Pohřbené kosti

Pohřbené kosti https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502974/bmid_pohrbene-kosti-UAF-502974.jpeg 4 769 185

Jak hluboko musí Josie Quinnová kopat, aby našla pravdu? A co s jejím vztahem udělá podezření, že Noahova zavražděná matka Colette mohla být zapletená do série zločinů? Odpověď přináší bestsellerová autorka Lisa Reganová v mrazivém thrilleru Pohřbené kosti.

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

The Bones She Buried , 2019

Knižní střípky
27.09.2022 5 z 5

V podstatě se budu zase opakovat tak jako u předchozích dílů, pekelně čtivé, mrtvoly na každém rohu, požáry kam se podíváš, prostě nejde od toho odejít, bavila jsem se úplně královsky, hltala jsem každou stránku a už se moc těším na další díl.

Tato série je pro mě mimo jiné atraktivní i v tom, že autorka se vůbec nebojí vystavět zápletky, které se velice hodně týkají hlavních hrdinů. A že je nešetří, to již všichni dobře víme. Evidentně razí heslo, co tě nezabije, to tě posílí. Já teda jen doufám, že knižní Denton má dost obyvatel, protože autorka má docela velkou spotřebu obětí.

Celá recenze v záložkách recenzí od Knižní střípky.

Zdenas5
25.09.2022 5 z 5

Další super díl.

Jenny46
25.09.2022 5 z 5

Lisa Regan je prostě mistr na vyprávění nemám slov, opravdu klobouk dolů !!!!!
Kniha spřádá spletitý příběh a napětí je až do konce. Pátá kniha se těžko odkládá, jako všechny její knihy, které jsem četla. Fandím Josie Q. měla smutnou historii a dopad na její osobní život, no uvidíme čím nás autorka překvapí.
Vyšetřování vraždy odhaluje tajemství a závěr docela šokující.
Doporučuji, nebudete litovat na sérii jsem si udělala závislost .o)))

ladyfromskye
23.09.2022 5 z 5

Jestli stále váháte, zda se máte do této série, která slibuje spoustu dílů, pouštět, tak s tím už přestaňte. Knížky s Josie Quinnovou za váš čas rozhodně stojí.
Pět knih, pět naprosto neuvěřitelných jízd. Příběhy, které se vám vryjí do paměti. Skvěle vystavěné zápletky. Hrdinové, pro které byste dýchali. Velmi dobrý překlad a opravdu krásné obálky.
To je série s Josie Quinnovou.
Už teď se nemůžu dočkat dalších dílů!

Paja1709
21.09.2022 5 z 5

To byla jízda. Lisa prostě umí. Napětí celou knihu od začátku až dokonce. Už se těším na další díl.