Její třešničky

Její třešničky https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458743/bmid_jeji-tresnicky-BvR-458743.png 4 981 228

Objekty touhy série

Jak jsem ji potkal? Gentleman se přece nechlubí. Naštěstí nejsem gentleman. Nejdřív jsem jí zaplatil za věneček (tím myslím zákusek, ale o to nejde), vzápětí jsem ji defloroval. A potom? Nechal jsem jí vizitku a odešel odtamtud jako král. Jo, dalo by se říct, že jsme si vážně padli do oka. Jak jsem potkala Williama? Přišel ke mně do pekárny, koupil si věneček, ukradl květiny z vázy – pořád netuším, co s nimi chtěl dělat – a nechal mi svou vizitku. Než vám řeknu, jak jsem s ní naložila, měla bych něco vyjasnit: William mi vstoupil do života v ten nejhorší možný okamžik. Pekařství krachovalo, můj vlezlý bývalý mě odmítal nechat na pokoji. A jen tak mimochodem jsem byla pětadvacetiletá panna, což mi mí přátelé neustále předhazovali. Vyřešit poslední z mých problémů s Williamovou pomocí by bylo jako zabít mouchu kladivem – přehnané, ale úžasné. William byl neuvěřitelně přitažlivý – byl sexy přesně tím způsobem, který ženské nutí dělat pitomé věci, a já kvůli tomu myslela na úplné šílenosti. Napadlo mě, že kdyby ji zabil William se svými nemožně vypracovanými svaly, té mouše by to ani nevadilo – a já na tom byla stejně. A tak jsem mu zavolala. Možná jsem věděla, že to není dobrý nápad. Možná jsem se řítila vstříc katastrofě. Věděla jsem, že si koleduju o potíže, když se do telefonu zasmál tím svým hlubokým sexy hlasem a řekl: "Pořád mám chuť na ten váš věneček. Nabízíte donáškovou službu?"... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Kontrast

Her Cherry , 2018

TerryDee
26.12.2021 3 z 5

Její třešničky na sebe nenechaly dlouho čekat, až jsem se do nich pustila. A nebyly vůbec špatné, opět jsem se nasmála u vtipných pasážích, o kterých tu nebylo nouze. Nejvíc mě pobavila Hailey a její létající koláč. To nemělo chybu. Nicméně víc jsem si užila Jeho banán. Z obou bratrů mi totiž víc sedl Bruce a jeho poklidná povaha, protože William byl na můj vkus tak trochu šílený.
Teď bude na řadě Jeho zákusek a jsem zvědavá, jaký bude.

Veve721
25.12.2021 4 z 5

První díl romantikuš série "Objekty touhy" mě nijak zvlášť nezaujal, přesto jsem sáhla po pokračování. (I když hlavně proto, že už jsem ho měla koupený a bylo by mi líto zbytečně utracených peněz.) Neočekávala jsem nic. U prvního dílu jsem měla největší problém s humorem, který mi přišel příliš vynucený - jako by se autorka snažila být vtipná za každou cenu, což v mých očích vyznívalo spíš směšně než vtipně. Její třešničky mě ale v tomto aspektu mile překvapily. Nejen, že se autorce podařilo úspěšně vybalancovat poměr vtipnosti/trapnosti, ale celkově mi příběh přišel stravitelnější a plynulejší.

Po obsahové stránce samozřejmě nelze očekávat žádné veledílo, jelikož jde pořád o klasickou červenou knihovnu a ta originalitou zrovna neoplývá. Stejně jako u prvního dílu, i tady se vám dějová linka po pár dnech vyfučí z hlavy a ani si na ni nevzpomenete. Nejde o nic výjimečného - chudá pekařka, do které se zamiluje největší kanec v okolí, ke všemu opět pohádkově bohatý. Happy end je samozřejmostí. Přesto... Něco na tomto příběhu bylo, co jsem v jedničce postrádala. Možná postava ujetě zlomyslného Williama, který nic nebral vážně a byl tím svým způsobem roztomilý? Netuším. Jen vím, že si tento díl ráda někdy přečtu znovu, přestože nejde o nijak výjimečný literární počin. Pokud máte tento žánr rádi, nejspíš nebudete zklamaní. (I když pořád existuje spousta lepších knih, po kterých může čtenář sáhnout.)

