Pohřbené kosti

Pohřbené kosti https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502974/bmid_pohrbene-kosti-UAF-502974.jpeg 4 770 185

Jak hluboko musí Josie Quinnová kopat, aby našla pravdu? A co s jejím vztahem udělá podezření, že Noahova zavražděná matka Colette mohla být zapletená do série zločinů? Odpověď přináší bestsellerová autorka Lisa Reganová v mrazivém thrilleru Pohřbené kosti.

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

The Bones She Buried , 2019

Kubajzz
31.08.2023 5 z 5

Musím říct, že většinou při čtení už tak od 2/3 knížky tuším vraha :-) Což bylo i teď, ale že nebude jediný mě fakt překvapilo. K této sérii jsem se vrátil více jak po roce a rozhodně doporučuji a jdu na další díl :-)

baji42
28.08.2023 2 z 5

Tak tady půjdu asi proti proudu. Vůbec se mi nedařilo pořádně se začíst, první polovina knihy byla zdlouhavá, nezáživná a trochu se to rozjelo až v druhé půlce, ale špatný dojem z knihy už to nezachránilo.

Becca_books
28.08.2023

A série pokračuje. Komu ještě nikdo neumřel? Noahovi. Upřímně mi po Rayovi a Lukeovi Noah tolik nesedí. Nevím proč. Navíc v této knize se chová úplně jako debil. I když k tomu má osobní důvody. Celkový děj mi připomíná nějaký film, ale nemůžu si vzpomenout jaký. Odhalení toho co se vlastně stalo jsem nečekala.

INCOGNITOREADER
27.08.2023 4 z 5

Poprvé v sérii musim jednu hvězdičku ubrat. A teď si to budu muset obhájit. Předně jsem poslouchal audio. Ostatní díly jsem četl, je možné že i toto má nějaký vliv. Kniha je skvěle načtena Jitkou Ježkovou. Jen škoda, že v rámci sérii už se jedná o třetí interpretku. Děj knihy se tentokrát točí okolo rodiny Noaha. A jak už je v sérii zvykem jde o vraždu, která roztoči poměrně dost zamotaný příběh. To co si přeju už aspoň od druhého dílu a tedy to, aby se případy přestaly týkat samotné Jossie se ani tentokrát nevyplní. Smrt obchází hodně blízko. Já už bych opravdu od tohoto konceptu upustil. Má se jednat o dlouhou sérii a tímhle tempem Jossie nikdo z blízkých nezbyde. První půlka mě moc nebavila. Byla taková pomalejší a šlo hlavně o takové rodinné drama víc než vyšetřování. Druhá půlka už jela jako všechny předchozí díly a moc mě bavila.

MisakCZE
26.08.2023 4 z 5

Další povedený díl,
ani tentokrát to nemá Josie ve svém soukromém životě jednoduché, a opět se její osobní problémy mísí s pracovními povinnostmi.

Problémy ve vztahu, mrtvá tchýně, nepříjemná švagrová, vraždy, vypálené domy, staré případy pohřešovaných, v posteli s ex a mnohé další ... toto dokáže ustát pouze Josie Quinnová.

Timkim
23.08.2023 4 z 5

Jestli to bude takto pokračovat dál, všichni okolo Josie zemřou. Je to prostě magnet na pohromy. Každopádně bych se nadobro zbavil té celé Noahovy familie. 2/3 knihy o ničem a konec výtečný. Vidím to na slabé 4.

Rosse
22.08.2023 5 z 5

Styl psaní autorky je skvělý, jak už s oblibou vypisuji při dočtení každého dílu. Stále se jí daří budovat napětí v celé knize, které závěrem dokonale vyvrcholí. Její postavy jsou dobře propracované, takže si zde každý najde svého oblíbence. Ať už je to Josie nebo někdo z vedlejších postav.

