Její třešničky

Její třešničky https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458743/bmid_jeji-tresnicky-BvR-458743.png 4 982 982

Objekty touhy série

Jak jsem ji potkal? Gentleman se přece nechlubí. Naštěstí nejsem gentleman. Nejdřív jsem jí zaplatil za věneček (tím myslím zákusek, ale o to nejde), vzápětí jsem ji defloroval. A potom? Nechal jsem jí vizitku a odešel odtamtud jako král. Jo, dalo by se říct, že jsme si vážně padli do oka. Jak jsem potkala Williama? Přišel ke mně do pekárny, koupil si věneček, ukradl květiny z vázy – pořád netuším, co s nimi chtěl dělat – a nechal mi svou vizitku. Než vám řeknu, jak jsem s ní naložila, měla bych něco vyjasnit: William mi vstoupil do života v ten nejhorší možný okamžik. Pekařství krachovalo, můj vlezlý bývalý mě odmítal nechat na pokoji. A jen tak mimochodem jsem byla pětadvacetiletá panna, což mi mí přátelé neustále předhazovali. Vyřešit poslední z mých problémů s Williamovou pomocí by bylo jako zabít mouchu kladivem – přehnané, ale úžasné. William byl neuvěřitelně přitažlivý – byl sexy přesně tím způsobem, který ženské nutí dělat pitomé věci, a já kvůli tomu myslela na úplné šílenosti. Napadlo mě, že kdyby ji zabil William se svými nemožně vypracovanými svaly, té mouše by to ani nevadilo – a já na tom byla stejně. A tak jsem mu zavolala. Možná jsem věděla, že to není dobrý nápad. Možná jsem se řítila vstříc katastrofě. Věděla jsem, že si koleduju o potíže, když se do telefonu zasmál tím svým hlubokým sexy hlasem a řekl: "Pořád mám chuť na ten váš věneček. Nabízíte donáškovou službu?"... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Kontrast

Her Cherry , 2018

Petriii
18.11.2020 3 z 5

No tak bylo to horší než Jeho banán... Knížka byla kratší, zbytečně moc zdlouhavé popisování. Za mě tak 2 hvězdy,ale jelikož jsem se u toho fakt hodně hodně nasmala,tak si to zaslouží 3* :D

Kantynka
18.11.2020 4 z 5

knížka byla fajn, taková oddechovka, ale ve srovnání s Jeho banánem to teda bylo nic moc, čekala jsem asi víc

Myška43
18.11.2020 3 z 5

Nemohu dát plný počet, jako u prvního dílu. Ano moc jsem se opět bavila, postavy sympatické,mě nejvíce bavila babi. Myslím si ale, že autorka si s příběhem mohla více pohrát. Kniha byla zbytečně krátká, některé pasáže mi přišly useknuté, odbyté, jako by autorka spěchala s dopsáním knihy.

Ivuska.09
18.11.2020 2 z 5

Patřím mezi ty, komu se Jeho banán líbil. Bavil mě humor, se kterým byl příběh napsaný. To jsem bohužel ve druhém díle série postrádala (tentokrát jsem se snad ani jednou nezasmála...). Její třešničky jsou sice čtivé (celou knížku opravdu přečtete za chvilku), ale chyběl tomu určitý "švih" a lehkost.

Stellia
15.11.2020 3 z 5

Jeden večer na prečítanie, pobavila som sa :-) Bolo to milé, vtipné a jednoduché. Na večer po práci, keď si chcete oddýchnuť pri jednoduchej ale dobrej knihe, je táto priam ideálna.

Cara.mela
13.11.2020 3 z 5

Stejně jako Banán mi Třešně zabraly dva večery, kterých nelituji, ale nadšená opět nejsem. Je to takové milé nicméně dost ploché. Mužská postava má oproti prvnímu dílu trochu navrch a ta ženská je zase lehce slabší. Námět pětadvacetileté panny... Nevím, možná je to v americe trend, mně to přijde zvláštní. Mrzí mě, že autorka nepojala druhý díl více jako rozšíření prvního.

Šíla
11.11.2020 4 z 5

Jednohubka :-) Správně trhlá oddechovka.

janqa410
11.11.2020 4 z 5

(SPOILER) Tak s klidným srdcem můžu říct, že i druhý díl se vydařil. William mě byl více sympatický než jeho dvojče už v prvním díle a ve svém příběhu mě je utvrdil v tom, že to je živel, který vše co chce pohltí. Pak se však potkal s Hailey a se vším měl rázem šluz, a bylo po prdeli. Ve skutečnosti však ta pravá zábava začínala a scéna, kdy mu naštvaná Hailey mrskla koláč a vlastně ho málem zabila, tak ta je LEGEN-počkej si-DARY! To jsem se fakt s chutí chlámala. Jejich vztah, slovní potyčky, babička, tak ta byla TOP - vše dokonalé, skvěle napsané. Parádní oddechovka se svižným dějem a vtipem, za mě super.

Tesset
10.11.2020 3 z 5

O něco vtipnější než první díl, ale opět tomu chyběla nějaká větší hloubka. O postavách jsme se toho moc nedozvěděli a v podstatě i děj byl celkem o ničem a dal by se rozpracovat lépe. Ale pokud hledáte něco jednoduchého, je tohle to pravé. Škoda jen, že vnitřek neodpovídá super obálkám a povedeným anotacím.