Littlemonday
02.12.2021 3 z 5

Neurazila ani nenadchla. Chuda divka se potka s bohatym typkem, co byl holkar a ted chce jen tu jedinou a navzdy…

Knihom_olka_
01.12.2021 5 z 5

Potom, co jsem si přečetla první díl z téhle série, jsem byla lehce zklamaná, a proto jsem se bála, že tak to bude i s druhým dílem, ale naštěstí mě vyvedl z omylu.
BYLO TO SKVĚLÝ!
Humor se mísil s chemií, která se stala hmatatelnou. Byla to jízda od první strany. Úplně jsem se do Williama zamilovala! Jeho humor a hlášky byly vtipné a hlavně neotřelé.
Samozřejmě od téhle knihy nemůžete očekávat nějakou promyšlenou dokonalost, ale zato se zasmějete a možná se zamilujete stejně jako já.
Perfektní na večer se svíčkami ve vaně!

Misshell1
30.11.2021 5 z 5

Prostě tohle bylo na jedno odpoledne a Williamovo škádlení a hlášky okořenily knihu. Někdy to tak v životě prostě bývá, že láska takhle rychle vzkvete.

adevis
29.11.2021 5 z 5

Před nedávnem se mi dostal do rukou Jeho banán. Ehm, myslela jsem knihu! Byla jsem z něj nadšená a věděla jsem, že chci víc a víc. Ehm ehm, stále mám na mysli knihu :))) Po dočtení jsem neváhala a nakoupila zbylé tři díly.

Na Její třešničky jsem se moc těšila a jsem ráda, že jsme se do toho s dencazrnu (komentář níže) pustily ještě letos! Kniha byla opět plná humoru, elektrizujícího vzrušení, vtipných hlášek i lásky. Bavila jsem se od první stránky až po tu poslední. Jsem nadšena z provázanosti postav z první knihy. Bylo milé setkat se s Brucem a Natashou. Bylo milé číst o dokonalém Williamovi. Asi jsem se do něj zamilovala :)) Jediné, co bylo smutné, že kniha skončila. Chtěla jsem víc a víc, proto jsme neváhaly a pokračovaly ve čtení Jeho zákusku. Komentář přidám brzy!

Ještě si, již skoro tradičně, dovolím jeden výpisek.
“Neuvědomila si, jak je krásná se všemi drobnými nedokonalostmi. Život není dokonalý. Spočívá v nalezení vlastní cesty a svého místa ve světě. Nechtěl jsem ženu, která bude ideálem pro každého. Chtěl jsem ženu, jež bude ideální pro mě - a právě jsem ji našel." To mě dostalo :)

dencazrnu
27.11.2021 5 z 5

Knihy od Penelope budete buď milovat, nebo nesnášet. Nic mezi tím. Já naštěstí patřím do té první skupiny a čtení mě opravdu baví. Je to jednoduchá oddechovka, při které si člověk odpočine, místy se zasměje a možná i trošku zasní :-) Jsem ráda, že jsme se opět setkali s Brucem i Natashou. A scéna s letícím třešňovým koláčem mě totálně odrovnala. Smála jsem se na celé kolo. Takže třikrát hurá a jde se na Jeho zákusek!! :-)

sarahmoon
24.11.2021 4 z 5

V knihkupectví jsem vybírala dle obalu :o) nikoliv podle toho kolikátý je to díl. A asi jsem udělala dobře.

Vtipné, někdy až velmi jednoduchý humor, ale přesto mě bavila. Dobrá chvilková oddechovka.

Gweny
21.11.2021 3 z 5

Podobný scénář jako předešlý díl, ale zase trochu jiný příběh, jiný záporák, štiplavý humor a nijak extra záživné sexuální scény.
Je to oddychovka na jeden večer, ale tím, že mnohé scény byly jako přes kopírák od prvního dílu je mé hodnocení o stupínek nižší. Nicméně pokud bych knihu četla sólově, nikoli jako pokračování "Jeho banánu", asi bych hodnotila jinak.

veronika9761
20.11.2021 4 z 5

Vtipny, svezi, nekorektní. Oddychovka na jedno odpoledne, pomerne zabavny kousek. A to jsem ani nebyla odvazana z Jeho bananu, ale tohle je sranda.

houdkic
18.11.2021 odpad!

