Katova dcera a černý mnich

Katova dcera a černý mnich https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86998/bmid_katova-dcera-a-cerny-mnich-WDx-86998.jpg 4 292 68

Katova dcera série

Volné pokračování 1. části trilogie Katova dcera. Druhá část historické krimi trilogie, v níž se hlavní aktéři schongauský kat Jakob Kuisl, jeho dcera Magdaléna a medik Fronwieser vydávají po stopách spáchaných zločinů. V lednu roku 1660 zemřel dramatickým způsobem v Altenstadtu blízko bavorského města Schongau farář. Před svou smrtí stačil ještě upozornit na prastarý hrob, který objevil pod svým kostelem. V obrovském sarkofágu jsou nalezeny pozůstatky templářského rytíře a tajemný vzkaz, který mrtvý zanechal budoucímu světu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Historické romány
Vydáno: , Knižní klub

Die Henkerstochter und der schwarze Mönch , 2009

Leskodka
07.02.2013 4 z 5

Druhý byl se mi také velmi líbil, první byl o něco více strhující, ale také doporučuji přečíst....

maikie
19.12.2012 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila, přišla mi lepší (čtivější a svižnější) než první díl. Teď s chutí do třetího :o)

m_myska
22.11.2012 5 z 5

Jak se občas stává druhé díly bývají zklamání. To ovšem neplatí o této knize. Příběh se hezky rozvíjí. Napětí knihu téměř neopustí. Stejně dobrá jako první díl.

Dašička
26.09.2012

Taky jsem nečetla první díl, ale druhý díl mě opravdu zaujal tak, že si jistě přečtu jak první, tak i třetí díl:)))) Zajímavý děj, popis historie katovství, léčení a ještě navíc templářské tajemství a honba za pokladem....co víc si přát:))))) Moc pěkné:))

nier
21.04.2012 4 z 5

Spokojenost...stejně jako první díl je knížka čtivá, má spád, napětí a dokonce se i něco dozvíte...pro dobrodružné povahy je na konci přidán průvodce po zajímavostech a památkách ze Schongau a okolí

miczoken
08.02.2012 5 z 5

Výborné pokračování prvního dílu. Opět napínavě psaný příběh, od kterého jsem se nemohla odtrhnout, s hodně zajímavým koncem. Těším se, až vyjde třetí část této trilogie.

ferda
28.11.2011 4 z 5

I přes to, že jsem vzal náhodou druhý díl, první jsem nečetl, tak stála za to.

ferda
28.11.2011 4 z 5

I přes to, že jsem vzal náhodou druhý díl, první jsem nečetl, tak knížka stála za to.