Její třešničky

Její třešničky https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458743/bmid_jeji-tresnicky-BvR-458743.png 4 981 228

Objekty touhy série

Jak jsem ji potkal? Gentleman se přece nechlubí. Naštěstí nejsem gentleman. Nejdřív jsem jí zaplatil za věneček (tím myslím zákusek, ale o to nejde), vzápětí jsem ji defloroval. A potom? Nechal jsem jí vizitku a odešel odtamtud jako král. Jo, dalo by se říct, že jsme si vážně padli do oka. Jak jsem potkala Williama? Přišel ke mně do pekárny, koupil si věneček, ukradl květiny z vázy – pořád netuším, co s nimi chtěl dělat – a nechal mi svou vizitku. Než vám řeknu, jak jsem s ní naložila, měla bych něco vyjasnit: William mi vstoupil do života v ten nejhorší možný okamžik. Pekařství krachovalo, můj vlezlý bývalý mě odmítal nechat na pokoji. A jen tak mimochodem jsem byla pětadvacetiletá panna, což mi mí přátelé neustále předhazovali. Vyřešit poslední z mých problémů s Williamovou pomocí by bylo jako zabít mouchu kladivem – přehnané, ale úžasné. William byl neuvěřitelně přitažlivý – byl sexy přesně tím způsobem, který ženské nutí dělat pitomé věci, a já kvůli tomu myslela na úplné šílenosti. Napadlo mě, že kdyby ji zabil William se svými nemožně vypracovanými svaly, té mouše by to ani nevadilo – a já na tom byla stejně. A tak jsem mu zavolala. Možná jsem věděla, že to není dobrý nápad. Možná jsem se řítila vstříc katastrofě. Věděla jsem, že si koleduju o potíže, když se do telefonu zasmál tím svým hlubokým sexy hlasem a řekl: "Pořád mám chuť na ten váš věneček. Nabízíte donáškovou službu?"... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Kontrast

Her Cherry , 2018

katka.oo
06.06.2021 3 z 5

Nebylo to špatné, ale ani moc dobré, taková nenáročná oddychovka, nicméně Jeho banán se mi líbil mnohem víc. Tady už mě potom hodně nebavily ty jejich slovní přestřelky během rozhovorů.

johana3160
05.06.2021 2 z 5

Prislo mi to sice misty usmevne nekdy az vtipne, ale Will byl kreten a jeho kleptomanie nebyla “roztomila”… celkovy pocit je, ze to bylo prazdne a bez ducha, vyvoj deje nesmyslny a i kdyz to pusobilo ctive - jednou a dost.. jsou lepsi ke kterym se da vracet…

Kamili
15.05.2021 2 z 5

Oproti "bananu" me tento dil absolutne nicim nenadchnul a nebavil...

muchomurka
13.05.2021 3 z 5

(SPOILER) Vzala jsem si knížku na vyšetření, kde jsem věděla, že budu dlouho čekat. Kdybych však měla jinou knihu, tuto odložím a už se k ní nevrátím. Nic světoborného to není. Hailey mě štvala, pořád byla rozklepaná, neschopná slova a vlastně typická puberťačka, až na to, že jí bylo 25. William byl případ sám pro sebe, ale aspoň byl sám sebou. A ta jeho kleptomanie, chápu, že autorka musela do knihy přidat něco navíc, jinak by to byl cajdák jako každý druhý, ale mně to vadilo. Chápu, že díky tomu byly v knize vtipné situace, přesto mi to jako důvod nestačí. Jsou mnohem lepší milostné romány, kde takovéto berličky nejsou pořeba a jsou i tak vtipné a čtivé.
No, ale díky úspěchu banánu (nečetla jsem), může autorka psát na tato témata až do smrti, protože různých psychických poruch je známo v dnešní době opravdu hodně, a ovoce a zeleniny, popř. dalších pokrmů také není málo.
A k českému překladu - to snad překládal někdo, kdo nikdy neslyšel o české syntaxi, vazbách sloves k určitému pádu a dalším. Kolikrát jsem se nechytala, co autor větou chtěl říci a musela ji číst víckrát a ne vždy jsem rozluštila význam. Otřesné. Korektor měl asi volno, protože knížku neviděl ani z vlaku. Tohle je mor dnešní literatury. Grrrrr.

knihomolkaL
03.05.2021 4 z 5

Hravé, romantické a velmi vtipné. O kapku lepší než díl první. Zamilovala jsem si babi, ta prostě neměla chybu. A William s tou svojí úchylkou na krádeže fakt super. U epilogu jsem se bavila, jak už dlouho ne.

zimolka
28.04.2021 5 z 5

Nemůžu říct, že by se mě první nebo druhý díl líbil více.Obě jsou takové oddechové čtení na jeden večer.

ZapisnikTerky
25.04.2021 3 z 5

Po Jeho banánu mi třešničky přišly trochu lepší, ale krom odpočinku od toho moc nečekejte. Více s mojí recenzi.

Šárka0808
21.04.2021 5 z 5

Hezka a vtipna kniha. Druha polovina me bavila vic.

