Její třešničky

Její třešničky https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458743/bmid_jeji-tresnicky-BvR-458743.png 4 981 228

Objekty touhy série

Jak jsem ji potkal? Gentleman se přece nechlubí. Naštěstí nejsem gentleman. Nejdřív jsem jí zaplatil za věneček (tím myslím zákusek, ale o to nejde), vzápětí jsem ji defloroval. A potom? Nechal jsem jí vizitku a odešel odtamtud jako král. Jo, dalo by se říct, že jsme si vážně padli do oka. Jak jsem potkala Williama? Přišel ke mně do pekárny, koupil si věneček, ukradl květiny z vázy – pořád netuším, co s nimi chtěl dělat – a nechal mi svou vizitku. Než vám řeknu, jak jsem s ní naložila, měla bych něco vyjasnit: William mi vstoupil do života v ten nejhorší možný okamžik. Pekařství krachovalo, můj vlezlý bývalý mě odmítal nechat na pokoji. A jen tak mimochodem jsem byla pětadvacetiletá panna, což mi mí přátelé neustále předhazovali. Vyřešit poslední z mých problémů s Williamovou pomocí by bylo jako zabít mouchu kladivem – přehnané, ale úžasné. William byl neuvěřitelně přitažlivý – byl sexy přesně tím způsobem, který ženské nutí dělat pitomé věci, a já kvůli tomu myslela na úplné šílenosti. Napadlo mě, že kdyby ji zabil William se svými nemožně vypracovanými svaly, té mouše by to ani nevadilo – a já na tom byla stejně. A tak jsem mu zavolala. Možná jsem věděla, že to není dobrý nápad. Možná jsem se řítila vstříc katastrofě. Věděla jsem, že si koleduju o potíže, když se do telefonu zasmál tím svým hlubokým sexy hlasem a řekl: "Pořád mám chuť na ten váš věneček. Nabízíte donáškovou službu?"... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Kontrast

Her Cherry , 2018

Michelleee
13.10.2021 5 z 5

Tento díl se mi líbil mnohem víc než první. Jiný děj a bylo to zábavné. William mi byl mnohem sympatičtější než Bruce z minulého dílu.

brunettlibrary
19.09.2021 4 z 5

Druhý díl opět nezklamal. Musím ale konstatovat, že tento díl mi přišel víc jako romantika než první díl, kde bylo erotiky mnohokrát víc. To mi ale vůbec nevadilo. Opravdu jsem si užívala mísení se humoru, romantiky, sexu a cukroví. Těším se na třetí díl!

Mondaika
15.09.2021 2 z 5

(SPOILER) Dřív než jsem se dostala k banánu dostala jsem do rukou tuto knihu... Hm taková kravinka, ale obrovsky jsem se v druhé půlce zasmála... Takže až Hailey praští Willa budete se smát, ale jinak tomu něco chybělo....

Cabelkab
15.09.2021 1 z 5

No... nevím u banánu mě to celkem bavilo.. Bylo to čtivé a svižné. U téhle jsem měla pocit že čtu fotopříběh z bravíčka ...

silvinek
05.09.2021 4 z 5

A já jsem stejně jako s Jeho banánem spokojená. Dostala jsem to, co jsem chtěla - oddechovou a vtipnou romanťárnu na odreagování, u které se několikrát s chutí zasměju, nemusím nad ničím přemýšlet a za chvilku mám komplet přečteno. Takže za mě spokojenost :-)

Knihomolka97
01.09.2021 3 z 5

Bohužel jsem docela zklamaná. Jeho banán se mi líbil a věřila jsem, že i Její třešničky budou stejně dobré, ne-li lepší.
A takhle... je to fakt blbina na zasmání a já se smála prakticky neustále. William byl dobrej pošuk :D a Hailey sympatická, až na pár momentů... Moc mě bavily jejich vtipné slovní přestřelky - tohle mě v knihách snad nikdy neomrzí.
Nicméně celé to na mě působilo strašně rychle. Chyběl mi výraznější děj a když už tam byl náznak něčeho zajímavějšího...tak to nějak vyšumělo do ztracena. Čekala jsem větší drama s ex přítelem Hailey, který byl přííšerně otravnej, ale jinak vlastně úplně zbytečnej.

