Její konec

Její konec https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471858/bmid_jeji-konec-nrs-471858.png 4 1581 453

Nový psychothriller Shari Lapeny odhalí další nebezpečné tajemství ukryté pod povrchem spořádané rodiny, a to znovu v příběhu plném stupňujícího se napětí a nečekaných zvratů. Stephanie a Patrick, bohatí a spokojení manželé, se nedávno stali rodiči dvojčat. Třebaže je péče o ně značně vysiluje, Stephanie s jistotou ví, že má všechno, po čem kdy toužila. Pak se objeví Erica, žena z Patrickovy minulosti, a s ní šokující odhalení o jeho první manželce. Ta podle Eriky nezemřela nešťastnou náhodou. Patrick tvrdí opak a Stephanie najednou zjišťuje, že muž, kterému důvěřuje, možná lže. A možná i vraždil. A možná se to chystá udělat znovu...... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

The End Of Her , 2020

TessaJean
15.04.2022 3 z 5

Stránky se otáčely jedna za druhou, to je pravda, avšak pro mě spíše průměrné čtení...taková vztahovka než thriller

Jiparis
11.04.2022 5 z 5

Podezření, které naprosto rozleptá vztah, důvěra, kterou lehce ztratíme, ale těžko získáme zpět. A k tomu bytost, která využívá lidských slabostí pro svůj prospěch. Jde to ale dělat do nekonečna?

kathla
09.04.2022 3 z 5

Z takového průměrného děje se v druhé půlce vykřesal zajímavý příběh, kde už nevíte, co si o kom myslet. Kniha jak jednohubka na pár dní, určitě čtivé, ale spíš až za polovinou. Příjemně překvapila, dávám tak 70%.

maryska09
09.04.2022 4 z 5

Klasická kniha Shari Lapeni. Napínavá, nepředvídatelná, plná zratů. Její postavy nejsou nikdy jen dobré nebo jen zlé. Autorka má svůj jasně určený styl a tato kniha z něj není výjimkou. Doporučuju jako napínavé čtení.

JancaKube
07.04.2022 4 z 5

(SPOILER) Knížka se mi libila. Byla ctiva, mela rychle tempo. Jen jsem celou dobu mela takovy neprijemny pocit. Nemam rada, kdyz nekdo nekoho vydira a on se chova nelogickym zpusobem. Ale to k teto knizce patrit muselo. Nebyla to uplna bomba ale myslim ze mohu knihu doporucit. Jen nechapu proc Erica porad volala Nielovi. O jeho “prohresku” nemohla vedet a oni nemeli duvod si myslet opak. A take me prekvapilo chladnokrevne chovani Stephanie. Moc mi to k postave nesedelo. Ale jinak dobra knizka.

Mandlevest
05.04.2022 3 z 5

Nová Shari Lapena a Její (Jejich, Jeho - přívlastek je možno dosadit libovolný, vše bude platit :-)) konec (kterého se tradičně nedočkáte). Ale s tím do knih této autorky asi většina nadšenců i těch doufajícich brblalů jde, že si autorka, která určitě umí vystavět napínavou zápletku a krátké kapitoly ukončit často "v nejlepším", takže i když jste už nechtěli, nutí Vás to pokračovat ve čtení, konec nechá pro sebe :-) . Snad se dočkáme někdy příště, jestliže by se Shari rozhodla napsat ke knize pokračování,epilog k tomu tradičně vybízí, jak jinak. Ale to se nestane, vždyť to tak dobře na čtenáře funguje. A tak konstatuji, že tento konec Jejiho konce dal, ve vysvětlení různých motivů, které autorka v průběhu knihy použila (pánvička, nehoda, adopce atd atd) fantazii čtenáře asi nejvíce zabrat. Jisté však je, že novinka Shari je na (úspěšné) cestě, jejíž konec je v nedohlednu:-). A to je dobře, protože přes všechny výtky, originalita se cení.

halimatu
04.04.2022 2 z 5

Příběh se mi líbil.... než přišel konec....ten mě hodně zklamal. Škoda :(

Zuzaa
29.03.2022 2 z 5

(SPOILER) Touhle knihou se Shari Lapenou asi končím. Četla jsem všechny, ale nic nového už mi to nepřináší.
Na začátku sice pěkně pojatý příběh a zajímavě vykreslené postavy, konec ale úplně ulítlý. Celou dobu se vlastně řeší jedno obvinění - abychom na konci zjistili, že je to tak opravdu bylo. Vlastně řádné překvapení, žádný zvrat, ale ani žádná velká logika. Od kdy se lidé vraždí aby nemuseli platit alimenty?
A pak ke konci ještě dalších pár nesmyslných vražd, bez zjevného motivu.