Lucyk01
18.04.2021 3 z 5

Druhý díl je ze série Objekty touhy od autorky Penelopé Bloom slabší než první díl s názvem Jeho banán. Nedokázala jsem se začíst od úplného začátku. Začetla jsem se až v polovině knihy a vtipné to bylo spíš až ke konci knihy. Moc mě to nebavilo tak jako první díl. Ale asi to bylo tím, že jsem měla velké očekávání, ale bohužel přišlo zklamání. Nevím, jestli to bylo tím, že první díl byl vtipnější a čtivější, tak jsem to moc nevnímala, ale vadilo mi, že třeba čtyři věty v rozhovoru mezi postavami byli za sebou a chyběly tam vyprávění, co udělal, jak se tvářil a tím pádem jsem se po dalším dialogu ztrácela a nevěděla jsem, kdo říká tuhle větu a kdo na tu větu odpovídá. V tomhle ohledu to bylo pro mě zmatené. A můžu říct, že na konci jsem se vžila do Natashi a bylo mi hrozně smutně, co jí provedl William a chtěla jsem ho v tu chvíli zabít, ale pak jsem měla radost, jak se zachovala Hailey s tím koláčem to už jsem měla pocit jako: ,,Yesss, tady to máš, to sis teda zasloužil"
Ten kdo četl první díl by si měl přečíst i tenhle. Ty díly vůbec na sebe nenavazují, ale určitou roli tam hrají hlavní postavy z prvního dílu. Doporučuji si to přečíst️, některé scény jsou dobrý a líbilo se mi, jak ten děj byl vymyšlený a jak ta knížka skončila, ale za mě je knížka průměrná.

Kekik
09.04.2021 3 z 5

Oddechová kniha, která pobaví.

Její třešničky je druhým dílem ze série Objekty touhy. Stejně jako první díl s názvem Jeho banán, má kniha jen něco přes 200 stran, ale bohatě to stačí. Já si příběh užila, i když některé situace byly trochu trapné než vtipné, ale vtip naštěstí převládal.

Jedná se o nenáročnou literaturu, kterou ráda čtu mezi thrillery a detektivkami, a proto se těším, až přibude do mé knihovny třetí díl s názvem Jeho zákusek.

Ála1968
04.04.2021 4 z 5

Začátek lepší než u banánu,ale potom to bylo horší.William mi připadal divný,oproti bratru,který byl celkem sympaták.Jinak nic moc.

uminaa
02.04.2021 3 z 5

Taká zvláštna, rýchlo a ľahko čitateľná trapi-komédia. Hlavné postavy mi prišli reálnejšie práve kvôli tomu, že boli také nedokonalé a zvláštne. Miestami som mala pocit, že autorka do knihy zaradila aj nejaký rodinný interný humor, ktorý som celkom nepochopila. Nebolo takých miest síce veľa, ale občas mi to dosť narušilo dobrý dojem z knihy. Celkom sa mi páčilo aj stretnutie s Natashou a Bruceom. A rozhodne musím spomenúť babičku - tá bola úžasná. Škoda, že mala tak málo priestoru.

Špekyn
30.03.2021 2 z 5

Na začátku jsem si říkala: "Kleptoman a pětadvacetiletá panna? Jako vážně?? Tak stupidní." Později se můj pocit z knihy trochu zlepšil, ačkoliv dost připomínal 50 odstínů. Ústřední scéna na loďce je dost klišé a moc umělá. A ta kleptomanie by se dle mě měla léčit. Nicméně Hailey mi přišla sympatická (aby taky ne jako pekařka :-)) Jeho banán mi ale připadal asi trochu lepší. Jako oddychovka, od které nic čekáte ale ujde.

maafa
26.03.2021 2 z 5

Tak druhý díl je pro mě zklamáním. U prvního jsem byla nejprve také rozpačitá, ale pak se to rozjelo. Tady se ale rozjezd nekonal. Jakoby na mě nefungovala jiskra, která měla mezi hlavními hrdiny být. Zápletka v podstatě veškerá žádná, chvílemi jsem si připadala, jako když čtu romantická klišé náhodně seskupená do jedné knihy. A z občasné erotiky mi bylo spíše trochu trapně. Jediné, co občas fungovalo, byl humor. Je mi líto, ale jsem ráda, že mám knihu půjčenou, protože znovu se k ní nevrátím.

nicole1990
24.03.2021 5 z 5

Hezky se to četlo taková milá jednohubka.

Red-haired
24.03.2021 4 z 5

Tak tohle bylo náhodou skvělé!
Na rozdíl od Jeho banánu třešničky nebyly tak trapně absurdní. Bylo to vlastně milé čtení, u kterého jsem se smála nahlas a i ten William mi byl mnohem sympatičtější než Bruce z minulého dílu. Takový bláznivý slaďouš. :)♥
Pokud si chcete zpříjemnit večer něčím nenáročným, tak zrovna Její třešničky tento účel dokonale splní.

DomenicaRisa
17.03.2021 1 z 5

První díl šel, ale tento už mě nezaujal.

Lussy239
15.03.2021 3 z 5

Tento díl se mi líbil o něco více než první v sérii. Líbí se mi styl, jakým jsou knihy psány, nic složitého, nic na přemýšlení, člověk se u knihy občas usmívá. Za mě fajn oddechovka na večerní odpočinek.

Šárka0808
13.03.2021 5 z 5

Hezky se cte. Druha polovina byla lepsi. Vic je mi libil jeho banan.

klaraj093
10.03.2021 4 z 5

Stejně jako první kniha byla tato velmi čtivá a hezky napsaná.. Líbilo se mi prolínání postav z první knihy.. Oddechovka na pár hodin.