Její třešničky

Její třešničky https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458743/bmid_jeji-tresnicky-BvR-458743.png 4 981 228

Objekty touhy série

Jak jsem ji potkal? Gentleman se přece nechlubí. Naštěstí nejsem gentleman. Nejdřív jsem jí zaplatil za věneček (tím myslím zákusek, ale o to nejde), vzápětí jsem ji defloroval. A potom? Nechal jsem jí vizitku a odešel odtamtud jako král. Jo, dalo by se říct, že jsme si vážně padli do oka. Jak jsem potkala Williama? Přišel ke mně do pekárny, koupil si věneček, ukradl květiny z vázy – pořád netuším, co s nimi chtěl dělat – a nechal mi svou vizitku. Než vám řeknu, jak jsem s ní naložila, měla bych něco vyjasnit: William mi vstoupil do života v ten nejhorší možný okamžik. Pekařství krachovalo, můj vlezlý bývalý mě odmítal nechat na pokoji. A jen tak mimochodem jsem byla pětadvacetiletá panna, což mi mí přátelé neustále předhazovali. Vyřešit poslední z mých problémů s Williamovou pomocí by bylo jako zabít mouchu kladivem – přehnané, ale úžasné. William byl neuvěřitelně přitažlivý – byl sexy přesně tím způsobem, který ženské nutí dělat pitomé věci, a já kvůli tomu myslela na úplné šílenosti. Napadlo mě, že kdyby ji zabil William se svými nemožně vypracovanými svaly, té mouše by to ani nevadilo – a já na tom byla stejně. A tak jsem mu zavolala. Možná jsem věděla, že to není dobrý nápad. Možná jsem se řítila vstříc katastrofě. Věděla jsem, že si koleduju o potíže, když se do telefonu zasmál tím svým hlubokým sexy hlasem a řekl: "Pořád mám chuť na ten váš věneček. Nabízíte donáškovou službu?"... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Kontrast

Her Cherry , 2018

Rudolf14
15.01.2021 2 z 5

Pohodička, od knihy dostanete to co čekáte. :)

Ivca05
14.01.2021 4 z 5

Zábavná oddechovka. Vtipná, romantická kniha.

Jandapoly
13.01.2021 5 z 5

Babicka je bozi.William je vtipny.Neresi se tam pseudo problemy - nemuzu s nim byt,protoze... Zabavna odlehcena oddechovka.

Nika30
12.01.2021 4 z 5

Tak tenhle díl mě možná bavil víc než jeho banán. Postavy v podstatě stejné ale tady se jedná o druhého bratra a ten mě baví víc. Stojí za přečtení

Aracely
09.01.2021 5 z 5

Velice zajímavá kniha, dost jsem se pobavila. Taková trochu nevšední, se zajímavými hlavními hrdiny... A jako obvykle, zase čtu jako první druhý díl :-D.

Jsem zvědavá na Jeho banán. To mě podle anotace láká trochu méně.

Bod pro Hailey za ten koláč ...
Plakala jsem smíchy :-).

JanaDor
09.01.2021 4 z 5

Podobné svému prvnímu dílu, ale mě to prostě baví. Vtipné, romantické, předvídatelné, ale proto to čtu, chci mít zaručený dobrý konec, že spolu zůstanou. Prostě pohádka pro dospělé, ale proč ne? Výborně si u toho odpočinu.

