě, uspěchaný konec.

Dom95
05.11.2023 5 z 5

Každá kniha z této série je kurz rychločtení. Opravdu příjemné napsané, krátké kapitoly. Zápletky jsou sice jasné od prvních kapitol, ale tím si přeci nebudeme kazit zážitek ze čtení :-) Těším se na další díl :-)

SoňaF
30.10.2023

Romantika, vtip a krásná příroda. Tahle série je jedna z mých nejoblíbenějších. Už teď se nemohu dočkat dalšího dílu ve Skalistých horách.

Kacased
22.10.2023 5 z 5

Čtivé, hezké, milé, romantické. Nebylo to tak vtipné jako předchozí díly. Ale přesto se to moc hezky četlo. Betlémskou hru bych hrozně ráda viděla. Byl to moc hezký nápad, který se mi zalíbil až na konci knihy. Jsem zvědavá zda bude série pokračovat. Těším se na další knihu autorky.

Ála1968
18.10.2023 5 z 5

Celá tahle série je úžasná.Jsem ráda, že autorka nekončí a pokračuje dál.Moc se těším na Sama

Paja1709
16.10.2023 4 z 5

Další pěkný dil ze série. Jen ten konec mi připadal takový nějaký rychlý.

Michelleee
12.10.2023 5 z 5

Bylo příjemné se vrátit k městečku Green Valley. Příběh Annie, která byla dříve v kómatu a seriálové celebrity Netflixu Cola. Už jsme postavy poznali v minulých dílech. Romantický a zábavný příběh, který mě i díky prostředí skalických hor moc baví.

Terka18
12.10.2023 5 z 5

Moc hezké s příjemné čtení. Zajišťovala jsem, že se při čtení jen usmívám a užívám si každou stránku víc a víc. Příběh Annie a Cola byl pro mě kouzelný. Celá série je krásné romantické čtení.

Šárka88
07.10.2023 5 z 5

Další čtvrté pokračování příjemné romantiky z Green Valey. Annie a Cole, co k tomu dodat, bylo to příjemné oddechové čtení na momentální podzimní večer, všeho bylo akorát. Jsem zvědavá o kom budeme číst příště? Už se těším na další díl.

Jessie_
06.10.2023 5 z 5

Už dlouho jsem nečetla tak krásně napsanou sérii, doporučuju všema deseti!

Dasa1313
04.10.2023 5 z 5

Se čtvrtým dílem už si připadnu být součástí Green Valley, jelikož tento díl propojí všechny předcházející knihy, dovídáme se, jak se všechny postavy posunuly dál. Až tedy na Izzy a Willa, o nich se toho moc nedozvíme. Naopak Lena zde sehraje velkou roli.
Cole mi byl sympatický už od druhého dílu a těšila jsem se, kam se jeho životní příběh posune. Stejně tak i Annie je mi moc sympatická.
Celá kniha je opět napsána tak, že ji budete chtít přečíst na jeden zátah a věřím, že to tak bude i u dalšího dílu, na který se již teď moc těším.
Green Valley je láska.

rumova_kulicka
02.10.2023 4 z 5

Stále u mě vede první díl, ale ráda se k sérii vracím, je to prostě oddechovka. Prostředí Skalistých hor mě baví, stejně tak hlavní hrdinové, kteří ve větší či menší míře vystupují v každé knize. V předchozím díle mi bylo Anie hrozně líto, tak jsem ráda, že i ona si prožila svůj díl štěstí :-) Tuším správně, že další díl bude o Samovi?

monika0181
01.10.2023 5 z 5

Už je to nějakou dobu, co jsem četla předchozí díly, a tak jsem si je musela připomenout, abych neztratila nit. A bylo to hned. Autorka se mi do povědomí pravdu zapsala a vytáhla jsem vzpomínky jako šuplík a vše hned do sebe zapadlo. Mohu říct, že v některých momentech mě Annie pěkně štvala. Colemu jsem fandila snad od počátku. Líbilo se mi jejich špičkování, ta energie mezi nimi. Pravdou je, že konec mi přišel spěchaný a hned vyřešený. Škoda, myslím, že o šlo napsat poutavěji. Ale vcelku spokojenost, je to klidné čtení na víkend.

Nermal
30.09.2023 5 z 5

Po přečtení detektivky jsem sáhl po čtvrtém dílu Green Valley, ačkoli jsem pochyboval, že mi přinese něco nového. Ale hned po rozečtení pár řádek jsem si připadal jako ve známém prostředí a byl jsem mile překvapen příběhem, který pro nás autorka připravila. Cole musel těžce rozbourávat bariéru, kterou si kolem sebe Annie postavila.
Není lehké si v dnešní akční době oblíbit tuto zvolna plynoucí sérii. Ale pokud se vám podaří naladit se na stejnou vlnu, jste těmito příběhy polapeni.

jitka_dankova
27.09.2023 1 z 5

Čtvrtý díl poklidné romance z malého městečka. Zrovna tomuto dílu jsem zkusila dát po fiasku s tím prvním šanci a bohužel opět půjdu proti proudu. Nebylo pro mne příjemné knihu číst, tak jako pro ostatní. Postavám jsem nevěřila jejich chování a vyjadřování autorky mi přišlo takové krkolomné (což je možná jen problém překladu). Opět jsem při čtení jen prostě klouzala na povrchu a přeskakovala řádky a odstavce, nedokázala jsem se vůbec do postav vžít. Celá ta zápletka a vůbec to chování seriálové hvězdy mi nepřišlo vůbec uvěřitelné. Mrzí mě to, ale prostě asi nedokážu tuto sérii a tuto autorku nějak docenit, vzhledem k tomu, že ani tahle druhá šance nevyšla, tak příště už sáhnu po jiných knihách a jiných autorkách a nebudu tady kazit hodnocení.

