Propast smrti

Propast smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481593/bmid_propast-smrti-8jP-481593.jpg 4 1536 1536

Kate Marshallová série

Soukromá detektivní kancelář Kate Marshallové a Tristana Harpera má svůj první velký případ. Před dvanácti lety odhalila novinářka Joanna Duncanová politický skandál a poté záhadně zmizela. Většina lidí už zapomněla, jen Joannina matka stále po své dceři pátrá. Kate a Tristan vycházejí při svém vyšetřování z Joanniných složek a poznámek a jdou krok za krokem po jejích stopách. Mezi jejími osobními věcmi odhalí Kate jména dvou mladých mužů, kteří také zmizeli. Když pospojuje poslední dny těchto tří pohřešovaných lidí, Kate si uvědomí, že Joanna pravděpodobně narazila na něco mnohem zlověstnějšího, než by kohokoliv napadlo: sériového vraha... Nový thriller Roberta Bryndzy vám ukáže, jak hluboká může být PROPAST SMRTI.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Cosmopolis

Darkness Falls , 2021

kob
05.01.2022 4 z 5

Skvělý příběh, jen tam bylo těch borců tolik, že jsem v nich měla chvílemi chaos. To se mi u Roberta Bryndzi zatím ještě nikdy nestalo, ale možná je to moje chyba - stárnu a blbnu ;)

Denisa232623
05.01.2022 4 z 5

Jako vždy napínavé a čtivé se zajímavou zápletkou. Jen tedy k té zápletce. Absolutně nemám problém s homosexuály. Takový lidé mi nevadí, každý jsme nějaký. Ale mám pocit, že tohle téma je teď v každém filmu, seriálu, knize a já už jsem ho dost přesycena. Nicméně pro mě zatím nejlepší díl, kde je hlavní postavou Kate a Tristan. Závěr, vlastně ani celá kniha nemá žádný wow efekt, krásně to plynne, ale ten kdo má rád knihy od p. Bryndzy tak nebude zklamaný :-)

sassenkka
04.01.2022 5 z 5

Na Bryndzu já nedám dopustit, je to pro mě taková sázka na jistotu, žádná jeho kniha mě ještě nezklamala (ťuk ťuk).
Série s Kate je skvělá, a tento díl zatím asi nejlepší. Chytlo mě to od první věty, a i když jsem v průběhu měla jasného podezřelého (a měla jsem pravdu), vyvrbilo se to nakonec tak, že jsem byla stejně v šoku. Bylo to opět čtivé, plné zvratů, napínavé, Kate s Tristanem jsou skvělé duo a baví mě i jejich osobní příběhy.

benik25
03.01.2022 5 z 5

Do knihy jsem se začetla hned od první stránky. Četla se skvěle, jako každá kniha od Roberta Bryndzy. Kniha byla napínavá a rozuzlení překvapivé. Doporučuji všem, co mají rádi krimi.

jes09
03.01.2022 4 z 5

Kniha se četla jedním dechem, ale pro mé uspokojení mi chybělo ,,vzrušení" z příběhu. Hezky psaná a nenáročná kniha.

janina66
02.01.2022 5 z 5

Právě dočteno. Nádherná obálka, asi nejlepší z knih od Roberta. Celý příběh o vyšetřování hezky plynul a moc jsem si četbu užívala. Vyjímečně jsem pachatele typla správně a konec jako vždy velmi napínavý.

Dajine
02.01.2022 5 z 5

Pan spisovatel opět nezklamal.

astra3
01.01.2022 5 z 5

Tento díl mi přišel obzvlášť povedený. Napínavý, čtivý

Vendys80
01.01.2022 5 z 5

Bryndza nezklamal! Serie s Kate a Tristanem jsou osvezujici a velmi lehce se ctou.
Tentokrat jsem pachatele podezrivala od sameho zacatku, to ale vubec nicemu nevadilo, naopak!

Mája777
01.01.2022 4 z 5

První kniha letošního roku je za mnou. A byl to vstup určitě skvělý. Kniha je velice čtivá, zápletka zajímavá, jenom pachatele jsem uhodla hned na začátku :(. Ale po celou dobu čtení jsem si říkala, že to tak není :). I přesto knihu určitě doporučuji a těším se na další setkání s Kate a Tristanem.
(1. 1. 22 - 368 - 1)

iveta3689
31.12.2021 4 z 5

Autorův styl je jednoduchý, líbivý, nic náročného (ve všech významech). Příběh je přímočarý a zápletka snadno uhodnutelná. Pokud se ale nesnažíte uhodnout vraha hned na první stránce a necháte se jen unášet dějem, je to zajímavé a pobaví to.

jitka7326
30.12.2021 2 z 5

Za mě zklamání. Nejak jsem se nemohla začíst a bavil mě az závěr.

Kubajzz
30.12.2021 4 z 5

Knížka dočtena, stejně jako předchozí díly byla super. Těším se na další díl :-)

Ráčkajda
30.12.2021 5 z 5

Tak mám přečtené obě série jak s Erikou tak s Kate a obě jsou naprosto úžasné. Ani tato kniha mě nezklamala, četla se svižně, děj ubíhal, super. Těším se na další díl.

tektit
30.12.2021 2 z 5

Jsem docela zklamaný, ne vždy kniha sedne. Tahle je jedna z nich.

Dumicek
30.12.2021 5 z 5

Bryndza jako vždy nezklamal..kniha je naprosto skvělá,čtivá,nápínavá a jak ji jednou otevřete,tak už musíte číst dokud nejste u konce..skvělý námět,velmi starý případ a Kate s Tristanem kteří prostě hrají skvělý tým..mohu jen doporučit.

marli58
29.12.2021 4 z 5

Knihy Roberta Bryndzy čtu moc ráda. A i tahle nezklamala.

LenDa70
29.12.2021 5 z 5

Třetí případ Kate Marshallové byl čtivý, s rychlým spádem. Děj nijak komplikovaný, ale nedalo se od čtení odejít. Souhlasím s jinými recenzemi, že by děj mohl být s více zvraty a konec ne tak předvídatelný. Robert Bryndza mě baví a těším se na další jeho knihy.

Kocourek
29.12.2021 4 z 5

Přečteno o vánocích. Příběh opět napínavý. Bohužel od půlky už bylo jasné, kdo je ON. Oddychovka pro volné chvíle. A Tristan s Kate jsou prima parta.

Kopretinka784
29.12.2021 4 z 5

Vánoční dárek a během vánočních svátků i přečtený - díky krátkým kapitolám a touze dozvědět se, co se bude dít dál. V tomto díle jsem už brzy začala mít podezření na jednu osobu a podezření se nakonec potvrdilo. Děj mi nepřišel tak napínavý jako v ostatních autorových knihách, ale přesto se už teď těším na jeho další výtvory.