Její konec

Její konec https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471858/bmid_jeji-konec-nrs-471858.png 4 1581 453

Nový psychothriller Shari Lapeny odhalí další nebezpečné tajemství ukryté pod povrchem spořádané rodiny, a to znovu v příběhu plném stupňujícího se napětí a nečekaných zvratů. Stephanie a Patrick, bohatí a spokojení manželé, se nedávno stali rodiči dvojčat. Třebaže je péče o ně značně vysiluje, Stephanie s jistotou ví, že má všechno, po čem kdy toužila. Pak se objeví Erica, žena z Patrickovy minulosti, a s ní šokující odhalení o jeho první manželce. Ta podle Eriky nezemřela nešťastnou náhodou. Patrick tvrdí opak a Stephanie najednou zjišťuje, že muž, kterému důvěřuje, možná lže. A možná i vraždil. A možná se to chystá udělat znovu...... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

The End Of Her , 2020

Hell_Rihova
10.02.2022 4 z 5

Nebylo to pro mě tak nervy drásající jako jiné knihy podobného žánru, ale napínavé to bylo. Už trochu vím, co od autorky čekat, takže jsem tušila jak to dopadne, ale i tak se příběh četl svižně, stránky plynuly a knížka se mi líbila.

tanecnica
09.02.2022 5 z 5

Tak tohle se mi líbilo moc. Příběh je promyšlený, rychle odsýpá, knížka nešla odložit. Díky dvojčatům a strastem s náročným rodičovstvím jsou hrdinové lidštější, zdají se jako úplně normální lidé, kteří žiji mezi námi, známe je. A přitom prožívají neskutečné drama. Já jsem se opravdu bavila a konec mě dostal úplně, uf.

zelda7
08.02.2022 1 z 5

Na začátku knihy mě zápletka zaujala, ale od druhé poloviny jsem si jen říkala co na této autorce ostatní vidí a já ne, že jsou jeji knihy označovány jako bestsellery? Kniha mě zklamala a nejvíce asi její konec.

rumova_kulicka
04.02.2022 2 z 5

Sice se to četlo dobře a rychle, ale jinak to bylo ze slabšího soudku. Za týden nebudu vědět, o čem to bylo.

jjanca
03.02.2022 3 z 5

Moja tretia kniha od autorky, ale bohužiaľ najslabšia. Neviem, či ma viac iritovala Erica alebo Stephanie tým, že je unavená, nemôže spať a dvojičky majú koliku. Ďalej ma štvalo nelogické chovanie postáv. Akože keď vás niekto vydiera, necháte to tak a nepôjdete na políciu? Ten záver ma až tak neprekvapil, nejak to tak k nemu smerovalo.

aguslava
03.02.2022 1 z 5

Uf.... přeskakovala jsem stránky ve velkém, kniha v první polovině byla o tom jak je Stephanie unavená, druhá o tom jak podezírá manžela.. nuda a ztráta času... nervy drásající bylo možná to jak se to táhlo... Slabá kniha.

Jikovka
02.02.2022 4 z 5

Čtivá, zajímavé vyústění

Bara52
01.02.2022 2 z 5

Trochu slabsi kniha. Docetla jsem do konce, nicmene zadny efekt prekvapeni se nedostavil, spis efekt trapnosti, jakoze slovo autorky: "hmm, cely pribeh tady varim uplne z vody, a jak bych ho ted ukoncila?" Nacez se zrodil uplny nesmysl :)

PetraBery
30.01.2022 4 z 5

Stejně jako ostatní autorčiny knihy je tato opravdu čtivá, stránky ubíhají pod rukama a nikde to nedrhne. Kdo je Erika, která chce zničit Stephaniin a Patrickův život? Postupné odkrývání nových skutků, posuzování, jak to bylo... A stejně mě konec překvapil :o).

Nika2191
28.01.2022 5 z 5

velmi čtivá

jasmína
27.01.2022 5 z 5

To byla opět jízda se skvělou autorkou :)

lucakuca
25.01.2022 4 z 5

A já jsem spokojená! Čtivé, napínavé (tak kudla kdooooooooo) a zajímavé!
Všem jsem dala pro dnešní den vale (v práci jsem tělem byla, doma něco navařila) a hupky dupky do pelíšku se svým novým knižním kamarádem.
A to byla jízda! Tady vlastně nejde o vinu "kdo že to", ale jak se ke všemu postaví další skorohlavni hrdinka. A ta se teda postavila :-)

Becca_books
23.01.2022

Mně se prostě tento styl psaní líbí. Není to žádná drasťárna, i když zprvu při popisech všech těch dětí kolem jsem měla trošku obavu. Autorka si s námi trošku hraje, sama jsem občas nevěděla komu mám vlastně věřit. Kniha se četla velmi dobře a rychle utíkala.

makyla
20.01.2022 3 z 5

Napínavé a nervydrásající? To opravdu ne. Kniha je čtivá, to nepopírám, ale že bych napětím ani nedýchala, to říct nemůžu.

Youn@n
17.01.2022 3 z 5

nejslabší kniha od této spisovatelky

Evkae36
16.01.2022 5 z 5

Tak tohle bylo hodně dobrý. Od půlky knihy sice trochu tušíte jak by to mohlo být, ale ve finále konec docela překvapí. Nenásilně propojené osudy postav dělají dobrý a ucelený příběh plný napětí.

Vakalik
16.01.2022 3 z 5

Na novodobé thrillery jsou v dnešní době vysoké nároky. Před lety, kdy tento žánr uvedly znovu v podvědomí svými díly Gillian Flynn nebo Paula Hawkins byl knižní thriller znovuobjevená novinka, která přivedla ke knihám spoustu nových rekreačních čtenářů. Bylo to něco nového a zajímavého. Dnes, kdy thrillerů vychází několik stovek měsíčně jsou ty nároky už trochu jinde. Těžko říct, zda by Zmizelá nebo Dívka ve vlaku obstály tak dobře v dnešní konkurenci tohoto žánru? Z toho důvodu je opravdu náročné napsat dobrý thriller tak, aby si čtenář i po měsících pamatoval příběh a nezapadl mu ve změti jiných knih. Její konec je pro mě přesně takové dílo, kdy se k recenzi vracím po pár týdnech a popravdě si nejsem už schopna vybavit některé důležité momenty. Kniha mě bavila, ale žádný závratný zvrat se tam nestal.

Zuzana215
15.01.2022 2 z 5

Za mě asi nejslabší dílo od autorky..

Shanib
15.01.2022 3 z 5

Pro mě zatím asi nejslabší knížka od Shari Lapeny. Pořád to bylo zajímavé a byla jsem zvědavá, kam se to vyvine, ale čekala jsem na takové to "páni, cože?!". Když to nepřišlo během knížky, říkala jsem si, že se to třeba stane až na samotném konci jako u předchozích příběhů. Jenže ono nic. Cítím se trochu ochuzená, protože jsem se na nějaký ten pořádný zvrat těšila. Navíc na myšlenkových pochodech Patricka a Stephanie mi něco nesedělo, jako by sama autorka trochu tápala.

sachista
15.01.2022 4 z 5

U třetí knihy začínám nalézat klíč k rozuzlení Shari Lapeny, ale není to ještě stoprocentní. Pointu jsem v celém důsledku neodhalil, ale byl jsem velmi blízko. Tradičně čtivé, napínavé, zamotané a konfrontační ve stylu kdo lže a kdo říká pravdu...