Pátý díl se mi rozhodně líbil více než Nečekané přiznání. Historie Noahovi matky byla velmi zajímavá a pro mě rozhodně byla hrdinkou s velkým H.

Pokud patříte k fanouškům thrillerů, tak by vás rozhodně autorčiny knihy neměli minout. :-)

majka277
21.08.2023 5 z 5

Výborné čtení. Opět napínavé.

lucisek5056
20.08.2023 odpad!

No hrůza!!!!Nedá se to číst.100 stran nucene čtení a hrůza...Nedoporučuju!!!!

mcabr
14.08.2023 5 z 5

Opět moc pěkné čtení.

mirinda973
03.08.2023 5 z 5

Tahle série si mě začíná získávat. I když jsem po začátku nebyla nijak nadšená, poslední dva díly mě donutily v sérii pokračovat.

I tentokrát se týká celý případ jednoho z hlavních hrdinů a to Noaha, přítele Josie. Příběh z minulosti se postupně dostává na světlo a i když už je vše objasněno, jedno velké tajemství se ještě odhalí....více prozrazovat nebudu.

Každopádně doufám, že Josie už nemá více známých ani příbuzných a další díl se odehraje s ní, ale bez jejího osobního přístupu.

nicole1990
30.07.2023 5 z 5

Jako vždy skvělá dobre se četla o napětí nouze nebyla . Není nic, co bych vytkla .

kob
03.07.2023 5 z 5

Knížku jsem si opravdu užila - je skvělá. Jedna z těch, kdy se snažíte využít sebekratší volnou chvilku, jen abyste přečetli aspoň pár dalších stránek příběhu.

berila
30.06.2023 4 z 5

Jako obvykle jsem spokojená. Je úplně zbytečné se rozepisovat, líbí se mi celá série.

m2056
22.06.2023 4 z 5

Kniha se čtěte dobře trochu slabší je začátek než se příběh rozjede. Jinak je to klasika lepší průměr. Můj názor nejlepší Kniha série je druhý díl.

Kaja1
20.06.2023 4 z 5

To byl pořádně spletitý případ. Akorát si říkám kdo z příbuzných bude další na řadě. V posledním díle zbude jenom Josie:)) musím se pochválit, že jednoho vraha jsem tušila, i když na konci jsem si myslela, že můj tip nevyjde. Zkrátka odhalení až na posledních stránkách.

Dajine
03.06.2023 5 z 5

Opět skvělé čtení. Napětí, nápaditost a sympatické postavy. Aspoň některé.

krejcovka76
20.05.2023 5 z 5

Další z pokračování série případů Josie a jejího týmu. Jak už to u této autorky bývá případ sahá daleko do minulosti. Josie a celý její tým je mi sympatický, líbí se mi způsoby vyšetřování. Příběh se zatím jako vždy dotýká jejího nejbližšího okolí. Co se mi na stylu autorky líbí je styl psaní, celé vyšetřování a závěr jsou logické. Nejsou tam žádné "ultraschopnosti či nepřirozené jevy".

Špekyn
19.05.2023 5 z 5

Další bravurní díl ze série! Zápletka je hodně promyšlená, komplikovaná a těžko odhalitelná. Vše sahá hodně do minulosti a propojení vodítek znamená mravenčí práci. Na téhle sérii se mi líbí, že je vše popisováno hodně realisticky, jak jsou stopy odkrývány postupně, jak detektivové sledují často slepé uličky apod. Detektiv Josie je velmi sympatická, ale zase žádná neomylná superhrdinka. Oproti ostatním dílům chybělo napětí, ale hnacím motorem čtení byla tentokrát spíše zvědavost, co zatím vším vězí.

putpuda
18.05.2023 4 z 5

Další hodně čtivá kniha. Ale musím dát za pravdu předchozím komentářům, že tentokrát to nebylo až tak napínavé. Vraha Colette jsem neuhádla. Ale tato série je momentálně dle mého názoru jedna z nejlepších, takže už se těším na další díl ;)