Její třešničky

Její třešničky https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458743/bmid_jeji-tresnicky-BvR-458743.png 4 981 228

Objekty touhy série

Jak jsem ji potkal? Gentleman se přece nechlubí. Naštěstí nejsem gentleman. Nejdřív jsem jí zaplatil za věneček (tím myslím zákusek, ale o to nejde), vzápětí jsem ji defloroval. A potom? Nechal jsem jí vizitku a odešel odtamtud jako král. Jo, dalo by se říct, že jsme si vážně padli do oka. Jak jsem potkala Williama? Přišel ke mně do pekárny, koupil si věneček, ukradl květiny z vázy – pořád netuším, co s nimi chtěl dělat – a nechal mi svou vizitku. Než vám řeknu, jak jsem s ní naložila, měla bych něco vyjasnit: William mi vstoupil do života v ten nejhorší možný okamžik. Pekařství krachovalo, můj vlezlý bývalý mě odmítal nechat na pokoji. A jen tak mimochodem jsem byla pětadvacetiletá panna, což mi mí přátelé neustále předhazovali. Vyřešit poslední z mých problémů s Williamovou pomocí by bylo jako zabít mouchu kladivem – přehnané, ale úžasné. William byl neuvěřitelně přitažlivý – byl sexy přesně tím způsobem, který ženské nutí dělat pitomé věci, a já kvůli tomu myslela na úplné šílenosti. Napadlo mě, že kdyby ji zabil William se svými nemožně vypracovanými svaly, té mouše by to ani nevadilo – a já na tom byla stejně. A tak jsem mu zavolala. Možná jsem věděla, že to není dobrý nápad. Možná jsem se řítila vstříc katastrofě. Věděla jsem, že si koleduju o potíže, když se do telefonu zasmál tím svým hlubokým sexy hlasem a řekl: "Pořád mám chuť na ten váš věneček. Nabízíte donáškovou službu?"... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Kontrast

Her Cherry , 2018

Tereziee
02.03.2021 3 z 5

Její třešničky jsou oddechovka na jeden večer. Čtenář u knížky hezky vypne, sem tam se zasměje a počte si místy i něco lechtivějšího. Sice to není žádný extra velký literární počin, ale mě to bavilo. Taková odpočinková jednohubka.

Ophelie
01.03.2021 3 z 5

Kniha je plná vtipných scén a humoru (několikrát jsem se musela při čtení smát nahlas), čímž nabývá na hodnocení. Ale zápletka sama o sobě je již dost ohraná - obyčejná, chudá dívka (panna), do které se zcela nechtěně zamiluje sexy, úspěšný, bohatý chlápek. Slaďárna, ale jako taková nenáročná, zábavná oddychovka na jedno odpoledne, proč ne.

AliceTief
27.02.2021 3 z 5

Ubrala jsem 2 hvězdičky, trošku mi tam chybělo to vyrovnání s rodiči a tou jeho ex, jinak docela vtipná oddechovka

Bad-wolf
26.02.2021 3 z 5

Četla jsem i předchozí díl - Jeho banán, ten mě bohužel ale nijak nenadchl (hodnotila jsem 2*). I přes to jsem se ale rozhodla přečíst další díl, a to z čiré zvědavosti, abych věděla, kam tato série bude směřovat.
V knize se setkáváme s postavami, které byly již v minulém díle, avšak já jsem si je vůbec nepamatovala, a to mi jenom potvrdilo to, že Jeho banán ve mně nezanechal naprosto nic. A ani u tohoto dílu to nebylo o moc lepší – postavy jsou prostě „nijaké“. William mě vůbec neoslovil a jeho kleptomanie mi nepřišla vůbec vtipná. Hailey jsem měla o trochu radši, ale také jsem k ní moc nepřilnula. Co se týče příběhu, tak ten nebyl úplně špatný, ale ani nijak skvělý. Shrnuto: čtení jsem si užívala a myslím, že je to ideální oddechovka, když nechcete číst nic složitého. Já hodnotím 3* - je to prostě průměrné čtení, u kterého se asi nudit nebudete, ale nic hlubšího ve vás nezanechá.

krevetka79
22.02.2021 5 z 5

I tenhle díl mě bavil... ????
Vtipně a čtivě napsaná oddechovka.
Jsem zvědavá na pokračování...

Ahink3105
22.02.2021 1 z 5

Stejně jako Jeho banán je to úplně zbytečná knížka, která pro mě byla snad ještě větším zklamáním banán. :(

Damienronnie
21.02.2021 1 z 5

Neviem mne teda vtipná neprišla , neviem či budem čítať ďalšiu knihu

petra7861
20.02.2021 1 z 5

Nic moc vazeni

Val
19.02.2021 4 z 5

Stejně tak jako u knihy Jeho banán jsem dostala přesně to , co jsem čekala. Lehce erotický románek , který posloužil jako dobrá oddychovka .

lihate
18.02.2021 5 z 5

Na tuhle knihu jsem těšila i přes nižší hodnocení a vypaltilo se. Asi jsem se nikdy tolik nenasmála u knihy jako u Jejích třešniček. Dokonalá je už anotace. V záchvatu smíchu mi po tváři stékaly i slzy. Je to oddechovka na jeden večer. Sice trochu naivní a bez hloubky, ale skvělá a myslím, že jsem si ji dokonce oblíbila. Je to střelený, šílený, vtipný, psaný s nadhledem a naprosto originální. Miluju komunikaci a rozhovory mezi Williamem a Hailey. A miluji Williamovu osobnost, kdy ze svých záporných vlastností dělá dokonalé přednosti. Jejich sarkasmus a důmyslný dvojsmysly převažují nad slabším příběhem.
Myslím, že je to to pravé na odreagování a už teď se těším na třetí díl. Rozhodně si ji ještě někdy znovu přečtu.