Ilooona
29.08.2021 1 z 5

Dvě hvězdičky za poslední kapitolu, která byla alespoň vtipná. Banan ještě ušel, ale kdybych si tuhle knihu odpustila, tak by se nic nestalo. Nerada odkládam rozectene knihy, proto jsem ji dočetla, ale nebylo v knize nic, za co by stála. S takovym stylem psaní jsem se nesetkala, vůbec to na mě nepromlouvalo, dějová linka nulová a hlavní hrdinové mi nebyli sympatičtí. Normálně nepíši komentáře, ale pokud někomu ušetřím čas, tak ať. Další knihu už číst nebudu. Jsem moc ráda, že jsem si knihu nekoupila, ale pouze vypůjčila. Chvilku jsem byla i naštvaná, což mě naštěstí nedrzelo až do konce, ale jsem ráda, že mám přečteno. Pokud už máte přečteno vše a máte volný den k zahození, tak prosím, pak budete spokojeni. Jinak příběh se sladkym koncem, ale... jinak fakt nic

nikca3976
25.08.2021 3 z 5

Taková vtipná blbina Jako oddechovka na pár hodin dobré..První díl se mi líbil dějově trochu víc,ale druhý byl zase vtipnější a Wiliam byl sympatičtější než Bruce Něco tomu ale chybělo..bylo to na mě celé nějak rychlé.

MinaHawke
22.08.2021 3 z 5

Stejně jako u prvního dílu, tak i tady platí, že je to průměrná kniha. Příliš nenadchne, ale ani neurazí.

klarinka9974
22.08.2021 4 z 5

Musím přiznat, že se mi první díl líbil víc, ale i u tohoto příběhu jsem se musela smát. Humorný příběh, který vás bude bavit a hlavně je super, že to navazuje na předchozí díl a opět se setkáváme s milovníkem banánů Brucem a jeho Natashou. A hlavně jedna z posledních kapitol vás dostane vážně do kolen smíchy :D Skvělé odpočinkové čtení.

KarolínaKájink
22.08.2021 5 z 5

První díl byl sice lepší, ale i tato se mi moc líbila. Ideální k odpočinku na zahradě. Velmi rychle se to čte. Moc pěkné.

Roni34
22.08.2021 2 z 5

Čekala jsem toho asi mnohem víc.Knížku prodává především poutavá obálka než děj samotný.Nevadí mi ta předvídatelnost, ale ty podivné slovní přestřelky.Někdy mi nedávají ani úplně smysl.Proč teď mluví zrovna o tomhle?A ten popis romantiky nebo erotiky by mohl být lepší…nevím jestli je to překladem.Hlavní hrdina mě ničím nepřitahuje,nevzrušuje…na chlapa možná někdy moc mluví.Postava expřítele je pro děj nakonec úplně zbytečná.Babča drsoň mě také moc nebere. Co má působit vtipně, je místy na hranici s vulgárností. Jako na léto dobrý, ale mohla si s tím autorka víc pohrát.

kubakubikula
21.08.2021 3 z 5

Jeho banán byl velmi předvídatelný a je to prostě červená knihovna na jedno nebo dvě odpoledne, byl vtipný a splnil naprosto má očekávání.
Její třešničky mi v mnohém přišly jako přes kopírák, děj byl ještě jednodušší, i když také to bylo vtipné a četlo se to samo.
Když to není vydáváno jako "Harlequinka", mohlo to být mírně propracovanější, a v mnoha směrech šel děj protáhnout.

Karina_
11.08.2021 3 z 5

Kniha se mi velmi líbila, mile mě překvapilo, jak je dějově kniha provázaná s prvním dílem.
Ovšem oproti prvnímu dílu jsem se do knihy nemohla začíst a příběh mi přišel méně atraktivní. Každopádně to nemění nic na tom, že už se těším na další díl. ;) :D

Makkys
06.08.2021 3 z 5

Tak jako Jeho banán tak i tahle kniha byla velmi vtipná. Opravdu jsem se u ni hodně nasmála a dokonce mě bavila i o trochu víc. Hlavní hrdinka byla super. Samozřejmě to bylo jedno velké klišé, ale na letní odpočinek jako dělané. U knížky jsem si odpočla a dala mě přesně to co jsem čekala. Je to čtivě napsané a děj pěkně plyne.

evik2710
31.07.2021 4 z 5

Pobavila mě taková pěkně napsaná oddechovka

Damonka12
24.07.2021 3 z 5

Velmi průměrná kniha, spíše taková krátká oddechovka.

Jane.Ginger
24.07.2021 4 z 5

Další skvělá oddychovka. Skvěle se čte, je vtipná a asi se mi i líbila ještě více než Jeho banán :). Kniha na banán navazuje a dochází tak k prolínání postav, což se mi moc líbilo.

mirunda
18.06.2021 2 z 5

Potřebovala jsem knihu u které nemusím přemýšlet. Tahle to dokonale splnila. Myslím, že za dva dny nebudu vědět o čem kniha byla.

janebeauty9860
08.06.2021 5 z 5

Její třešničky se mi asi líbily víc než jeho banán. Zasmála jsem se. Jednoduché čtení, za den přečteno.