Její třešničky ekniha

Jak jsem ji potkal? Gentleman se přece nechlubí. Naštěstí nejsem gentleman. Nejdřív jsem jí zaplatil za věneček (tím myslím zákusek, ale o to nejde), vzápětí jsem ji defloroval. A potom? Nechal jsem jí vizitku a odešel odtamtud jako král. Jo, dalo by se říct, že jsme si vážně padli do oka. Jak jsem potkala Williama? Přišel ke mně do pekárny, koupil si věneček, ukradl květiny z vázy – pořád netuším, co s nimi chtěl dělat – a nechal mi svou vizitku. Než vám řeknu, jak jsem s ní naložila, měla bych něco vyjasnit: William mi vstoupil do života v ten nejhorší možný okamžik. Pekařství krachovalo, můj vlezlý bývalý mě odmítal nechat na pokoji. A jen tak mimochodem jsem byla pětadvacetiletá panna, což mi mí přátelé neustále předhazovali. Vyřešit poslední z mých problémů s Williamovou pomocí by bylo jako zabít mouchu kladivem – přehnané, ale úžasné. William byl neuvěřitelně přitažlivý – byl sexy přesně tím způsobem, který ženské nutí dělat pitomé věci, a já kvůli tomu myslela na úplné šílenosti. Napadlo mě, že kdyby ji zabil William se svými nemožně vypracovanými svaly, té mouše by to ani nevadilo – a já na tom byla stejně. A tak jsem mu zavolala. Možná jsem věděla, že to není dobrý nápad. Možná jsem se řítila vstříc katastrofě. Věděla jsem, že si koleduju o potíže, když se do telefonu zasmál tím svým hlubokým sexy hlasem a řekl: "Pořád mám chuť na ten váš věneček. Nabízíte donáškovou službu?"...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458743/big_jeji-tresnicky-BvR-458743.png 3.6663

Objekty touhy 2.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: (ekniha), Kontrast

Her Cherry, 2018

Kniha Její třešničky

syky245

Mě se to skvěle trefilo do aktuální nálady a po hodně dlouhé doby jsem se u knížky opravdu smála a pobavila. Čte se rychle a je to příjemná oddechovka.

Zelený.úval

Knihy mají super reklamu a přitahující názvy, ale samotný obsah je spíše zklamáním. Neurazí, ale ani nenadchne.

havrmoni

No to byla teda blbina. Nejvíc se mi líbila babča. Ještě, že to nebylo dlouhý.

Lvíček835

Vtipné a oddechové čtení líbila se mi stejně jako první díl

veverrka11

Po čem jiném sáhnout po ne úplně vydařené obhajobě? Přeci po nějaké oddechovce, zvlášť, když máte naproti přes "náměstíčko" knihovnu.
Jak se změní život mladé pekařce Hailey, poté, co do jejího obchůdku zavítá krasavec William?
Knížka je čtivá, vtipná a skvělá na odreagování. Já jsem ji přečetla za půl dne. Není ani příliš dlouhá. Setkáváme se zde s Williamem, bratrem Bruce z Jeho banánu, který je nesmírně vtipný až sarkastický. Hailey si to od něj ovšem nenechává úplně líbit a společně tvoří skvělý páreček.
Knížka je erotickým románem, ale je to spíše light erotika. 18+ scény jsou tu asi jen dvě nebo tři. Mnohem zajímavější je sledovat rodící se vztah mezi hlavními protagonisty.
V knížce se často omílá nezkušenost hlavní hrdinky. Být jí, tak mi to hodně vadí. Navíc tuto skutečnost její blízcí běžně vytrubují, což mi taky nepřijde zrovna hezké.
Trošku mi přišel zbytečný i jeden Williamův povahový rys. Ano, pro děj je možná trochu důležitý, ale jinak nic moc extra.
Doporučuji jako lehké čtení na odreagování se :-)

Janissa

(+ SPOILER) Oddechovka přečtená za jeden večer, stejně jako první díl.
A stejně jako první díl stejný scénář. Bohatý muž, nezkušená žena, co mu učaruje, sblíží se, najednou přijde domnělá zrada, kdy si myslí, že chce jen jeho peníze, aniž by se jí na cokoli zeptal, pak se připlazí zpátky a nakonec spolu žili šťastně až do smrti.
Na začátku jsem myslela, že knížku odložím, ale nakonec jsem byla zvědavá, jestli tam bude něco jinak. Ani ne...
Další díly si přečtu, protože jsem si koupila celou sérii, ale nemít je doma, další asi nepořídím. Nejsem náročný čtenář, ale tohle je hodně slabá pohádka pro dospělé.

SoňaF

Kniha, u které nemusíte nad ničím přemýšlet a prostě jen čtete a čtete a najednou je konec. Je příjemné, že se tam objevují postavy z 1.dílu, ale to je tak všechno. No a bonus, že při každé zmínce o voňavých koláčích máte na jeden chuť.

crazyslunicko

Tak tohle bylo takové nemastné, neslané. Neurazí, ale ani nezaujme. Nevím, asi nejsem cílová kategorie. Ale aby někdo na 150 str. popisoval, že je ještě v 25 letech panna atd..