Pohřbené kosti

Pohřbené kosti https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502974/bmid_pohrbene-kosti-UAF-502974.jpeg 4 769 185

Jak hluboko musí Josie Quinnová kopat, aby našla pravdu? A co s jejím vztahem udělá podezření, že Noahova zavražděná matka Colette mohla být zapletená do série zločinů? Odpověď přináší bestsellerová autorka Lisa Reganová v mrazivém thrilleru Pohřbené kosti.

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

The Bones She Buried , 2019

Pavlnka
11.03.2023 5 z 5

Zase skvělý díl. Tato série stojí za to.

Ajuszka
10.03.2023 4 z 5

Celou tuhle sérii mám strašně ráda, nicméně tuhle knihu hodnotím jako lehce slabší.
Kniha začíná nalezením těla Collete Frayleyové, maminky Noaha. Rozjede se pátrání, které bylo na můj vkus až moc překombinované.
Závěr mě ani moc nepřekvapil, nějak jsem celou dobu tušila, že za tím ta osoba bude.

No těším se na její novinku, snad bude o něco lepší.

Zuzulinka
08.03.2023 5 z 5

Pecka! A těším se na další příběhy Josie Quinnové!!

harena
05.03.2023 4 z 5

Vražda se přímo dotýká Josie, protože je zavražděna matka jejího přítele. Pravda je, že psychologie postav šla do pozadí, ale vražd postupně přibývalo a napětí pomalu stoupalo. Stejná úroveň jako minulé díly, čekám na další díl.

Katka.zavodska
02.03.2023 5 z 5

Detektivky miluji a tato je obzvlášť povedená. O napětí, zajímavý děj a zvraty tu není nouze. Postav zde na můj vkus bylo docela hodně a ze začátku jsem se ztrácela. Brzy jsem se však zorientovala a knihu přečetla jedním dechem. A jen pro doplnění: Vraha jsem tipla špatně :-)

petkasable
28.02.2023 4 z 5

Tahle série mě baví, až na to, že Josie vyšetřuje samé případy, které se týkají jí. Budu raději, když bude vyšetřovat a v pozadí bude její příběh, protože ten mě baví.
Zajímá mě, jestli bude zmínka o Lukeovi i v dalších dílech. A Noahova sestra byla nesnesitelná.
Jinak tahle série asi není ničím výjimečná od jiných detektivek, ale autorka píše tak neskutečně čtivě, že vždy knihu přelouskám za den.

emilieselden
19.02.2023 3 z 5

Začínat sérii od 5. dílu asi není úplně ideální, ale u mě se to stalo. Nicméně i tak jsem si to užila. Je to klasická detektivka jakých vychází mraky. Něco na způsob R. Bryndzy, ale tohle bylo lepší. 3,5*

twiggynka
18.02.2023 3 z 5

Podle mě zatím nejslabší kniha ze série a jinak sympaťák Noah tu je dost nesnesitelný.

ctenarkaEva
17.02.2023 4 z 5

Tato série mě baví, ale přece jen mi zápletka v tomto dílu už připadala méně uvěřitelná a moc překombinovaná. Příběh se více vlekl a nebyl tak napínavý jako některé předchozí. Ale těším se na další pokračování, mělo by už brzy vyjít.

anája
14.02.2023 2 z 5

Asi půjdu proti proudu, ale za mě úplně obyčejná detektivka. Četla jsem daleko lepší.

Kristulda
13.02.2023 5 z 5

Další případ Josie, nebudu lhát, když řeknu, že mi už vadí jak se všechny případy dotýkají jejich blízkých lidí a těším se až tomu tak nebude. Neubírá to, ale na čtivosti, moc dobře se to čte, vtáhne vás to do děje a vy se ponoříte do příběhu. Jak to bylo jsem neuhodla, ale štvalo mě chování Noaha. Každopádně kniha je to super a já se mooc těším na další díl, jdu si ho předobjednat.

Sandruš
13.02.2023 5 z 5

Já tuhle sérii miluju!! Autorka umí čtenáře vtáhnout do děje tak, že prostě knížku neodložíte dokud ji nedočtete. Už se těším na další díl.

jahlina
12.02.2023 4 z 5

Tahle série je opravdu hodně čtivá. Autorka se s tím moc nemaže. Vražda se odehraje hned v první kapitole a už se rozbíhá vyšetřování. Kapitoly jsou krátké, formát textu také přispívá k tomu, že stránky se obrací skoro samy.

Trochu mě tady štval Noah. Ačkoliv se dá pochopit, že smrt matky ho hluboce zasáhla. Zatímco Josie její přirozenost přímo žene zjistit, co se Collete, kterou znala jako laskavou a spořádanou ženu, stalo, Noah se stáhl do sebe a brání se vyšetřování.

Jinak jsem si ale čtení užívala. Měla jsem své tipy na pachatele, ale v celé šíři jsem to vůbec neuhodla. Napnutá jsem byla až do konce. A to i proto, abych se dozvěděla, jak to dopadne mezi Noahem a Josie.

lucakuca
11.02.2023 5 z 5

Čas se zastavil a ja se stala zmizelou. Jen já a kniha. Fantazie!
Teď, když jsem dočetla, život může zase pokračovat.

namornice
08.02.2023 4 z 5

Další případ Josie Quinnové se opět osobně dotýká některé z postav z její blízkosti. Tentokrát to je její přítel a kolega Noah. Noahova matka Colette je nalezena mrtvá na vlastní zahradě a Josie musí nejen odhalit kdo je vrah, ale také se snažit aby tento případ nenarušil její vztah s Noahem.
Oproti předchozím dílům mají Pohřbené kosti větší množství postav a i děj je více spletitý. Opět je ale kniha napínavá a má, stejně jako předešlé případy, svěží tempo. I tento díl jsem "četla ušima" a nemůžu než pochválit zpracování.
Jitka Ježková může načíst i návod k pračce a bude to skvělý!

katallinka
29.01.2023 5 z 5

Já tuhle sérii naprosto zbožňuji. Hrozně mě baví, jak autorka vždy dokáže do případu proplést osobní život Josie, tak že se neopakuje a rozhodně to není nuda. Napínavé od začátku do konce. Chci rychle další díl!

P3_tis
26.01.2023 5 z 5

Cela série s Josie je proste super. Už aby tu byl další dil!

kolacky
22.01.2023 5 z 5

No páni... Taková sympatická postava a takhle si to pok...kazí. Josie je díl od dílu zajímavější.

knihomolkadorfa
18.01.2023 4 z 5

Opět příběh spojený s hlavní postavou. Zajímavý námět, dobře se čte, jen větší množství postav je náročnější na orientaci. Ovšem korektor by se měl polepšit.

ještěrka38
16.01.2023 5 z 5

Opět skvělé, závěr hodně překvapující. Reganová zase nezklamala.