JessieEx
09.11.2020 3 z 5

2,5*
Tohle mi teda nesedlo :(
Čeho si na příběhu nejvíc cením? Že je originálnější, než Jeho banán.
Jinak jsem tady postrádala humor, hlubší příběh, více vykreslené postavy - nedokázala jsem si představit, jak vypadají.
Autorka tady vynechala hodně důležité věci, jako třeba přítomnost Candace z prvního dílu, která už vlastně Bruce znala a nepadla o tom zmínka. A co úprk domů ve spodním prádle, když oblečení utopili? Taky žádná zmínka...
Narozdíl od třešní tomuhle chyběla šťáva a já se asi zase vrátím ke staré dobré Paulině Swist.

P. S. Trochu podobné knize Na velikosti záleží. :)

Anetice15
08.11.2020 3 z 5

Tento druhý díl autora se mi líbil více, než první (Jeho banán), ale moc se nedalo věřit celé té situaci hlavní ženské postavy jako panny a kleptomana/partyboye.
Jako oddechovka dobré.

Julinka679
08.11.2020 4 z 5

Jeho banán byl o něco vtipnější než Její třešničky a Bruce sympatičtější než William a to je už co říct :D Hailey jsem si oblíbila asi stejně jako Natashu, její postava byla dobře popsána, bavila mě ale dejte už té chudině pokoj s tím, že je panna. Všichni s tím tolik nadělali až mi to přišlo trošku vlezlé a otravné.
Opět se jedná o milou a vtipnou oddechovku, kterou jsem přečetla jedním dechem.
Hodnotím 4* a doufám, že bude brzy další díl této série :-)

Ni.kk.i
05.11.2020 3 z 5

Dějově se mi to líbilo maličko více než Jeho banán. Ale... U knížky Jeho banán jsem se nasmála teda víc. Také mi vadil až přehnaný zájem o hrdinčino panenství. (To vážně neměla její sestra, babička, zkrátka všichni, nic jiného na práci než neustále řešit to, že je Hailey panna?). U obou knih mě také zarazil nedostatek sexu u hrdinek (jedna měla sex jen jednou v životě a druhá je panna) a na řadu přichází dva vulgární nadržení sexy chlapi, kteří se do nich jako zázrakem zamilují. (Copak to asi vypovídá o autorce? :-D) Líbilo se mi to, ale čekala jsem víc. Znovu číst nemusím.

Ellinek
03.11.2020 4 z 5

Mile mě překvapilo, že vlastně pokračujeme v Banánu a poznáme i Williama. A ještě víc mě překvapilo, jak moc se mi Třešničky líbily. U Banánu jsem si říkala, že je to taková blbost, až je to boží, ale Třešničky byly vážně hrozně fajn. Příjemné oddechové čtení, prostředí pekárny naprosto okouzlující, koláče, bagely a cukroví voní i ze stránek a celé je to takové milé a roztomilé. Bábi byla naprosto dokonalá a při prvním setkání s ní jsem se naplno rozesmála (a taky pořádně nahlas). Bratři Chambersonovi tedy mají stejný chlapský problém - rovnou tě odsoudím a ani tě nevyslechnu. Za to jsem chtěla Willa proplesknout. Ale přičtu mu body za Gremlinu (abych mu je za to jméno zase ubrala).
Jsem spokojenější než u Banánu. I ta Hailey mi byla mnohem sympatičtější a přirozenější než Natasha. Ta tady naopak byla mnohem vyzrálejší. Ale její malinký karambol v závěru byl roztomilý. Hlavně to, jak už její nemotornost bere Bruce jako běžnou součást jejich životů. :D

georginaa
31.10.2020 5 z 5

Jiný styl vyprávění než u jiných knih, ale bylo to zábavné. Na to , že "Třešnička" neměla zkušenost z muži si vedla neskonale dobře. Její sny se stávají skutečností a nic nemění na tom, že je chudá a vezme si bohatého, ale od Wiliama si nevezme ani korunu. Stojí si tvrdohlavě na svém a to se mi líbilo. Ukázat čistou lásku bez vedlejších úmyslů je v takovém kruhu vzácné. Wiliam to ví a proto je pro něj ta pravá.

narciska
31.10.2020 2 z 5

Očekávala jsem víc, podruhé číst rozhodně nebudu.

Zomy
31.10.2020 3 z 5

Jeho banán mě příjemně překvapil - možná proto, že jsem měla nulová očekávání. Na Její třešničky jsem se těšila a jak už to tak bývá, přišlo spíš zklamání. Příběh jde příliš po povrchu, není tam žádný smysluplný vývoj, některé motivy jsou vyloženě nedotažené (Zoey, Nathan, rodiče).
Na druhou stranu je to zábavné, lehoučké, ideální na vypnutí. Ale tentokrát se zkrátka cítím tak nějak ošizená.

Leniii
22.10.2020 5 z 5

Pobavila jsem se. Trochu romantiky, trochu sexu, prostě pohodový a oddechový čtení :))

MakynaB
22.10.2020 5 z 5

Nemůžu říct že JEHO BANÁN byl lepší opravdu se mi líbily obě stejně.. Kniha plná humoru romantických scén.
Co víc si přát než toto vše v jedné knize :) ÚŽASNÝ!!

Alieen
22.10.2020 3 z 5

Za mě o něco lepší příběh než první díl, přesto i tento mi přišel krapet nemastný, neslaný. Není to vyloženě špatné, neurazí, ani nenaštve, jen to prostě není ono.