Pedruska01
08.01.2021 3 z 5

I druhý příběh od autorky Banánu mě nalákal svou anotací. Ačkoliv jsem věděla, že první příběh nebyl úplně top a to samé nejspíš bude i u Třešniček, celkem jsem se těšila. Musím tedy říct hned z kraje, že kniha má neuvěřitelnou čtivost, bez ohledu na to, co se tam děje, a že jsem knihu dala na jeden zátah. Taky musím říct, že Třešničky jsou v 90% stejné jako Banán - v postavách, charakterech, ději - což mě zklamalo. Jistě, taková ta základní šablona - bohatý týpek a chudá holka a láska jako trám - to se dalo čekat, ale, že to bude tak moc podobné? Proč to autorka udělala, co tím sledovala? Nevím, ale je to zvláštní, co si budem... Uškodila si akorát.
Hlavní hrdinka Hailey nebyla špatná, neměla jsem proti ní nic. Jen, hned na úvod se předvedla jako skoro smutná, slušná, stydlivá až "uťáplá" holka, co se snaží podnikat, s nevinností a s dluhy. V zápětí z ní byl někdo jiný, hotový opak. A stačilo pomyslně lusknout prsty, taková rychlost to byla. Bohužel to pak směřuje k tomu, aby čtenář té postavě úplně nevěřil, anebo si pomyslel něco hanlivého o autorce samotné. Do konce se Hailey chovala pak stejně, tedy nově, učila se být odvážnější, ale ten začátek - její vykreslení - byl nesmyslný.
Druhý hlavní hrdina William byl, buďme upřímní asi víc než cáklej. Věděla jsem, že je opakem svého bratra Bruce, ale tohle jsem asi nečekala. Některé věci byli trochu přitažené za vlasy, ale nemohu říct, že by mi to vadilo, za což jsem ráda. Byly i situace, kdy to hraničilo s vážným mentálním onemocněním. Nevěděla jsem, zda to hraje nebo to vážně nemá v hlavě v pořádku. Bylo to poněkud zmatečné. Každopádně nebyl protivný nebo něco, takže jsem ho prostě tak nějak brala.
Líbila se mi Haileyina babička, i když, u té stařenky některé výrazy byly mimo. Dost.
Příběh má hodně rychlý spád a průběh, vzhledem k tomu počtu stránek není divu, ale když se nad tím člověk pozastaví, co je všechno možné udělat za tři dny i s cestou... nedalo se tomu věřit. Ale co, čte se to velmi dobře, jak jsem zmiňovala na začátku. Beru to jako oddechovku, která je pravda trochu slabší, nijak originální, vykradačka. Všude se uvádí, jak moc ta kniha je vtipná. Zklamu Vás, není. Ano, najde se jedna dvě úsměvné věci, ale tím to končí. Bohužel a škoda.
Tuhle knihu bych nejspíš nedoporučila, možná jen pro ty, co četli Banán a chtěli poznat i druhé z jednovaječných dvojčat, ale nečekejte žádný zázrak. Kniha, vzhledem k tomu, že je jak přes kopírák s prvním dílem v rámci hodnocení musela zákonitě klesnout. Tudíž hodnotím středem, ale je to takový jiný, slabý střed.

bergle
04.01.2021 4 z 5

Jednoduchá oddechovka. Za jeden den jsem ji měla přečtenou. Už se těším na další knihu JEHO ZÁKUSEK ;-)

majavcelicka
03.01.2021 4 z 5

Nebylo to úplně marný. Chvilkama dobře vtipný. Ale nijak neoslnilo.

kalimaskry
02.01.2021 3 z 5

Vtipný příběh, ale top to není..

Ewiczka_areebah
30.12.2020 2 z 5

Očividně mám období knížek u kterých očekávání nebylo naplněno. Zde knihu zachraňovaly pouze průpovídky babči která, ač mirne obhroublá, byla vtipná.

petulkapeta
27.12.2020 5 z 5

tak to pro me byla fakt třešinka.nerekla bych že je to horsi jak pribeh o jeho bratrovi..smala jsem se tu taky hodne...a potlesk Haylie za scenu s kolacem :D

Kiwicatko
26.12.2020 3 z 5

Jako jo, misty (mysleno spis nektere kratke dialogy) to bylo vtipne. Ale obcas me nektere pasaze taaaaaak strasne nudily. Znovu ji cist urcite nebudu.

adela2230
25.12.2020 4 z 5

Docela mě druhý díl zklamal. Číst se to dá, ale dá se říct, že to občas netáhne. Jeho banán byl rozhodně podařenější.

janina66
25.12.2020 2 z 5

Pro mě velká slaboduchá romantika. Nic vtipného. Banán byl o 80% vtipnější. A William byl trochu magor, což mi v Banánu nepřišlo. Od autorky už nic číst nebudu.

Kubikuli
24.12.2020 3 z 5

Nebylo to zlé, za mne lepší banán.
Taková jednohubka na odpoledne, celkem chvilkami i vtipná :)

Domčik
23.12.2020 4 z 5

Kdo nechce nad něčím přemýšlet a nechat se strhnout humorem, je to ideální. Milé, chytlavé, moc hezké.

petusska01
22.12.2020 2 z 5

Po príbehu s banánom bolo toto sklamanie. William mi bol v prvom diely sympatický, ale túto absolútne nie. Malo to byt vtipné ale toto nie je chlap pre mňa veru. Cukrárka samostatná vtipná príjemná a on magor. Príbeh v podstate nebol žiadny a ani zápletku som si nevšimla. Romantika okej, vtipné pre niekoho tiež a so zatvorenými očami je to oddychovka.

michaela3618
20.12.2020 5 z 5

Velice prijemne a pohodove cteni. Komu se libila kniha Jeho banan, bude se libit i tato.

narisa
17.12.2020 5 z 5

Ať si říká kdo chce, co chce. Pro mě to byla absolutní pecka :). Moc jsem se nasmála a Wiliam byl absolutně úžasný. Vážně moc sympatický kleptoman. Tento díl se mi líbil více než první díl a docela mě mrzelo, že byl tak krátký. Úžasně čtivá romantická jednohubka :).