Anna195
11.02.2021 3 z 5

Príbeh by som zaradila medzi oddychovku, pri ktorej sa schuti zasmejete. Musím uznať kniha sa veľmi dobre číta a autorka má skvelý humor, ktorý v knihe cítiť. Samotný názov hovorí za všetko. Opäť je príbeh plný vtipných dvojzmyslov.

Obe hlavné postavy William a Hailey mi veľmi sadli. William bol super, jeho nedokonalosť ma bavila a najmä dôvody, prečo určité veci robil. No a Hailey vôbec nezaostávala. Mám veľmi rada doťahovanie postáv a tu je doťahovania fakt, že veľa a mne sa to páčilo. Homor oboch postáv musim pochváliť, ten bol úžasný. Veľa som sa nasmiala. Som rada, že sa v príbehu objavili aj postavy z Jeho Banána. Z vedľajších postáv ma veľmi uchvátila Babi, tá bola neskutočná. Neviem či som v nejakej knihe čítala o takejto bláznivej babičke.

Od tejto oddychvky nemôžete čakať niečo veľké a prevratné. Ale, čo mi na knihe vadilo najviac, tak to, že sa tam všetko rýchlo udialo a hneď na to všetko rýchlo vyriešilo. Prišlo mi to zrýchlené, možno by bolo lepšie keby si autorka dala načas a neponáhľala sa tak. Ocenila by som o niečo viac napätia.

Kniha síce nemá nejakú veľkú zápletku, ale na spríjemnenie večera určite postačí.

LucySmile
10.02.2021 4 z 5

Tolik jsem se nebavila jako u Jeho banán. William mi příliš nesedl a děj byl trochu zvláštní a ne moc propracovaný. Všechno takový šup, šup. Ani nebylo vysvětleno, pro se Nathan choval tak jak choval. Trochu zklamání.

AloneJane
05.02.2021 3 z 5

Předchozí díl jsem nečetla a neměla jsem přehnané očekávání. Kniha jako oddychovka fajn, pobavila a líbila se mi.

Fani
04.02.2021 5 z 5

Za me o trošku horší nez Jeho banan. Ale bylo to taky super. Skvele se to cetlo a dej plynul. Jsem zvedava na další dil

trynitrix
03.02.2021 3 z 5

Knihu jsem taky měla hned přečtenou ale nevím tady mi něco vadilo nevím přesně co jestli styl vyprávění, Banán byl lepší.

TerkaProchajda
30.01.2021 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, byla to spíše taková oddechovka, ale přečetla jsem ji jedním dechem. :-)

betule3
22.01.2021 2 z 5

Z téhle knížky jsem bohužel docela zklamaná. Po přečtení banánu jsem se opravdu těšila na to, s čím autorka přijde tentokrát, a moje očekávání nebyla rozhodně naplněna. Spoustu vtipů se víceméně opakuje z minulého dílu, podruhé mi to už ale nepřišlo tak vtipné. Celý děj je neskutečně rychlý, i na tento žánr, a postrádá tak jakoukoliv uvěřitelnost. S postavami asi žádný problém nemám, ale na druhou stranu, moc prostoru k jejich poznání a porozumění jsem taky nedostala.
Musím ale uznat, že autorka umí čtivě psát a příběh tak hezky ubíhal.

andy_nejedla
20.01.2021 5 z 5

Super volné pokračování banánu

lost.in.books
18.01.2021 4 z 5

Hodnocení: Jelikož jsem od autorky již četla Jeho banán, tak jakmile koupili k nám do knihovny Její třešničky , tak jsem si je půjčila a jednalo se také o fajn oddechovku na pár dní.
V příběhu se neřešilo moc těžších témat, taková ta ze života tam byla, ale opravdu se jednalo o odpočinkovou záležitost, nad kterou se nemuselo tolik přemýšlet a zároveň stránky ubíhaly rychle pod rukama i když jsem odhadla správně jak příběh dopadne, tak jsem si čtení moc užila a často jsem se i zasmála díky vtipným pasážím o které také nebylo v knize nouze. Nějaké větší zvraty zde nebyly, ale to jsem ani od knihy takového typu nečekala. Kniha byla napsána vtipným jazykem se sklony k sarkasmu, na který nedám nikdy dopustit a vždy si ho v knihách neuvěřitelně užívám, je to můj nejoblíbenější typ humoru vůbec.
Co se postav týče, tak Hailey mi byla mnohem více sympatická než Natasha z knihy Jeho banán, která mi občas pěkně lezla na nervy. Hailey byla skvělá postava , nezalekla se žádné překážky, ke každému problému a výzvě se postavila čelem. A co se týče Willama, tak ten mi byl také sympatické, ale z nějakého důvodu mi více sedl Bruce z knihy jeho banán, William mi jednou za čas lezl na nervy, ale na druhou stranu byl někdy vážně vtipný.
Co se týče samotného konceptu příběhu, tak mi oba příběhy přišly tak nějak podobně vtipné, u obou jsem se zasmála a obě knihy měly super nápad.
Pokud chcete nějakou vtipnou záležitost na pár dní, tak mohu doporučit.

MartikB
16.01.2021 3 z 5

Nebyla to špatná oddechová knížka. Stejně jako JEHO BANÁN. Určitě doporučuji,pokud si chcete přečíst něco lehčího. Já ji zařadila mezi detektivku a trailer, ktery jsem četla před tím a pěkná změna. Kniha je vtipně napsaná.