Její třešničky

Její třešničky https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458743/bmid_jeji-tresnicky-BvR-458743.png 4 981 228

Objekty touhy série

Jak jsem ji potkal? Gentleman se přece nechlubí. Naštěstí nejsem gentleman. Nejdřív jsem jí zaplatil za věneček (tím myslím zákusek, ale o to nejde), vzápětí jsem ji defloroval. A potom? Nechal jsem jí vizitku a odešel odtamtud jako král. Jo, dalo by se říct, že jsme si vážně padli do oka. Jak jsem potkala Williama? Přišel ke mně do pekárny, koupil si věneček, ukradl květiny z vázy – pořád netuším, co s nimi chtěl dělat – a nechal mi svou vizitku. Než vám řeknu, jak jsem s ní naložila, měla bych něco vyjasnit: William mi vstoupil do života v ten nejhorší možný okamžik. Pekařství krachovalo, můj vlezlý bývalý mě odmítal nechat na pokoji. A jen tak mimochodem jsem byla pětadvacetiletá panna, což mi mí přátelé neustále předhazovali. Vyřešit poslední z mých problémů s Williamovou pomocí by bylo jako zabít mouchu kladivem – přehnané, ale úžasné. William byl neuvěřitelně přitažlivý – byl sexy přesně tím způsobem, který ženské nutí dělat pitomé věci, a já kvůli tomu myslela na úplné šílenosti. Napadlo mě, že kdyby ji zabil William se svými nemožně vypracovanými svaly, té mouše by to ani nevadilo – a já na tom byla stejně. A tak jsem mu zavolala. Možná jsem věděla, že to není dobrý nápad. Možná jsem se řítila vstříc katastrofě. Věděla jsem, že si koleduju o potíže, když se do telefonu zasmál tím svým hlubokým sexy hlasem a řekl: "Pořád mám chuť na ten váš věneček. Nabízíte donáškovou službu?"... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Kontrast

Her Cherry , 2018

Eva_Skala99
17.11.2022 5 z 5

Skvělá humorná série! Pokud máte rádi román, humor a trochu sexu, neváhejte a čtěte. Doporučuji!

Rapeh
08.11.2022 3 z 5

Odpočinkové čtení, skvělá relaxace. Babi neměla chybu

whiolet
30.10.2022 3 z 5

Ještě víc ujeté než první díl.
Zda je to dobře nebo ne, na to si musíte přijít sami.
Williamovo humor mě víceméně štval a nechápala jsem co na něm hlavní hrdinka vidí.
Z celé knížky byla nejsympatičtější babi.
Ty její řeči- super!

Marci34
13.10.2022 5 z 5

Příjemná oddechovka, zasmála jsem se a knihy autorky jsou prostě super.

adabraz
09.10.2022 3 z 5

Tahle knížka byla další ze série "oddechových". Získala si mě pro vtipné situace a humor, kterého je v ní požehnaně. Pokud chcete čtení u kterého se pobavíte a zrelaxujete, doporučuji :).

Theliel
26.09.2022 5 z 5

Další díl se mi také moc líbil, člověk se u toho pobaví a zrelaxuje. Líbila se mi i ta jemná návaznost z prvního dílu. Kniha se mi četla velice dobře, možná i lépe než první díl. Těším se až si přečtu další díl. :3

Kristy.Seb
18.09.2022 3 z 5

Kam nechodí slunce, tam chodí doktor - nebo idealnevubec nikdo.

Nikdo, kdo se stal úspěšným, to nedokázal sám. Každý nasedl na správnou vlnu.

Láska je hra a předtím, než ji začneš hrát, musíš vědět, jakým způsobem ji chceš vyhrát.

Jsou pravidla, která se při pečení nemění. Pokud jsi opatrný a nespěcháš, úspěch se dostaví. V reálném životě je to naopak. Pokud nespěcháš, život ti uteče. Pokud jsi opatrný, zmeškáš všechny šance.

Život není dokonalý. Spočívá v nalezení vlastní cesty a svého místa ve světě.

No, krátký příběh a stejně jsem se musela nutit, abych to dočetla.

AndulinaU
13.09.2022 1 z 5

Trapné, laciné a hloupé. Bez jakéhokoliv náboje a nápadu. Tohle téma, kdy pannu sbalí milionář, který předtím střídal holky jako ponožky, už je tolikrát ohrané. Jsou daleko lepší romantické knížky než toto.

PrinceznaAnna23
01.09.2022 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Má obdobný náboj jako Jeho banán, takže při čtení jsem několikrát doslova vyprskla nahlas smíchy. Vím, že tato série není pro každého, ale pokud se Vám Jeho banán líbil, tak mohu Její třešničky vřele doporučit.