Dela90
23.09.2023 4 z 5

(SPOILER) Annie se probouzí z kómatu a musí znovu začít žít. A protože se chce co nejdřív vrátit ke své práci automechaničky v dílně musí opravdu pilně cvičit. První dny zpátky v Green Valley potká Cole Jacobse, pro ni naprosto neznámého kluka. On si o ní však myslí, že to jen hraje. Jejich cesty se nečekaně protnou, když spolu mají zkoušet Betlémskou hru. Jenže Annie je úplně jiná žena, než které Cole zná. Tudíž se pořád dohadují. Co myslíte, přeskočí mezi nimi jiskra?

Další skvělý díl ze série Láska z Green Valley. Ze začátku jsem měla trošku problém se začít, ale předpokládám, že to nebylo knihou, ale mým momentálním rozpoložením. Naštěstí, se to prolomilo, jakmile spolu začali zkoušet tu Betlémskou hru.

Cola, už známe z předešlého dílů Nové sliby. A tady si udržel svou image, až na okamžiky, kdy se zakoukal do Annie. Bylo to dokonalý. Sice ta předělávka Betlémské hry, to fakt mohla vymyslet jen hvězda Netflixu.

Líbilo se mi, jak se o Annie bál, vzal ji na akci, aby nemusela přihlížet na svého ex sama.
Super bylo, že se v tomhle díle celkem dost objevovala Lena.

Ano, tento díl má své kouzlo, ale u mě pořád vyhrává 1.díl, a to Nové začátky.

Ale Nové vyhlídky ji celkem dost šlapou na paty.

“Mám rád tu jizvu, šeptal mi do rtů.
Já ne. Připomíná mi ten nejhorší den mého života.
Pro mě znamená, že jsi přežila.

Hodnocení: 4,5/5

Lofda
20.09.2023 4 z 5

Povedená série - milé, romantické, odpočinkové, čtivé.. Po přečtení předchozího dílu jsem se podivovala, jak to všechno Annie v klidu (až nezvykle v klidu) přijala, celou tu situaci s Noahem a jeho novou přítelkyní. Ale ono se ukázalo, že Annie je taky jen člověk a že asi nelze jen tak bezbolestně zahodit dlouhodobý vztah. To se mi na čtení z Green Valley líbí, že jsou všichni takoví normální, byť tady tentokrát máme "nenormální" slavnou seriálovou hvězdu;-) Ti dva byli fajn, zábavní, vtipní. Prima čtení, až na ten useknutý konec, ale třeba se o Annie a Colovi dozvíme něco v dalším díle?? Doufám, že u nás vyjde brzy, rozhodně si ho ujít nenechám. Pokud se nemýlím, dozvíme se příště něco víc o Samovi.

Verresa
19.09.2023 5 z 5

Tak tohle byla neskutečně super kniha. Děj krásně plynul a dokonce jsem to přečetla během jednoho dne s úsměvem na tváři. Určitě doporučuju celou sérii k přečtení.

Lovana
19.09.2023 5 z 5

Další díl ze série Láska z Green Valley mě nemohl minout. Tuhle sérii miluji již od přečtení prvního dílu. Jelikož mě druhý a třetí díl malinko zklamaly (pořád byly skvělé, ale Nové začátky nastavily laťku opravdu hodně vysoko), tak po objevení prvních nadšených recenzích, které tento díl přirovnávaly právě k Novým začátkům, jsem byla nesmírně zvědavá, jak se tento díl bude líbit mně. A hned na začátek musím říct, že i pro mě, stejně jako spoustu dalších čtenářů, byl tento díl lepší než druhý a třetí díl v sérii, nicméně na prvním místě stále zůstávají Nové začátky, ale v porovnání s příběhem Annie a Colea jen těsně.
Jelikož jsem si velmi oblíbila hrdiny předchozích dílů a další obyvatelé Green Valley, tak mě v tomto díle velmi potěšilo, že se často setkáváme se starými známými, zejména s Lenou, ale i s dalšími. Vždy mám pocit jako bych se vracela za svými starými známými.
Annie jsem si rychle oblíbila, je hodně svá, a to mě na ní hodně bavilo. Zejména začátky s Colem byly velmi vtipné a pokaždé když se ti dva potkali, tak jsem se musela smát. Cole se nám ukázal v trochu jiném světle, než jsme ho poznali v Nových slibech, ale to bylo za mě jen dobře. Romantická linka byla opravdu hodně pomalá, ale vůbec mi to nevadilo, naopak mi to připadalo v tomto případě naprosto v pořádku. Jen konec mi přišel malinko rychlý, tam se klidně autorka mohla více rozepsat.
Já tuhle sérii miluji a už teď se nemůžu dočkat dalšího dílu. A rozhodně bych chtěla vyzkoušet Samův burger. A na tohoto sympaťáka v dalším díle se velmi těším.

Hodnocení: 4,5*/5*

Lilly Lucas