Amitiel76
23.03.2022

No, tak tohle byl nejspíš "Můj konec" s touto autorkou. Další její knížka, kterou jsem se nedokázala prokousat až do konce, a vzdala ji v polovině. Dál pokračovat odmítám. Číst knihu u které se vysloveně nudíte, není asi žádné hrdinství.
Její první dvě knížky které u nás vyšly, jsem hodnotila nejvyšší počtem. Ale pak až to šlo od desíti k pěti. Bohužel. Nedočteno, tak že raději ani nehodnotím....

Jaklová.katka
23.03.2022 4 z 5

Trochu slabší než ostatní knihy , ale stejně bomba
Miluju její závěry knih.

JoMia
08.03.2022 3 z 5

Jako všechny knihy od Lapeny se mi líbila i když je pravda, že asi ne tolik jako ostatní.

jprst
04.03.2022 2 z 5

Docela bída a zařazení do edice světový bestseller je podle mého názoru hodně přehnané. Zdá se, že autorčina tvorba začíná mít klesající tendenci, takže se jí nějakou dobu spíše vyhnu.

tyna_01
04.03.2022 5 z 5

Shari Lapena opět nezklamala. Knížku jsem nechtěla odložit, děj mne pohltit, postavy zajímaly, super příběh

Annkag
03.03.2022 5 z 5

Shari Lapenu já prostě miluju....a znova nesklamala.
Bylo to skvěle děsivé až do poslední strany a já se nakonec ptala...KTO?

katpas76
27.02.2022 4 z 5

Knihy od této autorky mám moc ráda. Její konec mě zaujal, vtáhl do děje, ale přesto nehodnotím plným počtem. Především proto, že poslední třetina knihy byla pro mě až moc "násilná" a to jak po stránce obsahové (násilí páchané na lidech - nechci psát víc, abych nevyzradila zápletku), tak po stránce "násilného nacpání co největšího WOW na samotný konec". Uvítala bych, kdyby byl román svižnější uprostřed, tam jsem se ke čtení občas musela trochu nutit, protože se tam toho až zas tolik nedělo. V závěru to byla jízda, samozřejmě jsem chtěla znát konec, což se autorce povedlo výborně. Přesto bych uvítala, kdyby trochu ze závěrečných dramat autorka rozstrkala někam víc do předchozího děje, přišlo mi to totiž hodně nevyvážené. Knihu mohu doporučit, nicméně pro mě se stane jednou z mnoha, na které si nejspíš po pár týdnech nevzpomenu. Přesto Shari zůstává i nadále autorkou, kterou budu mít v hledáčku.

Dalamanek831
24.02.2022 5 z 5

Tak tahle knížka se mi opravdu líbila, musím říct že od autora zatím nejlepší co jsem četl.Dobre se to četlo a děj postupně gradoval a ten konec no kdo by to čekal? Samozřejmostí jsou skvělé vykreslené i postavy.Za mě plný počet hvězdiček.Kdo už něco od autorky četl tak tohle by si měl přečíst.

Siege03
23.02.2022 5 z 5

Klasika,Lapena nezklamala.Doporucuji

Višnička
17.02.2022 5 z 5

Tak tohle bylo hodně dobrý !!!

hnilda3
15.02.2022 5 z 5

Rozhodně zatím nejlepší knížka, kterou jsem od autorky četla.

Monya.grch
15.02.2022 5 z 5

Tak tohle byla naprostá pecka. Napínavé od začátku do konce. Za mě zatím nejlepší kniha autorky.