Hypatia1010
21.08.2022 3 z 5

Po Jeho banán(u) trochu zklamání. Ale ne zas moc velké. Penelope Bloom svým příběhům prostě umí vtisknout zajímavý náboj a humor. William je trochu nepředvídatelný a střelený, navíc jeho kleptomanie příběh ozvláštňuje. Hlavní hrdinka mě zas tak moc nebrala, za to její babička byla naprosto úžasná a dokonalá. Kéž bych si v tomhle věku dokázala udržet takový nadhled a smysl pro humor. Mám ráda rozpustilé stařenky, které vymýšlí různé relativně neškodné neplechy.
Kniha je příjemným oddechovým čtením, které však nemá nijak hlubokou myšlenku. Neurazí, ale také nenadchne. Snad nebudou další díly série podobně průměrné.

Gabriela143
14.08.2022 2 z 5

Musím uznať, že tento diel je o niečo lepší a aj vtipnejší ako 1. Pre niekoho, kto hľadá oddychovku na víkend dobré.

katallinka
24.07.2022 2 z 5

Dala jsem sérii ještě jednu šanci, ale tohle prostě není pro mě. Uznávám, že prvních cca 20 stran jsem se nepřetržitě smála, ale to bylo všechno, zbytek mi připadal hloupý. Navíc v 25 letech panna a neustále o tom všichni v okolí mluví? Proč!

zp87
15.07.2022 3 z 5

Většina zde byla už napsaná. Jednoduché čtení, příběh, vykreslení a jednání postav - občas až příliš... Ale na čtení u moře asi i vhodné.
Jsem ráda, že jsem koupila za 99kč, dát za to 250, bylo by mi to líto, to si stačí půjčit v knihovně.

Přidávám se k názorům, že neustále opakování, že je hlavní hrdinka panna a měla by se toho už konečně zbavit je až trapné. No a co, tak si ještě neza*ukala. Toto snad řeší jen puberťaci, ne dospělí lidé...
Snad už nežijeme v době, kdy by se na panenství stavěly vztahy (ale uznávám, že je to vtipné v souvislosti s úchylkou hlavního hrdiny, že jí mohl opravdu ukrást něco jakože'cenného').
Kleptomanie mi u Williama přišla vtipná a originální, vlastně jsem se s takovým problém u hlavního hrdiny ještě nesetkala, i díky tomu 3*.

RendyaDav
04.07.2022 4 z 5

Nečekejte nějakou nadčasovou literaturu, je to opravdu odpočinková knížka. Vtipné takové relaxační počtení před spaním. Nahlas se zasmějete možná i zasníte.

syky245
29.06.2022 5 z 5

Mě se to skvěle trefilo do aktuální nálady a po hodně dlouhé doby jsem se u knížky opravdu smála a pobavila. Čte se rychle a je to příjemná oddechovka.

Zelený.úval
28.06.2022 3 z 5

Knihy mají super reklamu a přitahující názvy, ale samotný obsah je spíše zklamáním. Neurazí, ale ani nenadchne.

havrmoni
25.06.2022 1 z 5

No to byla teda blbina. Nejvíc se mi líbila babča. Ještě, že to nebylo dlouhý.

Lvíček835
12.06.2022 5 z 5

Vtipné a oddechové čtení líbila se mi stejně jako první díl

veverrka11
08.06.2022 3 z 5

Po čem jiném sáhnout po ne úplně vydařené obhajobě? Přeci po nějaké oddechovce, zvlášť, když máte naproti přes "náměstíčko" knihovnu.
Jak se změní život mladé pekařce Hailey, poté, co do jejího obchůdku zavítá krasavec William?
Knížka je čtivá, vtipná a skvělá na odreagování. Já jsem ji přečetla za půl dne. Není ani příliš dlouhá. Setkáváme se zde s Williamem, bratrem Bruce z Jeho banánu, který je nesmírně vtipný až sarkastický. Hailey si to od něj ovšem nenechává úplně líbit a společně tvoří skvělý páreček.
Knížka je erotickým románem, ale je to spíše light erotika. 18+ scény jsou tu asi jen dvě nebo tři. Mnohem zajímavější je sledovat rodící se vztah mezi hlavními protagonisty.
V knížce se často omílá nezkušenost hlavní hrdinky. Být jí, tak mi to hodně vadí. Navíc tuto skutečnost její blízcí běžně vytrubují, což mi taky nepřijde zrovna hezké.
Trošku mi přišel zbytečný i jeden Williamův povahový rys. Ano, pro děj je možná trochu důležitý, ale jinak nic moc extra.
Doporučuji jako lehké čtení na odreagování se :-)

Janissa
05.06.2022 2 z 5

(SPOILER) Oddechovka přečtená za jeden večer, stejně jako první díl.
A stejně jako první díl stejný scénář. Bohatý muž, nezkušená žena, co mu učaruje, sblíží se, najednou přijde domnělá zrada, kdy si myslí, že chce jen jeho peníze, aniž by se jí na cokoli zeptal, pak se připlazí zpátky a nakonec spolu žili šťastně až do smrti.
Na začátku jsem myslela, že knížku odložím, ale nakonec jsem byla zvědavá, jestli tam bude něco jinak. Ani ne...
Další díly si přečtu, protože jsem si koupila celou sérii, ale nemít je doma, další asi nepořídím. Nejsem náročný čtenář, ale tohle je hodně slabá pohádka pro dospělé.