Takhle spatny hodnoceni jsem zadne knize jeste nikdy nedala, ale tady se to proste jinak neda.

Neco tak priserne hloupyho a priblbyho jsem snad jeste necetla. Postavy a jejich chovani totalne mimo misu (nevim, jestli nekomu prijde ok se vysvlict a napatlat na sebe slehacku, pred uplne cizi borkou, kterou zna par dni). Chvilema to bylo cely tak pritazeny za vlasy… A to neustale zminovani Hayleina panenstvi a neustale vyrypovani mi rozhodne neprislo vtipny, ale spis brutalne detinsky a nevhodny.

Zirvith
17.11.2021 4 z 5

Lepší. Mnohem lepší jak první díl. Nejen že se to četlo o dost lépe, ale taky mi víc vyhovovala situace, prostředí i postavy mi byly sympatičtější. V prvním díle mi Nataša připadala celkem fajn, ale ve srovnání s Hailey jsem ji už tolik nemusela. Hailey je mi v mnohém podobná, tudíž je mi i dost blízká a docela jsem si ji oblíbila. A William byl taky skvělý, také bych se do něj nejspíš hned zamilovala :)

v.michlickova
10.11.2021 4 z 5

Oddychové čtení na jedno až dvě odpoledne s čajem a pod chlupatou dekou. Takhle nějak bych definovala knihu Její třešničky. Opět se ukázalo, jak dobře a výstižně autorka píše. Dějové linky z pohledu Williama i Hailey byly svižné a poutavé. Mě osobně asi víc bavilo vyprávění od Williama. Nečekejte ale nějakou nadčasovou literaturu, je to opravdu odpočinková kniha. Takže pokud máte rádi kratší knihy u kterých si odpočinete, už jste četli Jeho Banán a nebo vás prostě a jednoduše láká tato ovocné série, vřele doporučuji.

LenRan
04.11.2021 4 z 5

Dlouho jsem odkládala čtení této série, protože první díl mě moc nenadchl. Nic jsem od toho nečekala a tak jsem příjemně překvapená, že jsem se u toho dobře bavila a bylo to vtipné, jednoduché, prostě si to na nic nehraje. Není to žádná pecka, kterou bych ještě někdy četla znovu, ale příjemná oddechovka, která prostě pobaví.

Knižnítoulky
30.10.2021 3 z 5

Kniha je vtipná, rychlá, lehká a dá se přečíst jedním dechem. Oproti předchozímu dílu tentokrát příběh neměl až takový potenciál, ale zase si držel stejnou laťku mého zájmu i použitého vtipu až do konce. V celé knize se možná až příliš omílají problémy obou bratrů, kde Bruce trpí obsedantně-kompulzivní poruchou a William kleptomanií. Dvojčata k pohledání. Ovšem největší výzvou je osmdesáti pěti letá babička Hailey, jejíž názory a rady ohledně sexu jsou famózní.

kristyn3833
27.10.2021 3 z 5

Druhý díl byl velmi podobný tomu prvnímu, avšak i přes to byl v něčem jiný. Humor, láska, vzrušení vše jsem tam našla. První díl byl za mne mnohem povedenější než druhý díl. Avšak co autorce musím nechat, opět mě dohnala k nekontrolovatelnému smíchu v mém pokoji. Navíc oceňuji, že se v druhém díle také psalo o hlavních hrdinech z prvního dílu.

Ešína
24.10.2021 3 z 5

Opět čtivé a svižné, podobně jako u Jeho banánu. I když tento příběh byl mnohem vtipnější. Williamova nemoc mě opravdu pobavila, zvláště to co prováděl svému bratrovi. A konec příběhu ? To jsem se musela smát.

Gracinka
22.10.2021 3 z 5

Bavilo mne to, ale příběhu něco chybělo.

viola5163
19.10.2021 5 z 5

Úplně skvělí, dokonalý. Tenhle díl mě bavil víc než ten předchozí. Vtipy na každé stránce, padala jsem smíchy na zem. Úžasné charaktery dvou hlavních hrdinů. Rychle se čte, já ji zvládla za den. Doporučuji :)

vera4669
16.10.2021 4 z 5

Od knihy jsem dostala co jsem chtěla. Oddechovka na jedno odpoledne, zasmála jsem se, dobře se četla, lepší průměr